Politsei rollerid !!

Discussion in 'Jutud' started by kohilapoy, Veebr 27, 2008.

  1. TompZzZ

    TompZzZ New Member

    40
    0
    0
    Pidage meeles, et võrrimentide põhimureks ei ole kihutada võidu uute Apriliate või Yamahadega, vaid tagada korda kohtades, kuhu ei pääse autoga nii kergelt (Y)

    Ärge põdege neid :D
     
  2. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Ega väga nalja nendega vist pole, neil püstolid ka.
     
  3. StreetStyle

    StreetStyle New Member

    206
    0
    0
    Ega nad peale hoiatus laskude ei tohi ilma põhjuseta inimesi lasta.
    Eriti veel rolleriga noori :|
     
  4. BouRex

    BouRex New Member

    129
    0
    0
    Ma ka ei usuks et keegi oskamatu sõidustiiliga ment veel samal ajal suudaks kedagi isegi sihtida. Ja pealegi kui ta kedagi laseks siis tekitaks ta ise ikka väga ohtliku olukorra. Kes teab kuhu see roll kukkuda võib. Tartus olen jah minagi neid näinud, kuid jäi ikka väga hale mulje küll neist. Ma usun et keegi stock rolliga sõidaks ka neil eest ära.
     
  5. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    derbidega pandi laksu, nüüd vist kymsod, nagu ühel kahepäevasel kokkutulekul näha oli.
     
  6. Maverick

    Maverick New Member

    66
    0
    0
    Muideks, Tartus on nad vapsjee hullud tõesti.
    Veerikul , palju vahetänavaid, lasevad siin ringi, keeravad kõigile sitta, kes vähegi ületavad õueala piiri.
    KOntrollivad suveti APSULL kõiki rollereid.
    Ükskord veeriku poe juures võtsid isegi mingi '98 aasta suzuki maha, mille peal oli mees, kes kandis hobusesõiduks mõeldud kiivrit, õlle kott käes :D
    Et too ära ei sõidaks ja käekõrval rollu koju viiks, lõikasid eest mingi juhtme puru.
    Suht hullud vennad on muidu, kasutaja feiker- on nendega 2 korda lähemalt tutvunud, ilma lubadeta sõidu eest :D
     
  7. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Mida fakki? Siukest asja nad küll teha ei tohi?

    Kusjuures sellessuhtes on hea tunda eeskirju ja asju. Mendid sel juhul lihtsalt ei saa pähe astuda sulle. Nad võivad meelega mõttetuid asju väänata ja sind piinata, aga kuna sa ise oma õigusi ei tea, on võim nende poolel.
     
  8. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16

    Siinkohal ei saa vaielda, kuna meie ei tea täpset situatsiooni. Seaduse kohaselt nad seda teha ei tohi, kuid äkki leppisid kokku, et trahvi asemel lükkab rolleri koju ja nad tahtsid veenduda, et mees seda ka teeks. Mina laseks ennem ka juhtme lahti tõmmata, ennem kui jälle riiki toetan :D
     
  9. Maverick

    Maverick New Member

    66
    0
    0
    Igastahes, tõmbas taskust mingi noa vms, ja läks esigondli juurde või kuskil seal toimetas, tegi midagi sellist et roll enam käia ei läind. Võibolla isegi ainult piibujuhtme lahti, sest see mees oli suht joodik, ta poleks aru saand enne järgmist päeva mis toimub :D
     
  10. JanMees

    JanMees New Member

    114
    0
    0
    Haha:D Mul ka suvel lube polnud(pole praegugi) siis on mindki üritanud rajalt maha mitu korda võtta. Aga ma olen proff eiraja siis pole nad veel võimalust saanud:D
     
  11. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    õige :p
     
  12. ragz02

    ragz02 New Member

    76
    0
    0
    annelinnas ka paarutavad siin majade vahel mõnikord, endal pole õnneks nendega lähemaid kokkupuuteid olnud.
     
  13. Banks

    Banks New Member

    147
    0
    0
    Mulle keeras üks kord ment järgi Oli siuke situatsioon, et ma teadsin et mina, oma masina kiirendusega jõuan auto eest läbi lipsata ja läksin, ment oma kuradi riisisaaniga tulla ei julgend. peale risti ületamist tõmbasin punni põhja ja nägin, et ment oli lootuse kaotand ja keeras nina teisipidi uuesti ringi. :D
     
  14. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Järgmine kord on hea, kui kusagil poes chillid ja rollu juurde tagasi lähed ning näed, et sind ootavad kaks ammust sõpra :D
     
  15. pang

    pang New Member

    25
    0
    1
    Selle ärasõitmise eest (kui nad tõesti andsid peatumismärguande) võidakse päris suure trahv välja kirjutada. Peatumismärguande eiramine (Ju siis oli põhjust. Loetakse võrdeks joobes juhtimisega. Trahv kuni 18k). Kui hiljem tõestatakse kes oli antud hetkel sangas ( pole üldse raske), on kopsakas trahv ootamas.
    Seda juhul kui neil on tõesti tahtmine kellegile põhjusega keerata ( antud juhul sinu suhtumine ja eest ära sõitmine).

    Aga kui rolleripolitseinikud niisama patrullisid, ning sulle lihtsalt tundus, et sind jälitatakse ning nn põgenesid. Siis pole sul midagi karta.

    EDIT: trükiviga
     
  16. sixa

    sixa New Member

    221
    0
    0
    suvel 2007 nad iga päev liikusid umbes lõuna ajal ujula konsumi juurest edasi parki sinna kõrvale. iga päev, kui linnas käisin, nägin, et jälle läksid sealt.
     
  17. FIX

    FIX New Member

    103
    0
    0
    ma küll ei hakka eest ära sõitma kui põhjust pole :roll:
     
  18. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Nad ei pea midagi tõestama! Kui sõiduk pole tagaotsitavaks kuulutatud, siis saab sõiduki omanik :wink: See on seadus!
     
  19. yamaha

    yamaha New Member

    134
    0
    0
    taga on hamburgeri kast ka :D
    ei nad jõua sellistega mingitele aeroxitele jne järgi ma arvan
    a noh ega kui sa eest ära hakkad sõitma siis tuleb mõne hetke pärast sulle 5 mendi autot eest vastu :D
     
  20. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
     

Jaga seda lehte