Politsei rollerid !!

Discussion in 'Jutud' started by kohilapoy, Veebr 27, 2008.

  1. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    need derbid tõmbavad vabalt järgi mingile stock roxile.
    kindlalt kohe, nt kui mul atm oli siis sõitsin nii 60 ja siis mendid oma derbidega tõmbasid järgij a peatasid kinni ja kontrollisid lube aind. aga no jh, mingile väikese tuuninguga roxile vast juba järgi ei võta aga õige jutt et kui pole midadi mille pärast eest ära sõita siis ikka jään seisma ja kuulan ära mis tahavad. load olemas siis ei pole midagi enam karta
    EDIT: parandasin kirjavigu.
     
  2. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0
     
  3. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    See on jh üks jura värk, et eestis tglt suht arenenud see mendi teema. Kui hakkad põgenema vms siis kantakse kohe dispetserile vms ette, tagaajamine pikemaks venib siis tehakse blokk ette või k*rat teab veel mis ime. Aga jh...ise ei laseks eest ära kui pole midagi teinud. Vehin autojuhi lubadega ja vaatan mis näo teeb.
     
  4. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Mis ime? Paar kuuli õhku ja ülejäänud selga :wink:
     
  5. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Ja tegelikult kui ei ole midagi hullu tehtud.. siis ma ei saa küll aru mis poindiga mendid täiega järgi küttma hakkavad.. Selles suhtes et no saab eest ära siis saab.. aga kui hakkab rämedalt järgi vurama ja jõudma.. ja siis see eest ära sõitev rollerist suure eest ära sõitmisega äkki kuskil postis või vastu autot lõpetab.. huvitav on siis parem?? Pigem võiksid mendid lihtsalt teada anda et siit "blabla" kust kohast kihutab "blabla" suunas mingi rollerist. et mingi ment ette saata kuhugi. Ja kui saadakse kätte siis saadakse, ei saa ei saa.. vähemalt ei saaks keegi viga vms :D
    Ja mida peaks see taga ajav ment mõtlema kui nüüb eest ära kihutaja ennast surnuks sõidaks.. Ei no minu silmade järgi vähemalt on nii :p
     
  6. maittt

    maittt New Member

    694
    0
    0
    suvel nägin pirita rannas ka kahte mendi rollerit mõlemad olid hallid neosed ja külje peal oli kirjas POLITSEI :D
     
  7. BouRex

    BouRex New Member

    129
    0
    0
    need rollimendid on siiski mingi jalgrattateede ja väljakute valvajad. nad ei ole mõeldud nii väga tänaval patrullima.
     
  8. pang

    pang New Member

    25
    0
    1
    Kui midagi hullu pole, siis miks põgeneda? Lihtsalt selle pärast, et kuulutada oma vabadust ja mittekellegile allumist?
    Võtan rollerid ja autod kokku. Ohtlik juht tuleb peatada. Olgu siis kamikaze, narko- või alkojoobes. Aga mis juhtuks kui neid ei karistata. Miks siis üldse jõuorganeid vaja, kui neist kasu pole.
    " Kuule Volli, üks täis maniakk kihutab tartu maanteel 200km/h. Ärge teda segage, las sõidab koduni, siis võtke kinni" Midagi sellist?
    Kumb on ohtlikum - kas potensaalne mõrvar autoroolis süütuid maha nottimas või seesama mõrvar kortsus autos, aga kinni püütud. Väga harvad on juhumised, kus põgenev autojuht surma saab. Kahjuks aga sagedasemad, kus põgenev autojuht teisi tapab.
     
  9. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Need derbid peaksid liikuma küll nii et vähe pole.
    Piaggio mootor ja nendel peaks ka olema 17.5 karpa kui ma ei eksi....
     
  10. kiki

    kiki New Member

    257
    0
    0
    see on tõsi ja need masinad pole arvelgi.
    aga kuna nemad on poLITSeist sis nemad võivad, :roll: kuigi mina ntx. ei julgeks enda last(kui oleks) toomemäel mänguväljakul niisama lasta ringi seal joosta kuna need jobud ronivad otse männguväljakutele ja sõidavad sealt risti läbi :-x
    sama asi on ka annekanali ääres suvel, sõidavad risti läbi ranna enda junnidega, mis siis et väiksed lapsed ringi jooksevad. nad võiks sis vähemalt veic kaugemalt sõita.
    a ja tartu värdjam rolleriment on järgmiste tunnustega: paks, loll, kannab rattakiivrit ja musti päikseprille.
     
  11. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Oeh... Osad võiksid natukenegi seadusi uurida, siis saaksite teada, miks nemad võivad piirajaid eemaldada :wink:
     
  12. pang

    pang New Member

    25
    0
    1
    Huvitaks ennastki.
    Pole isiklikult näinud, aga keegi on kunagi maininud, et rollerid kannavad märke POL1, POL2 või siis POLITSEI1 ja POLITSEI2 (ehk siis mingeid tunnusmärke). Seega võivad nad arvel olla mootoratastena ning omada ülevaatust ja kindlustust . Kui ka neil nn rollerijuhtidel on A kategooria juhiluba, siis on asi täitsa seaduslik.

    Või mõtlesid ehk midagi muud?

    Niisama kihutamist ei õigusta miski, aga kui sõidetakse väljakutsele, võib lubatud sõidukiirust ületada. Mootorattapolitseisse on pääsenud väga pädevad vennad Ei tahaks kohe uskuda, et rolleri otsa täielikud tumbad on pandud. Kõik algab suhtumisest - ole politseiga ülbe ja nemad on sinuga ülbed.
     
  13. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    See et nad on märgistatud, on sul õigus;) , kuid nad ei ole arvel. Politseil nimelt nagu sõjaväel (olgugi nii väike kui on) sõiduki ümberehitamis luba ;)
     
  14. JanMees

    JanMees New Member

    114
    0
    0
    Muidu, kas LE's ei ole õeldud et ment ei või 2-rattalisi taga ajada. Liiklusohtlikud olukorrad jne.
     
  15. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Näiteks Venemaal on hea seadus :D Politsei ei tohi tsiklisti peatada :D ja oma siksidega nad ei tule järele ka ilmaski:D
     
  16. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    ou, kule ma präegu meenutasin neid suvest ja siis tegin tähelepaneku et nad kõik sellised :D irw
     
  17. Marten ;)

    Marten ;) New Member

    340
    0
    0
    Vat seda menti ma mäletan :D
    Paks, loll ja mustade päikeseprillidega, norib sitaks :d
    Amuidu mul oi kodus ka kunagi pidu, mendid tulid ja siis oli samasugune Tartu ment, paks, loll ja küsis palju küsimusi, jällegi teine, nagu Tartu teine rolleriment oli rahulik ja utsitas, et lähme minema, mis sa norid :D
     
  18. kiki

    kiki New Member

    257
    0
    0
    jh see paks mölises minuga kh kui ma enda vana rolliga sõitsin ja polnd esigondlit küljes. sis ütles umbes et lülita välja või sa ei saa enam pärast tööle? kui minema läksid sis enam vähem samal ajal läksime kohalt minema. ma lükkasin korra punni põhja sis jäi küll lolli näoga vahtima :D tagant järgi
     
  19. olliver

    olliver Member

    571
    0
    16
    VAADAKE sport sumpa
    kuidas nad julgevad nii kiiresti sõita
     
  20. yamaha

    yamaha New Member

    134
    0
    0
    päris mõtekas post :lol:
    kust võtate et neil piirajad eemaldatud ?
    minu teada on neil piirjad peal ja nad üle 45 välja ei lähe .
     

Jaga seda lehte