Politsei rollerid !!

Discussion in 'Jutud' started by kohilapoy, Veebr 27, 2008.

  1. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Sest tartu omadel võtsin mina need maha :wink:
     
  2. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    keerasid omadele paska :D
     
  3. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Sest tartu omadel võtsin mina need maha :wink:
    keerasid omadele paska :D

    Mul savi :lol: mina sian pappi selle pealt :wink:

    PS! Osadele tulebki kasuks, kui politsei härrad neid veidike peedistavad...
     
  4. pang

    pang New Member

    25
    0
    1
    Võib öelda, et päris paljudele tuleb kasuks tugevam kontroll. Muidu süveneb tunne karistamatusest.
     
  5. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16

    Mitte ainult seda, paljud ei oska õieti sõitagi! Selliste pärast ongi autojuhi suhtumine rolleri juhisse halb.
     
  6. pang

    pang New Member

    25
    0
    1
    OT:
    Seda ka. Minuarust algab kõik suhtumisest teistesse. St kas nendega arvestada või mitte. Väga tihti sõidetakse linnakiirusel eesoleva auto tagumikus kinni ( pikivahe umbes 3 meetrit). Mina, kui autojuht, pean piltlikult öeldes ühe silmaga peeglisse vaatama ja teise silmaga teed jälgima, et ta mulle per*e kinni ei sõida, kui pidurdan. Samuti häirib manööverdamine, kus teisi liiklejaid ei jälgita ning nendega ei arvestata või julmalt kurvi lõikamine jne jne. Selle põhjuseks on kas suhtumine teistesse (minuarust on sellesmõttes noorus hukas), või lihtsalt selles, et ei teata elementaarseid asju (ehk siis oskus sõita).
    Load ei ole ainult selleks, et neid politsei ees lehvitada.
     
  7. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    WORD :wink:
     
  8. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    su jutus iva sees, hakkasin isegi mõtlema mis lolluseid ma suvel tegin, autode vahel sai siibertatud, ja mitte vähe, ja igasugu muid hulle manööverid tehtud, aga pikivahet olen ma alati hoidnud.
     
  9. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Eino mina pean seda normaalseks, kui valgusfoori all minnakse ette poole, kuid ette keeramist mai salli ja kui sul perses kinni sõidetekse!
     
  10. z0rr0

    z0rr0 Member

    87
    0
    6
    Suvel käivad nad pidevalt tartu kutsekas juures kopli 1 õppekorpus kontrollivad suitsetajaid:D:D.. aga ma ei tea suht tasakesi sõidavad nendega järgi and ei jõua!
     
  11. yamaha

    yamaha New Member

    134
    0
    0
    tegelt tuleb küll kasuks jh mulle mingi tüüp keeras oma qingqiga ette ja siis hakkas toredaid nägusid tegema et mitte midagi ei ole juhtund , oleks võind täie pasaga küljelt sisse lasta talle :D
     
  12. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    2ra lõhu roxi mingi saasta pärast
     
  13. olliver

    olliver Member

    571
    0
    16
    see on keeway
     
  14. ruukki

    ruukki New Member

    333
    0
    0
    haapsalus on kah 2 tükki.. HKHK juures sõidavad vahest.
     
  15. Marten0

    Marten0 Member

    511
    0
    16
    Linnas on äge piki vahet hoida ka mingised psühod hakkavad taga signaalitama ja möllama kui sa üksteisel perses ei sõida või siis sõidavad sust täie pasaga mööda sest seal on vahe sees.Ega autojuhid võivad olla ise ka täis m*nnid keeravad nimelt ette jne isegi paar korda selliseid asju läbi kogenud
     
  16. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    See aasta ei liigugi neid rolleripolitseisi Tartu vahel ? pole nagu märganud.
     
  17. Dix

    Dix New Member

    193
    0
    0
    olen märganud ja kuulnud ka. Aga nende rollereid ei saa võrrelda kuna nad ei lähe edasi. mul sõber sõitis ilma piirajateta apriiliaga nii lõtva neil eest et jah.Ütleks nii et seisupealt ehk saavad kätte. :lol:
     
  18. Sunparty

    Sunparty New Member

    193
    0
    0
    Kymco Super 9 -d peaksid neil olema. Vähemalt 2 tükki. Politsei ajas seisid.
     
  19. j6rr

    j6rr New Member

    110
    0
    0
    tartus olen see aasta neid näinud küll.
    siiberdasid teises reas. :?
    aga kiivrid on neil ikka sellised noh nö lasteratta omad :D
     
  20. ruukki

    ruukki New Member

    333
    0
    0
    sihuksed kiivrid on neil vbolla sellepärast et suurem vaateväli oleks ;)
     

Jaga seda lehte