Politsei rollerid !!

Discussion in 'Jutud' started by kohilapoy, Veebr 27, 2008.

  1. ExplOde

    ExplOde New Member

    329
    0
    0
    ise ka näind ;) tookord sõitsid mõõda emajõe äärt :p btw rollerite peal olid naised :lol:
     
  2. Arni

    Arni New Member

    339
    0
    0
    Tartus on neid täpselt kaks ja sõidavad nad üpris korralikult. Ei ole mingid pasad ja jah väidetavalt üle 80 km/H! Aga jah tavaliselt nad sõidavad toomemäe ümbruses tartus, kuid olen näind ka annelinnas ja hiinalinnas!
     
  3. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    Derbidega sõidavad mis arendavad ca 80km/h jah nagu arni ütles tihti sõidavad toomemäel...
     
  4. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    Kurat, ma ei saa aru, kes te siin räägite, et lollid mendid hõhõ panid urna kui bike megakiirusel neil eest mööda sõitis, ma usun et 90% siin postitajatest on ise ka pikali käind rolleriga, head lollid te olete hõõhõõ sõita ei oska. Rahunege maha, küll te kunagi austate politseid siis kui teil endal mingi BMW persses kinni ja abi on vaja.. :(
     
  5. Sunparty

    Sunparty New Member

    193
    0
    0
    WORD !
    ---
    Tartus lasevad küll kaks Kymco Super 9 -t kah ringi :)
     
  6. flip MBK

    flip MBK Member

    306
    0
    16
    Siis lähed Easyparts.nl ja tellid seal stage 6 rehvi. Ostad motodepoost nahkjope ja Arai krossikiivri. Siis ei peaks nad sulle ohtlikud olema :D
     
  7. kiks

    kiks New Member

    6
    0
    0
    pärnus veel ei sõelu, aga kui rannahooaeg lahti läheb, siis nad passivad rannarajoonis kogu aeg:D
     
  8. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Põlvas peaks ka kaks rollerit vähemalt olema , juttude kohaselt , ise ei ole veel näinud muidugi. :D
     
  9. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    neil võiks mingid 2fast silkudega masinad olla , või siis mingi 200sed Runnerid :D
     
  10. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    2fast silkudega variant oleks tore, peenestavad sulle järgi ja mootor kottis :lol:
     
  11. janno123

    janno123 New Member

    459
    0
    0
    Eile nägin põlvas sõitmas ja täna politseimaja ees seismas.
     
  12. martenh

    martenh Member

    434
    0
    16
    aga mis te arvate sellest uuest politsei atv-est mis tallinnasse tuli :roll:
     
  13. RkChris

    RkChris New Member

    50
    0
    0
    Keila mendil on Nrg.Ostetud motomulgiärist.Samasugune nagu mul oli alguses.Aga värviti yle ja panid Politsei sildi kylge.Telekast kah veel näitas ykspäev toda.Vilkur vb perse all vingub :D :D :D :D Aga tollel oli seal õige kiiver kui näitas.Võrumaal pole yhtegi rolleri menti ja pole n2inud kah.
     
  14. RkChris

    RkChris New Member

    50
    0
    0
    Ei tea õeldi veel et riik hoiab kokku.Ja linn kingib siis mendile 200k maksva atv.No taevas tule appi no mis räägitakse et aastas hoiab täna mingitele tegelastele 1m kokku.MIs kasu kui veerand mill l2heb atv peale.
     
  15. griffly

    griffly New Member

    9
    0
    0
    tartus pidevalt näen ringi paarutamas super9-tega
     
  16. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    nägin võrus kh mendi maja ees seismas ühte.
     
  17. RkChris

    RkChris New Member

    50
    0
    0
    Oh jummal võrus kah juba :eek:
     
  18. J2nx

    J2nx Member

    213
    1
    18
    ma olen neid kymcosi näinud
    rikuvad liiklus eeskirju, sõidavad jalakäijate teel
    tõmbavad rk maine alla :-x
     
  19. Tann

    Tann New Member

    466
    0
    0
    Jalgratta teel tohib sõita rolliga aga seal ei tohi kus on jalgratta ja jalakäija tee koos !
     
  20. J2nx

    J2nx Member

    213
    1
    18
    noh nad sõitsidki ainult jalakäija teel
    ma kuulsin et neil peaks 125ccm olema aga piiratud 45-ni :D
     

Jaga seda lehte