Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. hindrek

    hindrek New Member

    160
    0
    0
    Politsei kasutuses on nii politsei värvides, kui ka eravärvides BMW 330ix, mitte M3. Liiga püss oleks too aparaat (M3) neile.
    Tartumaal liiguvad ringi veel eravärvides (üldjuhul kas tume hall/beež või siis sinine) Nissan Primera, Toyota Corolla, Hyundai Sonata (982ASL - korduvalt peedistanud, nüüd number meeles juba), Skoda Octavia RS ja Volkswagen Transporter. Kõikjal maakondades peaksid seesugused masinad ringi liikuma, kuna osteti nad ju riigihanke tulemusena ja kõikjal kirjutas ka veel neist.

    Väidetavalt siin lõuna osariikides politsei käsutuses ka veel üks uus BMW 535, millel toonklaas, antennid katusel jne. Ka valget värvi Opel Vectraid on liikvel.
    Kui ise normaalselt liikled, ei ärata tähelepanu, siis ei puutu sind üldjuhul keegi. Tean omastkäest seda, kuna liiklen autoga päris pikalt juba ringi, kuigi politsei andmebaasis auto nr punaselt sees lubadeta sõidu eest.
     
  2. Kossur

    Kossur Member

    349
    0
    18
    nonii, rääkige siis sellest mulle, et kui ma sõidan 45ga ja kõik on normaalne ja nad peatavad mind kontrolliks mingi niisama. Kas nad saavad mu masinat ekspertiisi viia?
    Mul 70cc.
    Sellest ka, et kui ekspertiisi viiakse ja ongi 70cc mis on määrustevastane kas siis lihtsalt masinat tagasi ei saagi ja jääb neile?
     
  3. Karluha

    Karluha New Member

    35
    0
    0
  4. Grave

    Grave New Member

    339
    0
    0
    sa võid sõita ka 125ccm rolluga 45km/h aga sa rikud ikkagi reegleid kuna sul pole A1 lube ,mis lubaks sul sõita üle 50ccm masinaga.
     
  5. Kossur

    Kossur Member

    349
    0
    18
    a kas nad saavad niisama laksust mu masina ekspertiisi viia, kui pole reegleid rikkunud vaid lihtsalt niisama kontrolliks kinni pidanud või nii?
     
  6. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0

    Ei usu,siis saadaks nad küll p*tsi.Ei ole neid õigust masinat kontrolli viia kui pole kiirust ületanud
     
  7. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16

    JAH!
     
  8. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    see streetrace lehe teema on kasulik inf. tnx :)
     
  9. Karluha

    Karluha New Member

    35
    0
    0
    Pole prombleemi.
     
  10. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
  11. hindrek

    hindrek New Member

    160
    0
    0
    Kui neis äratab masin kahtlust, siis võivad nad masina ekspertiisi viia! Hakkad veel nendega vaidlema ka, siis saad veel hullema trahvi, kui see esialgu võibolla ehk tuleks.
    Jutu järgi saadavad kõik mendid p*tsi ja p*rse ja kuhuiganes veel, aga ole mees ja saada mõnikord. Siis näed, mis Sinuga tehakse.

    Parem teha kurba nägu, tunnistada, et oled seda rikkund ja pääsed ehk hoiatusega minema.
     
  12. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    krt täna sain alles teada ,et kui sul on tsikli load olemas ja sõidad üle 45 rolleriga saad ikka trahvi :roll: aga too käib 50-se kohta
     
  13. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Õige, kõik ärplejad, aga kui ütlemiseks minna võiks on kõigil suu kinni :D
     
  14. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    rolleri load vast,
    isa tuli ükskord koju ja ütles, et mendid olid temakäest küsinud: kas sinu poeg sõidab punase kymco agilityga? ütle, oma pojale edasi, et ta palju ei kihutaks ja et ta neooniga õhtuti ei sõidaks :D
    päris head mendid ju :D
     
  15. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    ei või,motika load võivad kh olemas olla aga üle 45 ei tohi sõita 50-se masinaga
     
  16. wtf

    wtf New Member

    116
    0
    0
    Mis need tsikli load sulle annavad? Ega see ei tähenda, et sa võid mopeediga kiiremini sõita, roller läheb mopeedi alla ning mopeedi max kiiruseks 45km/h. Kui kiiremini sõidad, läheb see mootorratta kategooria alla ning peab olema arvel ning kui on arvel ja A kategooria load olemas, siis võidki kiiremini sõita kui 45km/h.

    Aga jhm, vähesed sõidavad 45km/h :D

    Eks see suvi näitab, mida politseinikud tegema hakkavad jne, kas saadavad kohe ekspertiisi või teevad lihstalt kiiruse eest trahvi vms.
     
  17. engine

    engine New Member

    1,280
    0
    0
    mis see ekspertiis tähendab plokikaan maha w
     
  18. wtf

    wtf New Member

    116
    0
    0
    Kontrollitakse masina kubatuuri, kas on ikka 50 kuubikuline ning kas on tehaseseadetes või tehtud muudatusi jne.
    Peaks olema nii, et noh neid asju. Loogiliselt võttes.


    Parem on politseidesse austusega suhtuda ning rahulikult ausalt neile rääkida, et olen jahm natukene muutnud, et piiraja ära võtnud jne, et tegelenud oma rolluga jne. Et noh mitte et ei tahaks kihutada, aga noh sõidukogemust juba on ja et suure tee peal võib ju natuke kiiremini kui 45km/h. Noh mõistlikku juttu ajada, moosida.. Kahetseda jne.. Kui väga piiderdajad ei ole ning ülevalt poolt suuremaid korraldusi ei ole antud, siis ei viida nii kergelt ekpertiisi. Kui just linnas sajaga radarisse ei lenda, ma usun.


    Aga eks elame näeme .
     
  19. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Selline suhtumine politseisse on see ainuõige.
    Ise rääkisin politseile, et olen ainult piirajad maha võtnud, sest ei taha autodele ette jääda.
    Ja mind lasti minema.
     
  20. Banks

    Banks New Member

    147
    0
    0
    Olime öösel väljas, mingi 1 ajal, ajasime juttu, ment tuli ligi. Mölises midagi etmeie oleme prahti maha loopind, pani puhuma. Siis samal ajal kui üks mundrimees meil puhuda lasi, vaatas teine mu rollerit ja seletas seal altkulmu: " Ega ta sul 50-ne ei ole, ma näen sul siin sportsumpat ja puha, kindlasti oled muudki teinud. Näita lube, on sul nad üldse!? "
    Ma istusin ja vennad küsisid mult lube, näitasin, vend võttis kohe tooni maha.
    Mingi aja pärast nad kadusid ja kõik oli ok.
    Lõpetuseks: Tartus on 80% mentidest totaalselt vastu rolleri inimestele, igal võimalusel püüavad väänata.
     

Jaga seda lehte