Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. Reimpz

    Reimpz New Member

    32
    0
    0
    meil siin põlvas lood ikka suht jamad, kui juba 5 üle siis protokoll.
     
  2. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    P6lva mendid pidi k6ige haigemad olema, v2ljas ainult 2ra keeramisele, eriti veel nyyd kui saavad preemjat kh. :S
     
  3. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0
    Kas Põlvas ültse mente on? :roll:
     
  4. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    Ja sa veel kysid, k6ik on persest tulnud.
     
  5. Pingu

    Pingu New Member

    13
    0
    0
    Kust karuper**st teil need rullid eestisse ilmusid? Krt kui riigieelarves pole rahagi et presidendiresidentsi ehitada siis kust ostavad mendid endale rullid? Sõõrikurahade eest v ? ja miilu kust sa nii täpselt tead ise juba näinud rulle v ? ma arvan et sellised asjad oleks krimis kh üleval ja eesti politseil ei tohiks olla õigust korjata sinu juppe ära ja asendada neid teiste juppidega! Kui on kahtlus viiakse ekspertiisi, seal otsustatakse kas tuuning v mitte, kui otsus ei meeldi siis kaeba edasi ja lase eksperdil asja vaadata, aga mingeid juppe ei korja sinult keegi ära ! :( P.S miilu mis su enda aeroxist saaks sinu loogika järgi kui ment su kinni peab ja ekspertiisi viib ahh :lol: tuleb jälle stock aerox v :D
     
  6. StreetStyle

    StreetStyle New Member

    206
    0
    0
    Mis loll jutt see on, et tuuning jupid asendatakse stock juppidega ? :lol:
    Kui tuleb ekspertiisis välja, et su rollerit on tuunitud läheb see lihtsalt A1 kategooria alla ja pole enam mopeed. Siis maksad trahvi kindlustuse, ülevaatuse ja A1 lubade puudumise eest jms.
     
  7. Pingu

    Pingu New Member

    13
    0
    0
    on alles vigur küll :lol:
     
  8. Rauno:)

    Rauno:) New Member

    26
    0
    0
    viljandis on asi lihtne siis pole mente tavalistel argipäevadel nähagi aga kui on mingi suur üritus siis ei julge rollerit parklas käimagi ajada
    tulevad lambist ja hakkavad tüütama
    ja eriti kui viljandi kurikuulus Kammilõug tuleb siis see hakkab elu eest ajudesse nussima :roll: :lol:
     
  9. NixoN

    NixoN New Member

    253
    0
    0
    Pärnus võetakse vendi maha nii et jube
    pannakse puhuma ja siis kontrollitakse suitsupakki ka et ega alaealistel pole
    mus sõber sõitis mendi ees 60 km h ja ment pidas kinni
    aga pandi puhuma ja kontrolliti taskuid ja rollu pagassi
    pärnus jääd rolluga täispeaga 100 prossa enne vahele kui autoga täispeaga !!!!
    VÄGEV NII PEABKI...
     
  10. ruukki

    ruukki New Member

    333
    0
    0
    tegelikult nad ei tohi otsida taskuid läbi kui neil pole kahtlust et sa suitsetad.. cmoon mingi sõidad rolleriga ja teed suitsu sel ajal. kahtlust nietu.. järgmine kord hakka vastu vaidlema et kus order on et sa mul taskuid võid läbi otsida.. las siis seletab sulle mingeid paragraffe jne . on kuradi lohhid mendid seal pärnus ikka :?
     
  11. whiterail-

    whiterail- New Member

    297
    0
    0
    Minu arust oli midagi nii, et peavad vanema nõuseolekut küsima kui tahavad läbi otsida, võin ka eksida.
     
  12. -kevin-

    -kevin- New Member

    116
    0
    0
    endavoliliselt nad ei või katsuda jah , võeti ka pärnus kinni (hiljem sain teada sugulaselt et ei või katsuda nad ), katsuti ja puhusin, küsis vanust-14, küsis kas load on-jah, siis küsisin et kas tahte näha-ei ma usun et sul on, niiet kui lube poleks isegi olnud oleks nahhui pääsend probleemita, a ikkagi näitasin.
     
  13. spencer

    spencer New Member

    12
    0
    0
    seal saksamaal bielefeld'is ei võtnud ment mitte ühelgi rollerit käest ära,see aerox toimetati ekspertiisi,sest omanik hakkas vaidlema et tal on piirajad olemas,politseinik küsis kh kohe et kas mehhaaniline või elektrooniline,,kolmas ütles et ta sai täna 18 ja hakkas just lubadele järgi minema ja ta pidi rolleri minema toimetama,nagu videoski näha tõstis ta selle isa auto peale et see koju toimetada.see on haige et politsinukud väidavad videos et iga teine roller on forsseeritud ja sõidab lubatust kiiremini.ja isegi need kes ostavad kasutatud rolleri eemaldatud piirajatega saavad karistada.selle mõõduriista eest nõutakse ka lisatasu :eek:
     
  14. spencer

    spencer New Member

    12
    0
    0
    jaa,Kammilõug on paras tüütus.Ta Leiab alati mingi põhjuse proto tegemiseks ja ta on väga ülbe kh.
     
  15. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    No põlva mendid on tõesti tase ! :D
    Vennad peatsid meid taaviga kesest põlva maanteed kinni :D et lube kontrollida :p
     
  16. Gas

    Gas New Member

    267
    0
    0
    krt see aasta on 3 korda maha võetud.. eelmine aasta ei võetud kordagi.. esimene kord lasin siis 50ne alas 87ega radarisse.. sõber oli ka taga.. ment rääkis 15 minutit autos lõpuks ütles sõbrale, et kui mul kiirus üle 60ne läheb et siis viruta ribidesse...(ülihea ment oli, isegi hoiatust ei saanud).. siis järgmine kord sõitsin 68 radarisse.. siis hakkasid mendid mingi ajama kust ma tean et roller 125 ei ole või midagi.. sellepeale näitasin ostumüügi lepingut ja lasti jälle minema.. ~~30 minutit peale seda võeti uuesti maha küsiti miks nii kõva häält teeb ja kontrolliti vanust/lube.
    ühekorra on politsei kutsud ka kossuplatsile.. kus sõbraga tagarattal harjutasime. lärmi tegemise eest kutsuti politsei siis.. need olid suht rahulikud vennad kes tulid ja ütlesid minge linnast välja kuhugile kui harjutada tahate...
     
  17. freedo111

    freedo111 New Member

    2
    0
    0
    Jaa sõidame tartu-tallinn maantepeal kolmekesi ühe rolleri seljas noo kiirus tuli kuskil 90 ära sis kui tartus siis tlid rolleriga mendid juurde noo jaa räägivad pika jutu maha sis ma võtsin kiivri peast ära ja ütlesin et ma ei kuulnud mitte munnigi räägi uuesti siis läks ta suht närvi onju siis seletab seal mingist trahvi teemast onju ja sis nägime et nad lollid võtmeid ei tahtki meilt ja neil endal ka rollerid 10m kaugusel ja jala peal noo mõeldud tehtud ja läind me olimegi a uvitav oli see et 3mas sõber jättis kiivri maha ja kuna ta oli väga ebakaines olekus hüppas ta maha ja sinna ta jäigi. niisis sõidame veel natuke edasi 50ga kui järsku mendi auto kimab mööda siis oli suht rahulik motlesime et niisama a näe võta näpust jällegi pani pidurid peale ja pidas kinni. siis saime natuke trahvi ja taheti meil roller ka ära võtta no me ütlesime muidugi et laku panni põder ma olen seda8 aastat tuunind. võmmi onu siis hakkas seal auto kapotti peal kirjutama midagi ja sis me sõitsime ära vahepeal. no õhtuks olime pärnus ja ujusime ja sis kui tagasi tulime siis seda rollerit või no mopeedi enam ei old.... no kurat 8 aastat tööd ja raha läks ühe hetkega algulg mütlesime et võmmid votsid ära aga nad ei tahtnud kuna mul oli pedeboksi peale ehitatud papist ja pahtlist antitiib ja ja no persse mul nii kurb tuju ikka veel et ma ei viitsi enam kirjutada
     
  18. Sunparty

    Sunparty New Member

    193
    0
    0
    Päris kõva vend oled siis.:D
     
  19. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Ise ka usud mida sa räägid?? Mendid võtaksid sind kohe kinni pärast sellist juttu.
     
  20. shenris

    shenris New Member

    111
    0
    0
    mõnel on küll päris hea fantaasia. Mind pole õnneks maha veel teelt võetud, isegi lube pole kontrollitud
     

Jaga seda lehte