Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. Hentsy

    Hentsy New Member

    68
    0
    0
    Suht paljudes riikides on põhjavalgus lubatud.. Eestis ei ole..
    Inimesed hakkavad vaatama !? mh, oleks see lubatud, oleks igal teisel matsil põhjavalgus, ning keegi ei pööraks sellele enam tähelepanu. Vähemalt mitte nii palju, et ohtlik oleks.
     
  2. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Täpselt!
    Siis oleksid mopeedi juhid ka rohkem nähtavamad.
     
  3. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    lõpuks loogilisi poisse. ma mõtlesin sama aga seadused ei jõua järele :|
     
  4. hindrek

    hindrek New Member

    160
    0
    0
    Kui igal teisel rollerivennal oleks põhjavalgustus, siis vaevalt neid rohkem märgatakse. Lihtsalt siis nad juba muutuvad tavaliseks nagu praegugi iga roller igal nurgal.
     
  5. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    Surnud ring :lol:
     
  6. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Arvestage ka seda, et kui oleks lubatud, siis pea igal matsil oleks masin kui juudi jõulupuu. Ja pimedas ta häiriks, kui suur hulh helendavaid masinaid vastu tuleks.
     
  7. Rauno1

    Rauno1 New Member

    112
    0
    0
    tuletaks inimestele meelde, et kui see põhjavalgus oli eestis lubatud (90ndatel), siis olid ka neoonide hinnad teised, peale seda kui see ära keelati läksid hinnad neil odavaks!
     
  8. SGH

    SGH New Member

    37
    0
    0
    Kuidas see nüüd oligi... Kui oled 16a, siis lube ei ole vaja aga isikut tõendav dokument peab kaasas olema? :roll:
     
  9. Hentsy

    Hentsy New Member

    68
    0
    0
    Kui oled 16+, siis lube pole vaja juhul, kui su roller üle 45km/h ei lähe. Kui läheb, siis sul on mootorratas, mitte mopeed, ning vajad 125se lube.
     
  10. extream

    extream New Member

    42
    0
    0
    Palju sa seda põhjavalgust ikka sõidu ajal vahid, see võib küll hea välja näha aga võib ka mõnedele inimestele segavaks olla,pigem las põleb kohapeal
     
  11. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Täna mendid tegid tünga :lol:

    Sõitsin Rohuneeme teel, vaatan eestpoolt ment tuleb vastu, enne mind tõmbab teepervele, minu möödudes pöörab ümber.
    Mina ei tahtnud ment sabas sõita ja jäin ühes parklas seisma, mõtlesin siis ka et kontrollin suunatuled üle, kas korralikult kinni. Nokitsen ja kuulen, et mingi auto sõidab kõrvale, ment, mõtlesin persse küll leiavad nüüd millegi kallal mögiseda. Keerasin end ümber vantisin otsa küsiva näoga, vaatasid lollilt vastu ja nägin, et võtavad radari välja. Väike tüng noh, jäid siis sinna kiirust mõõtma.
     
  12. piimamees

    piimamees New Member

    11
    0
    0
    pärnus ma laseks phhuilt oma kandis mentidelt eest ,mendid nii trad ju
     
  13. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0

    Ega sa ikka ei lase küll neil pohhuilt eest ära.
     
  14. -kennu-

    -kennu- New Member

    134
    0
    0
    ei nu kui see kontrollimine tuleb siis on jube ******
     
  15. Timpzz

    Timpzz New Member

    3
    0
    0
    jah mul on 1 kuu vana roller ( kymco agility 50cc) esimesel päeval porrvisin ah et mis se masin ka teeb ja siis läksid silmad suureks kui yle piirja läsk naq, aga edaspidi 300km sõitsin 30-35 km/h
    muidugi see oleks väga hull kui selline asi tuleks ka eestisse
    muidugi siis oleks jälle mõttetu sest rikkastele meestel poleks raha kuhugi panna , hetkel riisuvad kõik raha kokku et saaks rollerit kiiremaks :D
     
  16. piimamees

    piimamees New Member

    11
    0
    0

    ma olen mitu korda lasnud neil eest , pärnus on yx männi mets ja panen sinna t2iega, aga p2rnus on
    v6mmidel atv, neid pole veel kutsutud:Da kyll see aeg ka tuleb
     
  17. drhellcat

    drhellcat New Member

    193
    0
    0
    ja siis sa oled ilgelt kõva mees kui mendi atv järgi tuleb?
    vot seda pilli ma tegelt isegi kardaks kuna yhekorra on mendi atv mind metsas kinni võtnud.
     
  18. piimamees

    piimamees New Member

    11
    0
    0
    ei atvlt ma eest 2ra ei saa
     
  19. morrfin

    morrfin New Member

    18
    0
    0
    Kuule piimamees, miks mendid trad on, kui nad tahavad sinusugusele ajukääbikust nolgile trahvi teha kiiruse ületamise jms eest. Pole küll ilus nii öelda aga ma juba ootan, et saaks kuskilt lehest lugeda, et pärnus mingi nolk põgenes rolleriga metsa ja ment võttis ta seal atv-ga kinni.
     
  20. Sabakas

    Sabakas New Member

    228
    0
    0
    ise oled sa üks t*ra. Politsei teeb lihtsalt oma tööd, et sinusugused jorsid teedelt eemaldada.
     

Jaga seda lehte