Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Kodukandis polekski tegelikult väga suur vaev eest ära saada. Kui teid tunned ja värki, poleks midagi, kuid põhimõtte pärast ma ei julgeks proovidagi ma arvan.
     
  2. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Kui sa sõidad rolleriga, siis on küll väga suur vaev eest ära ajada. Ma saan aru, kui üritaks 600cc-1000cc eest ära ajada, aga rolleriga? Mendid sõidavad sul 2-3 käiguga taga :lol: :lol:
     
  3. piimamees

    piimamees New Member

    11
    0
    0
    nmad ei saa sinna metsa sissegi:D sabakas sa oled ise ka yx paras ment..
     
  4. morrfin

    morrfin New Member

    18
    0
    0
    Noh ma usun, et ega sa ainult selle metsa ümbruses ei sõida vaid kuskil mujal ka ja kuskil mujal on mentidel rollerijuht vägagi lihtne kinni võtta kui vaid viicimist on.
     
  5. piimamees

    piimamees New Member

    11
    0
    0
    nojah aga p6hiliselt ikka seal ma v2ga linnas ei s6ida ;) ise alles 13 ja pole lube ;( niiet kardan seda linna:D
     
  6. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Keegi targem võiks öelda kas kuskil on kirjas et peab kahel rattal sõitma mopeediga? :roll:
     
  7. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0

    Võid ka kolmel rattal sõita :wink:
     
  8. redstar

    redstar New Member

    240
    0
    0
    ta tahab vist tagurattal lasta ringi :D
    Minu arust oli seadustes kirjas et see tagurattal sõitmine ohustab liiklust aga ei tea selle kohta midagi kui oma maal vms sõidad tagurattal.
     
  9. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Tagarattal sõitmine on keelatud, seadusega karistatav jne... kusjuures esiratta kohta pole midagi õeldud:p omal maal võid teha, mida tahad, kuid kui matsu paned ja lähed traumapunkti ning küsitakse, et mis juhtus, siis kutsutakse Politsei härra, kes sulle trahvi teeb;)
     
  10. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Kuskohas ja millise seadusepügala all on välja toodud taga või kasvõi esirattal sõitmise keelamine? Mina igatahes ei tea. Tagarattal(ka esirattal) sõitu käsitletakse kui ohtlikku sõiduvõtet(mida ta ka on) ja selle eest ka litakas väänatakse. Küll on aga uues liiklusseaduse eelnõus täpselt see rataste asi paika pandud. Mõlemad rattad peavad olema kontaktis teepinnaga.
     
  11. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    tooge siis paragraafid ka siia mille alused need seadused on :roll:
     
  12. spencer

    spencer New Member

    12
    0
    0
    kas see käib ka teiste sõiduriistade kohta et tagarattal ei tohi aretada??
     
  13. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16

    Milline on teine sõiduriist?
     
  14. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0

    Jalgratas? :D
     
  15. ä.s.s

    ä.s.s New Member

    17
    0
    0
    Mjaa ei usu ´,et jalgrattaga keelatud. Aga igaksjuhuks ära järgi proovi :)
     
  16. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Saage ükskord aru, mitte kuskil ei ole seadusega veel reguleeritud tagarattal sõitmist.
    Aga politseinikud väänavad teile sellegipoolest kui ohtliku sõiduvõtte kasutamist. Ja selle üle vaielda, et ta seda ei ole pole vaja. On. Trikitamiseks peaks ju sobilikke kohti ikka leiduma, mis liiklusest eemal.
    Lugege liikluseeskirja vahelduseks. Juhi üldkohustused sobiks esialgu. Minuarust te rolleristid peaksite ju liikluseeskirja samamoodi teadma nagu iga teine sõidukijuhtki. Aga tundub, et ega ikka ei tea küll...ja seda on liikluses vägagi näha kahjuks.
     
  17. piimamees

    piimamees New Member

    11
    0
    0
    kus ttuli tark v2lja, sa oled ise yx paras ment
     
  18. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Oo, lõvishokolaadi söönud kange mees ilmus välja! :lol:
     
  19. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    Karukonservi sai ka vast :lol:
     
  20. Ghost

    Ghost New Member

    194
    0
    0
    Mingi kaks kuud tagasi võttis era värvides autoga ment mind rajalt maha vilkurite saatel veel ja esialgu ütles ruuporist, et rattaga sõidetakse kahel rattal, siis tuli kõrvale ja lubas järgmine kord rehvid tühjaks lasta, kui mind tagarattal liiklemas näeb. :wink:
    Kuid eks see oleneb ka mendist, mõni ei tee väljagi.
     

Jaga seda lehte