Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Politsei seaduslikku või mitteseaduslikku tegevust siin arutatakse, kui sa pole aru veel saanud. Ja mina leian, et politseil ei olnud seaduslikku alust selles suhtes trahvi määrata.
     
  2. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    aga no vaielda pole ka mõtet siin 10 lehekülge sellepärast, masin mis ületab kiirust üle 45km/h pole enam mopeed, kõik .
     
  3. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Oleks see vaid nii.
     
  4. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16

    Selle jaoks foorum ongi :)

    Mitte norm, vaid MAX. Tehas peab tagama maksimum kiirus 45km/h, see ei huvita kedagi, mis kiiruseks võimeline ta on. Kui tüübikinnitus ja paberid kinnitavad, siis ongi vastutajaks tehas, kuna peab seda ka tagama. k*t võtaks, kuidas sa aru ei saa, mees julgeb teha, julgeb ka tunnistada!
     
  5. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0

    Kes? Mida? See kes siin vahele jäi? Üks asi on nõustuda asjaga, mis ei ole seaduslik. Eks ta ise teab, mina endal pähe istuda ei laseks igatahes.

    Ei pea tagama max 45km/h. See max 45km/h on vajalik paberil näitamaks, et tegemist on mopeediklassi liikuriga. Kui läheb vähem, kaebad tehase kohtusse või? Googelda, ja leiad veel infot käsiloleva teema kohta. Ja oh imet, minu arusaamad kattuvad nendega :) Seega, siin lastega pole mõtet vaielda. Usun ikka vanemaid ja asja jagavaid inimesi rohkem. Mõelge mida tahate :D Lõpetan.
    Over and out.
     
  6. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Eks jh jookse minema, kus tuli nüüd vanake siia välja :lol: Tehase kiirus ei ületa 45km/h ehk siis maksimaalne kiirus (ei loe kas ta läheb vähem ja ka see kas ta on suuteline rohkemaks). Kui ta on suuteline rohkemaks, peab teda piirama. Kuhtusse sa ei kaeva kedagi kui ta vähem läheb, kuna selle kohta õeldud ei ole. Tehas tagab vaid seda, et ta ei lähe üle 45;)
     
  7. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Kuulge lol selle teema võiks lõpetada.Asi on nii nagu on ning jääb kuna käisin politseis ning vaidlustasin seda asja ning nad olid rangelt vastu ning ma ei viitsi selle 1000kr pärast nüüd kohtutes istuda.
     
  8. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Sinu kirjakeelt vaadates on selge, et vanust sinul igatahes adekvaatsete vastuste jaoks ei ole. Pead veel arenema selles suunas. Pole ju mõtet diskuteerida lapseohtu tegelasega, kes asjast mütsigi ei jaga. Loe erinevaid seaduseid. Loe mõttega. Kunagi ehk hakkad laiemalt neist aru saama. Praegu taod vastu rinda nagu ahv ja korrutad, et nii on kirjas ja nii täpselt on. Kuigi ei ole ja selle tõestuseks on olemas vastavad kohtulahendid.
    Minul on piisavad tõestused, et politsei nii käituda poleks tohtinud. See mida sina DDF või keegi teine ´tarkpea´ sellest arvab mind enam ei koti. Tehke mis tahate ja laske endale pähe istuda, see ju teile meeldib :lol:
     
  9. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16

    Kuule mees, sina ikka minuga nii ei räägi. Mine vahi ennem peeglisse ja uuri välja kellega tegu ja siis hakaka siin suud pruuklima. Ise oled ahv ja täiesti debiilse mõtlemisega (ära solvu, aga nii see on)! Laimad siin teisi ja arvad, et oled jube maailma naba, tegelt ise kibestunud vennike. Ma ei väida, et olen ilge tarkpea, kuid moto-auto valdkondi puudutavaid seadusi, et mida tohib/ei tohi teha tean ma väga hästi.
     
  10. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Tabasin valusasse kohta või :lol: Teadsin, et nii reageerid. Tüüpiline.
    Jajah, tead seadusi hästi, olen su sõnavõtte neis asjus juba jõudnud lugeda ja...ma parem ei ütle midagi...aga...

    ...DDF, vaata mis leidsin. Ja ära ütle, et sina seal teemas pole postitanud. Kuidagi vaikne olid seal kuigi jutt käis täpselt samast asjast mis siingi. Kas ikka tead seadustest kõike?
    http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php ... &sk=t&sd=a
     
  11. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16

    Kuule till, vahi aastat ka nagu onju:D Krt sa kaevad sajandeid tagasi teemasid ülesse? Saa aru aasta on praegu 2008! Ära ela kiviajas onju! 2005. aastal ma neist suurt ei teadnudki, ei osanud rolleri mootoritki lahti võtta. Sa oled ikka täis lammas noh, mida sina oskasid teha, kui olid 14ja alla selle? Kui sa üldse praegugi nii vana oled? Kes see advokaat sulle on, kas sugulane või sina ise,et reklaamid jubedalt teda siin? Sa võid must vanem olla aga see ei anna sul õigust siin sõimata, alandada ja narrida teist inimest! Mis kuradima valusat kohta sa tabasid? Mine lase si*amaja taga kuul endale endale.

    Ära nüüd hakka ajama siin tiinekad, pubekad või mis iganes. Sa oled tüüpiline delfi kommentaator, selline nn nolifer. Vanus ei määra sinu venivust...

    ... kui aru ei saanud siis tati venivust! Sa oled ise täis Pubekas ja umbe tark, kuigi muffigi ei suuda ära seletada, tugineb aastast 2004/2005 faktidele.

    Teiseks: kui sa aru ei saanud, siis ma pöördusin küsimusega, et kas ei tohi olla tuuning juppe (kuigi max kiirus 45km/h ja mootori kubatuur ei ületa 50ccm), nüüd tean, et tohib, kuid peab omama E-setifikaati ja ikkagi ei tohi murda seaduslike piiranguid.
     
  12. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0

    Ossa küs nüüd keris enda käima
    :lol: Vaata, et sa infarkti ei saa. See Bikeri teema pole midagi nii vana. Ja see pole ainuke, kus samast asjast räägitakse. Jajah, justnimelt ka teistes analoogsetes teemades sama versioon peab paika, mida siingi üritan teile selgeks teha. Ja mitte ainult Biker-is. Miks küll seal kedagi PAIKA ei pannud? Ahh, mis?
     
  13. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Ausalt ole vait. Tra roller ei tohi üle 45 minna ja vsjoo.
     
  14. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Loe analoogseid teemasid erinevates foorumites ja saad targemaks. Ajupesu on sulle tehtud või :)
    Kummaline, kui siin on DDF on koheselt ka Drag. Kokkusattumus?
    Ja kulla DDF, keri nüü ilusti poste tagasi ja vaata kes siin sõimleb peamiselt.
    Ma ei saa aru kuidas te saate nii sinisilmsed olla :roll: Teile on mitmeid tõestusi otse nina alla toodud, aga ikkagi raiute vastu, et on hoopis naamoodi ja politseil võib automaatselt tituleerida mopeedi valmistajakiiruse ületamise eest mootorrattaks ning teha ka selle eest trahvi.
     
  15. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Ausalt wtf sa ajad?
    Lihsalt juhtusin teemat lugema jälle.
    No lihtsalt roller ei tohi rohkem välja minna kui 45km/h
     
  16. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Kus on kirjas, et ei tohi? Näita mulle seaduses seda lauset, et ei tohi. Kirjas on, et valmistajakiirus ei ületa 45km/h. Kus on kirjas, et ei tohi? Soovitus sullegi, loe bikeris olev teema läbi, usu, sealsed vanemad mehed teavad mida räägivad.
     
  17. Alpss

    Alpss New Member

    1,005
    0
    0
    Mopeedi all mõistetakse sõidukit, mille sisepõlemismootori töömaht ei ületa 50 cm 3 ja valmistajakiirus ei ületa 45 km/h. Sellest tulenevalt ei saa igat teel liiklevat motorollerit pidada mopeediks, kuna motorollerid, mille sisepõlemismootori töömaht ületab 50 cm3 ja valmistajakiirus ületab 45 km/h kuuluvad mootorrataste hulka. Järelikult on võimsamad motorollerid tegelikult mootorrattad ja väiksema võimsusega motorollerid on mopeedid, kusjuures võimsamate (mootorrataste alla kuuluvate motorollerite) juhtimiseks on tarvis juba mootorratta juhtimisõigust.


    Aga härra Haub , kus kohas sa näed kirjas olevat, et tohib sõita 45kmh.
     
  18. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Aga kes keelab sul sõita 45km/h? Ja kas rääkisin midagi lubamisest? Saage aru, ma räägin valmistajakiirusest ja selle ületamisest.
    Valmistajakiirus on valmistaja (tootja) poolt sõidukile määratud suurim kiirus. Mopeedide puhul siis on selleks numbriks 45km/h. See ei tähenda seda, et mopeed enamaks võimeline pole. 45 km/h ei ole tehniline piirang(loomulikult neid kasutatakse), vaid õiguslik. Omanik-kasutaja lihtsalt ISE ei tohi seda ületada, kui ka rohkem kiirust arendab, sest § 126 kohaselt ei või sõidukiirus ületada valmistajakiirust. Siin aga väidetakse, et tehas PEAB tagama täpselt 45km/h sõitva mopeedi ja selle kiiruse ületamisel muutub mopeed automaatselt mootorrattaks. Ilma vastavaid ekspertiise läbimata mopeed mootorrattaks muutuda EI saa.
    Ei tea milleks siis vaja § 126-te, kui valmistajakiirused kõikidel liikuritel oleksid täpselt fikseeritud? Siis ju niikuinii ei saaks valmistajakiirust ületada. Ega see § 126 pole moe pärast välja mõeldud, ikka nende jaoks kes valmistajakiirust ületavad.
     
  19. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Ma olen ilmselt parandamatu... :lol:
    Saan nüüd kuni 600 krooni trahvi, veebruaris oli alles 780 kahe asja eest. Kuradid olge parem õnnelikud et ma peale veebruarisündmust tsiklilt mopeedile üle läksin.
     
  20. Sammelsoy

    Sammelsoy Member

    336
    0
    16
    Minuteada kaa absoluutselt ykskõik mis rolleri sa ka ei ostaks läheb siis mendi kätte isegi keeway-d lähevad ju üle 45kmh ja hiinakad ja kõik sellised endal on Aprilia sr 50 r mis läks kohe alguses 55kmh aga nyyd juba läheb rohkem :p
     

Jaga seda lehte