Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Spido järgi lähevad rohkem tegelik kiirus on ikkagi kuskil 44km/h
     
  2. engine

    engine New Member

    1,280
    0
    0
    palju saab linnas rolleriga kiiruse ületamise eest trahvi kellelgi kogemusi, muidu kõik muu korras
     
  3. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Kui on mopeed, siis kuni 10 trahviühikut(kuni 600.-) Seda kõikide rikkumiste puhul va. juhul kui olid joobes, kui on tekitatud inimesele ettevaatamatusest tervisekahjustusi ja kui on tekitatud varaline kahju või liiklusoht. Viimasel kolmel juhul kuni 100 trahviühikut(kuni 6000.-)
     
  4. Silllu

    Silllu New Member

    50
    0
    0
    no plä , enam ei näe ise ka mis teemasse kirjutan:S
     
  5. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    aga siis vaja salalylitaid panna !!!

    tegelt v2gaj6hker see !

    harrisan: tegelt
     
  6. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Täna sain ka enda esimese trahvi :D
    Kuni 600 :D
     
  7. Haub3

    Haub3 Bännitud Bännitud

    47
    0
    0
    Sittusid end täis ka suurest rõõmust? Nii hea meel kohe...
     
  8. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Täna siis lasin rekkast mööda paremalt poolt ja see järel põõrasin mendi skooda eest järsult paremale , ma ise ei näind , et ment ja siis järsku keeras mlle järgi ja pani sireeni peale.
    Mul polnud lube ka ainult jalgratta load ja mingi rääksin end kuidagi välja ja tehti mingi suuline hoiatus kirjalikul moel ...

    Keegi oskab öelda mida tähendab suuline hoiatus kirjalkul moel? Mina mingit paberit ei saand aga tema küll seal mingi paberi täitis!
     
  9. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0
    See tähendab seda et kui uuesti vahele jääd,saad vastu hambaid :up:
     
  10. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Mis vastu hambaid kas nad panid selle registrisse kah v?
    Või lihtsalt nood mendid teavad seda??
     
  11. Sabakas

    Sabakas New Member

    228
    0
    0
    järgminekord millegagi vahele jääd, siis pannakse su nimi otsingusse ja viskab selle rikkumise ette. Siis on trahv kerge tulema :wink:
     
  12. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Jäin ka täna vahele.
    Homme menti.
    Lube mul ei ole ja tagaistujal polnud kiivrit. :D
    Trahvi vist ei saa, hoiatus.
     
  13. Haub4

    Haub4 Bännitud Bännitud

    25
    0
    0
    Ise veel nii õnnelik ka. Mina teeks trahvi. Seadsid ohtu lisaks kaassõitja. Oleks siis enda kiivri kaassõitjalegi andnud.
     
  14. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36

    Nagu ta oleks sundinud kaassõitjal kaasa tulema .Tavaliselt on vastupidi et kaassõitma sunnib ennast kaasa võtma . ( ka ilma kiivtitta ) .
     
  15. Haub4

    Haub4 Bännitud Bännitud

    25
    0
    0
    Mine ikka kanni jutt! Vahest võib kogemata mõni joodik ka foori taga seistes peale ronida onju. Pole midagi teha, pead temaga edasi sõitma siis...pärast politseionule ütles, et ei tea, ise ronis peale. VASTUTAD ikka sina ISE!
     
  16. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36

    ma räägin sellest et ega sina ise kaassõitjat ohtu ei seadnud kui tema ise peale ronib ,oma viga et tuli . aga mendi ees vastutad ikka muidugi sina ( juht ) . Said aru ?
     
  17. Haub4

    Haub4 Bännitud Bännitud

    25
    0
    0
    Sinu viga on see, et hakkad sõitma. Kui ronib peale, siis ära sõida. Kakkad sõitma, paned kuskile rekka alla, kaassõitja laibaks. Ikka tema süüdi onju. Nahhui ta ronis peale üldse.
     
  18. Ergi

    Ergi New Member

    128
    0
    0
    Haubilt täitsa õige jutt, ega tema süüdi ei ole, et ilma kiivrita on. Kui sa sõidad autoga ja kaassõitjal on turvavöö lahti, siis saad sina trahvi mitte kaassõitja.
     
  19. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36

    Täpselt ,nahhui ta ronis peale .Järeliklt ta usaldas mind või on lihtsalt elust pohhui ja see on tema viga . Kordan veel mendi ees on teine teema muidugi sellest saan ma aru ! No põmpst on jah teil õigus lihtsalt see on kaheotsaga asi .minumeelest on asi ka kaassõitjas .
     
  20. Haub4

    Haub4 Bännitud Bännitud

    25
    0
    0
    Ei ole asi kindlasti kaassõitjas. Kordan, sõidad ju SINA mitte tema. Millest sa aru ei saa?
     

Jaga seda lehte