Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. gunnarv

    gunnarv New Member

    97
    0
    0
    teevad küll mine ARK-i ja vaata kas sa saad arvele võtta
     
  2. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Nad ei tee seda ei selle ega järgmise aasta jooksul- 99% kindel.
    Ja ega mul mingi hiina huinaa pole et ei saa arvele võtta ja kui ei saa siis ei võta ka, nii lihtne see ongi.
     
  3. Rabbit

    Rabbit New Member

    22
    0
    0
    Oi jama värk kui selline värk eestisse tuleb.Endal just roller soetatud niiet piirajad hetkel peal aga jah jama värk oleks
     
  4. tegija99

    tegija99 New Member

    144
    0
    0
    no aga kui see jama tuleb eestisse et kõik hakatakse kontrollima et 45 läheks välja ei tea mis ma oma yammiga teen jumala stockis 75-80 allamäge100:D:D
     
  5. overD

    overD New Member

    110
    0
    0
    see jh sitaks junn v2rk aga mul idee ka ....enne ylevaatlust piirajad asjad peale asi ants :D :D :D
     
  6. tegija99

    tegija99 New Member

    144
    0
    0
    Et kui mul pole ka ülevaatust ega midagi siis mind kätte ei saad ama lasen koguaeg minema
     
  7. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    järjekordne debiilik!!!! kui julged teha midagi siis julge ka vastutada!! mai saa aru mis mõte sellel eest ära ajamisel on? varsti saadakse sind naguinii kätte ja kui sul on üks kord õnneks läinud ei tähenda et järgmine kord läheb. ja kui siis juba kätte saadakse siis väänatakse täis pangale sulle.
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    teate, supermanid...

    Esiteks. Tuleb registreerimiseelne ülevaatus. Jooksvat ilmselt mitte, mopeedi mõte kaoks ära. Tuleb kohustuslik liikluskindlustus.

    See, palju su prepareering välja jookseb ei torgi kellegi karvast persetki, põhiline et tehase kiirus 45 ja sina tippkiiruse suurendamiseks sittagi teinud poleks. Ülejäänu eest vastutab margiesindus, maaletooja, tehase peadirektor või vasja kes asja kokku ladus.

    Mida arvele võtta ei saa, seda arvele ei võeta. Samas ei saaks nad piirata ka nende kasutamist... No mine võta kinni, mis välja nuputavad.

    ostke endale Delta või Riga või midagi uunikumitaolist, neid registreerima ei pea... aga ärge neid kuradi pärast pedereerima ka hakake.

    pikk jutt, sit jutt, kes läbi lugeda viitsis saab 25 krooni presku taskust.
     
  9. tegija99

    tegija99 New Member

    144
    0
    0
    ah mul poh mul 7 põgenemist täispeaga seljataga siiamaani pole midagi et ei koti
     
  10. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
    Isa soovitusel, jah?
    Sinusugused tuleks profülaktika mõttes näiteks nädalaks kinni panna!
     
  11. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Ja siis imestatakse et miks rollerimehed ja mopeedimehed kellegile ei meeldi!
     
  12. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Seadust rikud, siis tee seda salaja mitte ära kella tervele ilmale, kui kõva mees sa oled ja mitu korda kohaliku konstaabli ukse taga täis peaga oksel ja sital käind. Inimestel on silmad ja kõrvad!
     
  13. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    ja oled nüüd kõva mees ? oled uhke enda üle ? ma ütleks küll et paras sitaratas oled. järgmine kord võiks mõni suuremat sorti auk tee peale juhtuda sulle millest sa lihtsalt külili paned. ja muidugi äkki kirjutad veel trüki tähtedega seda siia? äkki mõni noorem ei võta veel õppust sinust. paras ohmoon oled.
     
  14. tegija99

    tegija99 New Member

    144
    0
    0
    irw ole vait mõni auk mul antsla linna nii peas et ma tean igat auku ja küngast mind kätte ei saada:D:D
     
  15. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0

    Sa oled Tegija,suure T.
     
  16. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    ei oska muud öelda kui debiilik
     
  17. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    söö munandit :wink:
     
  18. Racing-

    Racing- New Member

    227
    0
    0
    Põhimõtteliselt võib öelda et see tegija on munnmees , :D
    Okei see selleks ,
    aga siis ikkagi tuleb see arvele võtmine .
    Sellesmõttes et tahtsin sõbraga rollerid ära vahtada aga tal 70 cc .
    Siis ei ole vist erilist mõtet ?
     
  19. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Miks pole erilist mõtet? Kui registreerida tahad siis paned pöörete piiraja peale ja vsjo.
     
  20. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Ma sõidaks ka täispeaga eest ära, ma elan ka antslas :wink:
     

Jaga seda lehte