Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. gunnarv

    gunnarv New Member

    97
    0
    0
    ma ei viitsi sinuga enam vaielda nii et tehke mis tahate
     
  2. Power

    Power New Member

    67
    0
    0
    M6ni ment ikka keerab täiega nagu mul oli ühel suvel(2 suve tagasi) seisin rolleriga poe ees, istusin rolleri peal kiiver oli maas ja j6in coca colat. Siis tuli mäe pealt alla mendi auto(noorsoo politsei oli) ja nägi peeglist et oli s6braga poe ees ja pidurdas ja tuli sinna ja küsis vanust ütlesin 14 ja kohe küsis lube andsin jalgratta load. Pärast ohkis et nendega ei või sõita ja mis veel hullem mul sõber oli siis 11 ja ma 14 aga sõber oli 110 atvga ja talle keerati ikka täiega ma sain ainult hoiatuse aga mingit põhjust polnud. :?
     
  3. kris282

    kris282 New Member

    66
    0
    0
    Kuidas põhjust polnud. Alates 14 aastaselt tohib sõita kuni 50ccm masinaga ja selleks peab olema sul tehtud mopeedijuhi luba. Alates 16 võid sõita ilma lubadeta.
     
  4. Sabakas

    Sabakas New Member

    228
    0
    0
    Ta ei sõitnud, ta istus rolleri peal lihtsalt.
     
  5. kris282

    kris282 New Member

    66
    0
    0
    Vaevalt ta lendas või lükkas rolleri sinna poe juurde.
     
  6. Power

    Power New Member

    67
    0
    0
    Aga kust kohast ment v6tab seda et kas ma s6itsin sellega sinna või mitte niiet igaljuhul tal polnud õigust mulle hoiatust teha kuna ma ju lihtsalt istusin rolleri peal! Sama hästi oleks ta ju v6inud teha ka mingile 3 aastasele tatile kes rolleri peal lihtsalt istus hoiatuse.
     
  7. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    seda asja sa oleksid pidanud kohapeal vaidlustama, juhul kui sa ise nii kindel oled et sul õigus on. samas küsivad nad siis kohe et kes sellega sinna siissõitis ja kellele kuulub see ratas. kui kohapealt ühtegi lubadega või piisavalt vana inimest võtta pole, ongi sulle kott pähe tõmmatud ja tehakse veel hioatuse asemel trahv.
     
  8. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    No aga seda oleks sa pidanud tõesti kohapeal vaidlustama :wink:
     
  9. Power

    Power New Member

    67
    0
    0
    Seda ma tegingi ju ma n2itasin talle jalgratturi lube siis ta ajas et nendega ei tohi ikkagi sõita jnee jne. Siis ma ütlesin et üks teine politseinik ütles et nendega võib sõita (ja tglt kh küsisin teiselt mendilt abiment oli :lol: aga pohh ikkagi ment ju :D ) ja siis hakkas rääkima et see oli 2 aastat tagasi jne. ja ma olin maal kh muide ja siis lõpuks küsis ment mul isa telefoni numbri ja lubas helistada isale nii siis ma andsingi ja tegi mulle hoiatuse ära ja käskis käekõrval rolleri koju ära viia aga päris viisingi ju ootasin kuni ära läks sõitsin minema ja nii kõva mees olin et ei pannud kiivritki pähe :lol: aga ment pole siiamaani isale helistanud ja pole enam menti maal kh n2inud :D ei tia mis tast saanud on. Ja naisment oli kh :lol:
     
  10. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    päris kõvv vend oled nüüd. mõtetu lõõpimine. politsei seljataga julged jah kõike teha aga siis kui nad ise kohal on siis mängitakse kukupaisid. kuradi kahju et ainult hoiatusega pääsesid. järgmine kord saad trahvi ära ja kui suuremat sorti trahv on siis äkki tuleb mõistuts ka koju selle kohapealt, aga samas vaevalt küll. ja jalgratta lubadega ei või rolleriga enam sõita ammu. kusjuures rolleriga tuleks sõita üldse jalgrattatee peal, juhul kui see on olemas.
     
  11. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    No kurat kuidas sa võtad mingi 01 aasta rolleri arvale? DOke pole , mingit tõestust pole?
    Seal öeldi neile lihtsalt numbrit ei tule ja kõik.
     
  12. Power

    Power New Member

    67
    0
    0
    Olengi kõva vend ja kust mina teadsin et jalgratta lubadega sõita ei tohtinud ma ju küsisin abimendilt et kas võib jalgratta lubadega sõita ja ütles et võib! Ma ise kh seda ei uskunud :eek:
    Aga nii palju ma võin öelda et mõistus on mul täiesti korras ja lihtsalt see naisment mängis mäkra ja mina polnud mitte ainuke.
     
  13. kris282

    kris282 New Member

    66
    0
    0
    Abipolitseinik pole politseinik, tal pole pooli neid õiguseid mis on õigekl politseinikul. Ja to abipolitseinik oli ikka tumba küll kui ütles, et jalgratta juhilubadega võib sõita. Ja kas su ema isa teavad, et jalgratta juhilubadega sõita rolleri/mopeediga ei tohi.
     
  14. Power

    Power New Member

    67
    0
    0
    Mul isa lubab sõita ja ema kh aga muidu sõidan korralikult ja mitte ükski teine ment pole kinni võtnud. Ja see oligi ainuke korda kui ment kinni võttis ja nüüd olen juba 16 ja enam nende lubadega probleeme pole. Ja muide see abipolitseinik oli ikka tumba kyll ta töötab mul isa juures ja ta pani oma lada samarale need sireenid peale jne. ja mõõtis kiirust milleks tal polnud õigust ja j2i oma abipolitseiniku õigustest ilma :lol: Ok vahet pole ma ei viici enam vaielda!
     
  15. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Mida sul vaieldagi. Politseinikul oli õigus. Sinul mitte.
     
  16. barky

    barky New Member

    129
    0
    0
    Ime, et inimesed siia üldse kirjutada julgevad, sest nii kui keegi kirjutab siia oma kokkupuudetest politseiga, siis sõimatakse tal nägu täis
     
  17. Power

    Power New Member

    67
    0
    0
    Eks ta nii ole jh :?
     
  18. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    ei ole alati nii. see on ainult sell juhul kui keegi üritab mingit kõva venda mängida, et umbes tead ma sõitsin mentidel eest ära ja olen nüüd mingi kõva mees. siiski mitte noh, midagi valesti teed siis kanna vastutust kah ja kui ei julge siis pole sellega ka mõtet hoobelda. ja ega selles ka midagi ägedat pole, et tead sain siin kuus tonni trahvi kuna sõitsin täis peaga mentidel eest ära, aga kuna libe oli ja ise nii purjus olin, et jalgel ei püsinud, siis saadi mind kätte. normaalne oleks kui inimene kirjutaks, et näed olin nii loll ja ronisin täis peaga rooli ja kuna vastutust kanda ei tahtnud sõitsin eest ära (mis on muidugi viimane lollus), aga näed kätte saadi, selle eest sain siis, kuda keegi, trahvi.
     
  19. kris282

    kris282 New Member

    66
    0
    0
    Ega te olete kah nii õrnakesed. Kannatage veidi kriitikat, kui midagi öeldakse ütelge vastu ja kui midagi tarka ütelda pole siis pole mõtet ka oma lollust välja näidata.
     
  20. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    Kuna nüüd kui uus liikluseeskirja muudatus vastu võetakse läheb teil rolleristidel asi karmimaks, ise ei viitsi nende rolleritega enam mässata, B kat kohekohe käes ja usun, et kingin rolleri vanaisale ära, hea Keilas leivajärgi käia. Aga teemakohast juttu ka veits, nüüd selle uue liikluseeskirja teemaga pidi mingi selline teema olema, et rikud liiklust kasvõi jalakäiana ja samal ajal tegeled ise näiteks B kat tegemisega siis lükkub ARKi eksam 2 aastat hiljemaks. Suht need asjad lähevad aina karmimaks mingisuguste idiootide pärast, sama teema juhtub relvaloa sooritajatele, ise loodan enne seda karmistumist relvaloa kätte saada, see on ka tänu soodadele, näiteks see viimane intsident Saaremaal.
     

Jaga seda lehte