Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Jalgratta ja rolleriga ilma juhilubatetta sõidu eest trahv kui 6000 Krooni.
    10 kordistus :S
     
  2. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Igati oleksin poolt, aga sellist trahvi ei tee teile keegi. Olge mureta. Asi pole üldse jõustunudki ju veel.
     
  3. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Miks ei tehta ,oled kunagi vahele jääd siis armu ei anta kui ülbelt käitud?
     
  4. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Mis jura need politseibossid siis ajavad? http://www.postimees.ee/?id=70814
    Aga mitmekordsetele lubadeta vahelejääjatele peaks 6K ehk natukenegi mõtlema panema. Igati päri.
     
  5. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Mulle küll see ei meeldi, et lubade eest -6000 :S
    Peab ikka load ära tegema, kas praegu saab teha teooria eksamit ? :wink:
     
  6. gunnarv

    gunnarv New Member

    97
    0
    0
    kevadel saab
     
  7. trikikas2

    trikikas2 New Member

    57
    0
    0
    niipalju kui ma linnas sõitud olen (nyyd talvel) ainuke asi mis neid huvitab on tuled ja kiiver...ma olen juba kelku ja suuski järgi vedand aga nad pole midagi teind ja sain niipalju mendi käest infot et rolleriga võib aastaringselt samade rehvidega sõita niipalju kui suudad
     
  8. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    Olen kuulnud, et nyyd peab kõikidel rolleristidel load olema! Ei loe enam kas sa oled yle 16 aasta vana või mitte. Mingid load peavad olemas olema. Kas see on siis tõsi?

    Ise saan 17 ja pole mingeid lube, tahate öelda siis et ma pean minem aveel mopeedi lube tegema?
     
  9. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Kust sa kuulsid? Avaldad ehk oma infoallikad ka? Siin "kuulnud" on päris paljud, enne fakte pole mõtet sellist juttu tõepähe võtta.
     
  10. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    RK@Chatist kuulsin ja olen ka varem kuulnud! Aga siis ei tule sellist asja?
     
  11. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Ilmselt ´kunagi´ ikka tuleb aga hetkel küll minuteada pole. Üldiselt RK Chati ja üldiselt siinse foorumi juttu ei maksa tõepähe võtta, enamustel siin puhas fantaasia ja kuulujutt.
     
  12. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    üritavad teemat üleval hoida ja siis toovad iilgelt kuuma teema ülesse ;) aga jah ei ole kuulnud sellest midagi ja arvan, et pannakse uudistesse ka see kui niuke asi tuleb. Ikkagi suur muudatus.
     
  13. trikikas2

    trikikas2 New Member

    57
    0
    0
    Hehee eile lasin öösel maantel tagrattal natuke ja ment pasiis mingi võsa all....aga imelik on see et mendid ei teinud midagi isegi hoiatust mitte on kellegil veel nii juhtund w? aga on muidu mingi kindel paragraaf olemas ka selle jaoks?
     
  14. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Uute seaduste järgi võib tagarattal sõita. :wink:
     
  15. feiker-

    feiker- Member

    746
    0
    16
    kust kurat selline seadus võetud on ?:d tahaks ka täpsemalt lugeda, ise eriti ei usu et võib :p
     
  16. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Ole hea mees ja anna siia mingi tõend. Või sa ka ´kuulsid´ kellegilt; kuskilt? Paraku iga juttu mis naised saunas räägivad ei tasu tõepähe võtta.
     
  17. t210d4

    t210d4 Member

    367
    0
    16
    Naised saunas rääkisid!
     
  18. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Alates 2009 kadus selline seadus ära, et kaherattalistel peavad kaks ratast pidevalt maapinnaga kontaktis olema.
    Sai ükspäev rattaga proovitud politsei ees tagurattal lasta. (Politseile ei pakkunud huvi).

    Minu infoallikas oli Kohilapoy.
    Ise ka praegu sellist paragraafi punkti liiklusseadusest ei leidnud.
    (Lappasin kogu liiklusseaduse läbi)
     
  19. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    siis oleks vapse hea juu kui mingi mend enam ei hakka huiama.
     
  20. trikikas2

    trikikas2 New Member

    57
    0
    0
    ma kysisin yhelt tuttavalt mendilt selle tagal laskmise kohta ja ta ytles mulle nii et kui ei tekita liiklusohtliku olukorda siis ei keela keegi aga kui autode vahel tagal lased siis võib ment suga huiiama hakata
     

Jaga seda lehte