Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Ei usu , et nad hakkavad hullult rabama nad ei saa ju selle eest lisa raha :roll:
    Kuna majanduskriis. kuskil oli teema ka :p
     
  2. Mariokro

    Mariokro Member

    412
    0
    16
    Ma kuskilt lugesin ,et isegi mentide palku kärbitakse, aga kas see ka õige. Nii et sellest saaks järeldada mida - seda et neid võib hoopis vähemaks jääda, aga see on nii ebakinde. Tavaliselt on sellised töö kohad neturaalsed. Iive on nagu 0's :D
     
  3. Sabakas

    Sabakas New Member

    228
    0
    0
    Selliseid postitusi, et "Naised saunas rääkisid", pole mõtet teha.
     
  4. marek4567

    marek4567 New Member

    193
    0
    0
    Pmst see võeti nüüd ära mis teeb asja veits normaalsemaks aga ikkagi eelarvesse on juba sissekirjutatud mentide trahvid ja nad peavad ikkagi tasa tegema ja see aasta on see kogusumma suhteliselt suurem võrreldes eelmise aastaga :D
     
  5. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Kust see info pärineb? Loeks ja uuriks ka.
     
  6. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    nende rullikute vastu mul küll midagi pole..
     
  7. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    kuuule mul küll on, siis hakkavad kõik vahele jääma. Ja rolleristid surevad välja:/
     
  8. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    liiklus oleks siis ohutum 8)
     
  9. marek4567

    marek4567 New Member

    193
    0
    0
    Info pärineb loogilisele mõtlemisele keskendudes ja võttes kokku ajalehtede artikleid:D
     
  10. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0
    Rullikud on juba olemas ja sinu roller läheb kindlasti sinna peale.

    Inspektor X.
     
  11. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    NO kui need rullikud tulevad hakkab enamvähem iga rollerijuht trahvi saama, kelle nad maha võtavad :S
    Piirajatega lähvad enamus rollud juba mingi 55 :wink:
     
  12. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Noo mul l2ks piirajatega pea 60 v2lja :)
    Aga ma ei usu et eriti tuleb kuna see mendi värk l2ks metsa :D
    Kuna ei saada lisatasu enam trahvi pealt.
     
  13. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16

    Ega ikka ei lähe küll. Need chainamudafuckad jah lähevad kõik rohkem, kuid see kah spido järgi. Yammud, apriliad jne ei lähe ükski, vähemalt nendega millega mina sõitnud olen ei lähe ükski;)
     
  14. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Eeh, sinu ´´loogilisele´´ mõtlemisele ja ilmselt ala Delfile või SL Õhtulehe ´´uudistele´´ eks.
    Igatahes sellist jama pole mõtet siis edasi ajada kuna nooremad siin jäävad seda uskuma.. Päris nii ei ole, et politseinikud PEAVAD saama ala 96 miljonit krooni trahvide pealt.
     
  15. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    +

    Ja kui mõni veel ei tea siis pool artiklist on enamasti BS, kuna enamus vändatakse juurde, et artikkel köitvam oleks .
     
  16. helar1

    helar1 Member

    929
    0
    16
    No, ma ei tea, praegu just uudistes ka rääkis sellest, statistika järgi tehti mullu 45 000 trahvi rohkem kui üleeelmine aasta. :wink:
     
  17. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Ega jah üleelmine aasta ei tiirutanud ment antslas üdlse, siis oli neil mega suva :D
    See aasta tiirutavad julmalt, ennem pidime kekas kasutaja nrgchrisiga jooksma minema suht pärapõrgu, seal ka mendid rallisid ringi :D Muidu sõidame me seal atv ja värkidega :D
     
  18. marek4567

    marek4567 New Member

    193
    0
    0
    Mina ei ita kuidas teie aga mina loen postimeest. Pmst eelarvesse on juba mentide trahvid sisse kirjutatud aga eriti ei anta teada selle summat aga karta võib et see on suurem kui eelmine aasta.mingit täpset summat ei olegi ja eisaagi olla aga lihsalt cammon vennad mõtelge loogiliselt kuskilt on vaja saada raha ja nt G4S trahvid ka tõusid märgatavamalt jne.
     
  19. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Irv , nad ei jõua neid rullikuid ostagi :D
    Need maksavad ka ikka korralikult ja hetkel neil niigi rahadega kitsas , ei usu et rullid veel tulevad :lol:
     
  20. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Minu arust võiks eelarvet täiustada trahvi tegemisega näiteks põhjendamatta udutulede kasutamise eest, krt igale tüübile max trahv kirja, kui vaadata linnapilti siis hea summa saaks kokku. Selline tunne, et nagu mõned norivad trahvi EHK teha selliste lolluste eest trahve, vast mõni õpib kah, siiamaani hoiatavad või miinimum trahv.

    Minu tuvusringkonnas nagu siiamaani asja eest ikka saadud, päris niisama nokkima ei ole nagu kellegil eriti tulnud, eks harva on paha tuju küll mõnel aga sealt tuleb ka selline min. trahv. Paraku liikluspilt ka linnas selliseks muutund, et no mõnele tulebki õppetund kätte anda.

    Hea, et endal sellist loogikat pole, palju kergem elada mul.
     

Jaga seda lehte