Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. marek4567

    marek4567 New Member

    193
    0
    0
    Max kiirus on tõesti 45km/h aga lubatud kubatuur on minuteada 49.9 vms sest enamus on migni 49.7 vms 8)
     
  2. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Biiiig diil ju kas on 49,9cc või 50cc, vahet pole, :roll:
     
  3. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    ei või v

    EDIT: irw
     
  4. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0

    Vahe on suur ja karvane :D
     
  5. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Jõle tarkpead ka kokku sattunud, keegi ei kontrolli sul kas see 70cc . Mul küll silkul peal pole kirjas mitu kuupi, ise oled loll, kui politsei küsib ja sa ütled et jah mul 70 :roll: Arvad, et neil aega ka kuni sa oma jahutusplaste ja asju seal kohapeal maha hakkad kakkuma ning ekspertiisi ei vii keegi sul seda ja pole viinudki kellegil .
     
  6. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Kui sa midagi ei tea, siis pole mõtet lahmida! Tean vähemalt ühte juhtumit, kus roller kiiruseületamiselt tabati ja ekspertiisi saadeti. Kahjuks pole ma kursis kuidas asi edasi lõppes, kuipalju ja mis seadusepügalate eest omanik hiljem sai. Aga fakt on see, et eksperiisi saatmist tuleb siiski ette. Ja igati selle poolt.
     
  7. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    isegi repoteris näitas ühte Streeti mis ekspertiisi viidi
     
  8. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    see must street oli mu yhe tuttava oma...
    sai vist 8k :D
     
  9. SGH

    SGH New Member

    37
    0
    0
    Kas ma olen õigesti aru saanud et nüüd on load rollerile kohustuslikud? Keegi oskaks ehk mingile uudisele/artiklile viidata?
     
  10. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Kui sa pead silmas seda uut liiklusseaduse eelnõud, siis EI ole midagi jõustunud ja pole veel ka kuulda, et jõustuks lähimas tulevikus.
    Seega kõik vanaviisi. Load on ju kohustuslikud niivõinaa 14-16 aastastele ka praegu.
     
  11. SGH

    SGH New Member

    37
    0
    0
    Sellest vanuses ma üle, seega kõik vanaviisi (Y)
     
  12. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Poleks vaja sul ka siis muretseda, kui see seadus homnepäev tuleks, sest need, kes on seaduse jõustumise hetkel 16 ja vanemad, siis neile juhiloa kohustus ei kehti. Ülejäänutel peab ka 16+ olema mistahes mootorsõiduki juhtimisõigus ette näidata.
     
  13. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Täna kui politseis käisin siis rääkisn Liiklusosakonnas ühe isikuga kes oskas öelda, et load lähevad kohustuslikuks suve lõpp või sügise algus. Eraldi juhiluba tegema ei pea kui omad, A1, A, B, jne jne juhiluba.
    Sai ka siis kohe küsitud, et kuidas arvele võtmisega lood on, siis sellele vastati, et ARK tegeleb sellega ning järgmisest aastast peaks olema Eesti ARK valmis olema, et rollereid arvele võtta. Sellega kaasneb ka kohustuslik kindlustlus mis ei pidanud rollerite puhul sugugi väike tulema, sest antud juhul on risk väga suur just noorte juhtide pärast.
     
  14. Tartzzz

    Tartzzz New Member

    272
    0
    0
    Saan kõigest aru, aga kas siis suve lõpp, kui see seadus kehtestatakse, kas siis peab olema nt 17 aastasel ka luba taskus? :roll:
    Andestage, kui eespool kirjas.
     
  15. marek4567

    marek4567 New Member

    193
    0
    0
    mhm kui sul just ei ole autojuhi luba vms
     
  16. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Mendid võivad nüüd õõpäevas kokku 50km ringi sõita. :D
    Tallinna suuremates linnaosades võivad 55km läbida ööpäevas. (Nõmme, jmsk)
    Arvatavasti sellepäerast nad rohkem mõõdavadki kiirust teeääres, et bensiini mitte raisata.
    Eile lugesin lehest.

    //
    Kindlustus on rolleritel ~200-300 eek / hooaeg.
    Aasta kindlustus on ~600 krooni kandis.
     
  17. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    pole midagi kallis u...
     
  18. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Kindlustuse hinnad on tõesti täiesti normaalsed, kuid arvelevõtmise tasu on küll natuke liiast.
    (1600.-) Selleeest saaks juba head nänni rollerile. :D
     
  19. pettasaanu

    pettasaanu Bännitud Bännitud

    285
    0
    0
    pole midagi kallis u...[/quote]

    Pean seda kalliks. minu autol on aasta 840.- Ega rolleril aastaks ei tee ka, okt-apr ei sõida ka.
     
  20. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Pean seda kalliks. minu autol on aasta 840.- Ega rolleril aastaks ei tee ka, okt-apr ei sõida ka.[/quote]
    Aasta küll niiodav ei saa olla, kuu on vast ikka 840.
     

Jaga seda lehte