Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. PowEr65

    PowEr65 New Member

    1
    0
    0
    Meil lubab kohalik konstaabel sõita 50cc asulavahel ilma lubadeta,ainult 14 peab olema ja kiiver peab olema 8) 8)
     
  2. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    See kontstaabel ei ole mingi lubaja! Seadusest see lubaja küll kõrgemal ei seisa.
     
  3. Cheiver

    Cheiver New Member

    458
    0
    0
    Mina soovitaksin ikkagi load ära teha. Mingi uus vend tuleb, too ei tea midagi nendest lubadest ja saate kõik jama kaela.
     
  4. ScOoTeRmAn

    ScOoTeRmAn New Member

    1
    0
    0
    Mopeedi teooria eksam on labaselt lihtne, ise olen 16 ja kui 14 sain tegin ära, õppisin 2 päeva tegin arkis a-kat teste ja eksamis polnud ühtegi viga ;)
     
  5. kalkun1337

    kalkun1337 New Member

    1
    0
    0
    roller võetakse ära küll , aga sul on võimalus see parklast välja osta niiet rollerist sa ilma ei jää .
     
  6. Silver_P

    Silver_P New Member

    161
    0
    0
    Jätkaks kiiruseületamise teemat.
    Kui satub normaalne politseinik, siis annab ta pmst alati ära rääkida. Kõik oleneb sinust endast.
    Mina näiteks sain eile öösel 90km/h radarisse (häbi mulle eksole), ähvardas igasuguste ekspertiiside ja mingisuguste 6000+6000+6000 trahvidega. Rääkisin, et mingit otsest põhjust ei olnud kihutamiseks, kuid kihutamine on väär ja halb jne. Küsis masina kohta, et mis sellel tehtud, siis ütlesin et Eestisse need jõuavad Saksamaa piirajatega, mis lubab sõita 30km/h, aga et kui on lubatud sõita 45-ga, siis natuke nadi sõita 30km/h siin Eesti hullus liikluses.
    Viimase lausena ütles, et ta loodab et see jutuajamine jääb mulle eluks ajaks meelde, ma muidugi noogutasin ja ütlesin otseloomulikult ning ta läks minema.
    Aga päris hullult keerati ette, kui ma seisma hakkasin jääma. Nagu Cobra 11-es vms. :D
     
  7. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Saksas ei ole 30km/h piirangut vaid 25km/h ja 45km/h piirangud.
     
  8. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0

    See 25km/h on päris mõistlik :p ,päris hea oleks kolonnis sõita maanteel sellise kiirusega 8)
     
  9. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16

    Seal ei tohi sõita maanteel!
     
  10. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Äkki kiirteel?
     
  11. marlboro

    marlboro New Member

    20
    0
    0
    Re:

    seal 125 km/h btw mitte 200 :D
    seega seda 125 saab ületada küll ;)
     
  12. kky

    kky New Member

    81
    0
    0
    Eilne juhtum siis mendiga:D
    sõitsime siis sõbraga tartu mnt. kiirus oli umbes 70-75 km/h ja peeglist vaatan, et volkswagen sharan sõidab meie kiirusel meie taga.
    Järsku pani tööle sireenid ja sinised vilkuvad tuled:D
    Jäime sõbraga ilusti teeäärde seisma, ka ment peatus korraks ja järsku tõmbas ta meie juurest minema ning rohkem me teda ei näinud :D
     
  13. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    juu teil vedas ning mendil tuli väljakutse vms
     
  14. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Pidevalt teevad nii, kui ei sõida teeääres. Endalgi pidevalt nii tehtud meeldetuletuseks, et keset teed ei tohi sõita.
     
  15. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    endal kogemus mendiga selline : Sõitsime sõbraga kahekesi maanteel , järsku sõitis 1 ment meist täielauluga mööda, endal mul lube polnud, kiivrit polnud, gondleid ega tulesi polnud, joonud olin ka veel, eitea, miks kinni ei võtnud, jusiis läks lõunale .
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Sõitsin täna traktoriga, tee ääres, 20 km/h, lube polnud aga see-eest aken oli lahti. Niiduk oli katki ja tilkus õlist, traktor kruusaporine ja va mendid sõitsid minust lihtsalt mööda. On need viljandimaa omad ikka laisad teised. :lol:
     
  17. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Ahja mul oli ka 23. mail mendudega väike probla tulime siis Kasutajaga Mikk339 ja ta vennaga Raplast Motokrantsilt Mikk339 proovis boosteriga tippu minul pold lihtsalt tulesid ega lubasid ja ta vend oli korralik ja ma sõitsin ta venna ees läksime siis miku vennaga(Matiga) mikule järgi sõitsime siis lõpuks 3lmekesi reas Mikk ees siis mina ja siis Mati (Mul peegleid polnud)vaatan , Mikk võtab hoo ma värki särki ei mõtsin ,et tal juhtus midagi vaatan seljataha ,et vaadata kas autot tuleb ja nägin ,et ment oli vilkuritega seljataga ja järsku tõmbas nahhui :Dkrt kui hea tunne oli :D
     
  18. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Loodan, et järgmine kord paned ka pikki puud oma peakoluga. Ehk siis loksub ka seal üleval sul midagi lõpuks paika, sest praegu seal küll midagi mõistlikku ei toodeta.
     
  19. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    mis ta valesti rääkis? tema õeldu kõrval võid sa küll oma klahvi kinni panna. Sellised mõtetud jutud jäta oma teada kui sa ei taha, et keegi neid halvasti kommenteeriks.
     
  20. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0
    Sõitsin täna Sixiga,juhiluba pole ja autol kindlustusning ülevaatlus puudub.Tulesid pole ning sumps lohises järgi.Lisaks olin nii narko kui alko joobes ning kõige tagatipuks oli surnud lits pagassis.Ment võttis vahele ning noomis et tagant polnud numbrimärk puhas,seekord läks hästi...
     

Jaga seda lehte