Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. Rait-

    Rait- New Member

    203
    0
    0
    Et ühesõnaga kas siis see aasta peab arvele võtma ja kõike seda muud nu**i tegema?
     
  2. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Jääme vastuse võlgu, eiteaveel , pidi tulema selle aasta algul ,a eks näis :p
     
  3. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    ma isiklikult loodan ja usun, et ei tule seda jama veel see aasta, valitsusel sada muud asja soeses selle masuga ära vaja tehan ja otsustada. ;D

    FFB : +1 elame näemme, loodame
     
  4. Rait-

    Rait- New Member

    203
    0
    0
    Eks me siis ootame ja loodame :D
     
  5. Hans

    Hans Member

    121
    0
    16
    On ju täiesti müüdaval piirajad, mis aktiveerivad ennast, kui pidurit mingi aja jooksul kolm korda järjest vajutada. Maha tuleb samamoodi.
    Teine asi veel... Kuidas nende lubadega on? Ei ole asjaga eriti kursis. Räägitakse, et nüüd peavad juba olema. Oskab keegi täpsemalt rääkida?
     
  6. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    ei pea veel midagi olema....
     
  7. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Lubade teema on samas eelnõus. Enne, kui arvel ei pea olema, ei ole ka lube vaja. (Seda siis 16+)
     
  8. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    ma isiklikult arvan et võib tulla kyll see arvele võtt kuna just masu aeg ja raha vaja siis hea riigil sellega raha teenida :S : :| :-x
     
  9. NixoN

    NixoN New Member

    253
    0
    0
    Jääme vastuse võlgu, eiteaveel , pidi tulema selle aasta algul ,a eks näis :p[/quote]
    ma isiklikult loodan ja usun, et ei tule seda jama veel see aasta, valitsusel sada muud asja soeses selle masuga ära vaja tehan ja otsustada. ;D

    FFB : +1 elame näemme, loodame[/quote]
    ma isiklikult arvan et võib tulla kyll see arvele võtt kuna just masu aeg ja raha vaja siis hea riigil sellega raha teenida :S : :| :-x[/quote]
    samas pärnus on enamus rollerid sellised, mis ei saaks 50cc arvele võtta, kuna enamus veits timmitud. :lol:
     
  10. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    ma isiklikult loodan ja usun, et ei tule seda jama veel see aasta, valitsusel sada muud asja soeses selle masuga ära vaja tehan ja otsustada. ;D

    FFB : +1 elame näemme, loodame[/quote]
    ma isiklikult arvan et võib tulla kyll see arvele võtt kuna just masu aeg ja raha vaja siis hea riigil sellega raha teenida :S : :| :-x[/quote]
    samas pärnus on enamus rollerid sellised, mis ei saaks 50cc arvele võtta, kuna enamus veits timmitud. :lol:[/quote]

    "veits"
    Iga teine Stage6 Racing :D
     
  11. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    mis tähendab, ei saa.. läheb ilusti mootorratta alla ja kõigil tuju hea..
     
  12. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    ei lähe mootorratta alla, kuna tehasest 50cc välja tulnud ja kui 70 või rohkem on siis on juba mitteseaduslik ümberehitamine ju :)
     
  13. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    vormistad dokumendid ümber ja läheb nagu niuhti.. ära selle pärast muretse küll nad keeravad kui vaja on..
     
  14. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Ei tohi üle 50cc olla*
    Praegu juba igasugu imekitte müügil 60cc, jne.
     
  15. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
  16. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
  17. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    mopeed ei tohi sul üle 50ccm olla krt kui juba üle 45 km tunnis liigub, siis lendab a1 kategooria alla, seega võtad mootorrattana arvele ja asi vask..
     
  18. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Sidrun, ma seda ütlesingi. :D
     
  19. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    tehase sertifikaad-i järgi mopeedi ei saa arvele võtta kui mootoratas e. lükkad 70cc otsa ja võtad A1-na arvele, (seda ei saa) tehase sertifikaat ütleb et mopeed/roller-i kubatuur ei tohi ületada 50ccm3 ja 45km/h.

    Teistteemat ka veits
    (saksamaal osadel dokkidel veel 25km/h , loodan et sellist jama eestisse ei tule , samas algajale mopeedijuhile kes varakult load saand ei teeks see 25Km/h linnavahel trippimine ka liiga , edasijõudnutele siis juba 45 :) see kõigest lõpus siin minu arvamus)
     
  20. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    saksas on mingi nii, et vist lõuna saksas see 25km/h mingi siuke idiootsus oli. aga no ole inimene 25km/h sõita :Dautojuhid killivad ära su linnas :d juba kui selle 45 linnas tõristada nad on hullumus. see piirang võiks mingi 55-65 olla :D ja tglt võiks ka nii olla, et teen rolleri 70cc ja siis võtan ta arvele kui mootorratta ja saan sõita sikli lubadega. see oleks nagu hea lahendus aga see ei saa nii olema nagunii. siis peaks tuuning mootori osade myygi tegema nii, et aint siis saad osta kui sul ette näidata mingi võidusõidu serfikaat vms mis tõestab, et sõidan rinkat, et kõik ei saaks neid juppe kätte, kuna need on mõeldud ainult võistluskasutuseks.
     

Jaga seda lehte