Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Tule maapeale tagasi. 45km/h on juba selline kiirus, et tädike lonkab ka maxima kilekotiga kiiremini.
     
  2. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    See on nii mõttetu tagasi ajamine siin praegu, sest fakt on järgmine: kui tuleb kohustuslik registreerimine, siis on kaks varianti kas mopeedina registreerida ehk siis alla 50cc ja 45km/h või teine variant läheb masin mootorratta alla ehk siis (üle) 50cc ja 45km/h + ning piiranguga alla 11kw võib sõita A1 kategooria lubadega.. seda lolli juttu, et registreerida ei saa pole mõttet ajada.. kui terves maailmas on saadud, siis saab ka siin..

    tore lõik ARK kodulehelt: Mopeedi all mõistetakse sõidukit, mille sisepõlemismootori töömaht ei ületa 50 cm 3 ja valmistajakiirus ei ületa 45 km/h. Sellest tulenevalt ei saa igat teel liiklevat motorollerit pidada mopeediks, kuna motorollerid, mille sisepõlemismootori töömaht ületab 50 cm3 ja valmistajakiirus ületab 45 km/h kuuluvad mootorrataste hulka. Järelikult on võimsamad motorollerid tegelikult mootorrattad ja väiksema võimsusega motorollerid on mopeedid, kusjuures võimsamate (mootorrataste alla kuuluvate motorollerite) juhtimiseks on tarvis juba mootorratta juhtimisõigust.
    Edasi paneb igaüks oma herne tööle ja teeb järelduse...
     
  3. temps

    temps New Member

    27
    0
    0
    mis programmiga te vaatate seda faili?
     
  4. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    kui te siin räägite et 50cc ei tohi yletada 45km/h siis peaks kyll ap esindus k6va trahvi saama kuna , nt aprilia sr50 r läks kahekesi sõites sirgel teel 60km/h , et kui tulevad eestisse ka rullid mille peal kiirust m66detakse et kas siis pm ma võin ap esinduse kaela ajada selle et mul k6ik piirajad peal aga l2heb 60km/h ????!!!! :p
     
  5. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    No see, et kui sa ületad ise 45km/h siis saad ikka sina ka trahvi.
    aga ma arvan, et mingi raha nad peavad maksma kui tõesti need rullid tulevad ja keegi midagi rolleril näppinud pole ning läheb välja kõvasti üle 45.
     
  6. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Ja 100% kindel, et see spidomeeter näitab õigesti ?
     
  7. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    70cc läheb mootorratta alla ja netu problemat ju :)
     
  8. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Nojah, aga see tähendab ka seda, et sul peavad A1 load olema niiet igamees siis oma võrriga enam sõita ei saa.
     
  9. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    vaevalt et r-i spido nii k6vasti v6ssa n2itab :O
     
  10. NixoN

    NixoN New Member

    253
    0
    0
    Mopeedi VALMISTAJAKIIRUS ei tohi ületada 45km/h.
    Milles sina peaks süüdi olema, kui sulle müüakse mootorratas mopeedi pähe? Selle eest vastutab ikkagist tootja, kuid ega kuni +20 ei nurise nagunii ükski seadusesilm.

    // Aston.
     
  11. temps

    temps New Member

    27
    0
    0
     
  12. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    kui sa m6tled seda mis massu esimeses postis siis ma vaatanin nt VLC media playeriga :)
     
  13. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Mõni võiks aru saada et see valmistajakiiruse ja tippkiiruse teema on juba nii vana ja idiootselt nõmedaks muutunud et seda ei ole enam mõtet vaielda... See on lausa eluohtlikult boring.

    Ja siis see "kui tulevad rullid, kui tulevad seadused"... Siiani pole nendest veel karvahaisugi, pole mõtet siin mingeid 0-väärtusega oletusi teha nagu.

    Tulge maa peale ja unustage oma nõmedad fantaasiad, kuulujutud, unistused ja muu jama ära ning elage reaalsuses for fuck sake.
     
  14. juhanjulm

    juhanjulm New Member

    13
    0
    0
    Ei tule siin rulle ega midat, praegu on veel masu, politsei hoiab isegi kütte pealt kokku ju :D
     
  15. Dolce.

    Dolce. New Member

    45
    0
    0
    Seadustest on juttu olnud juba , nii et saki kokki loki :p. Kuskil oli kirjas , kas postimehes või kuskil. Ma ei mäleta kuidas see täpselt oli aga mingi et load peavad kindlalt olema ja siis see üv ja kindlustuse värk oli kh.
     
  16. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    :eek: see on EELNÕU, mitte seadus....
     
  17. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    hakkab jälle pihta.. ring sai just täis.. ja uus vend hakkab pihta!! :lol: :lol:
     
  18. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    wv sharan,valget värvi,ilusad rohelised helkurvestid :)
     
  19. Dolce.

    Dolce. New Member

    45
    0
    0
    :eek: see on EELNÕU, mitte seadus....[/quote]
    Ma ei öelnudki et see seadus on vastu võetud or smth , Ma lihtsalt rääkisin et see seadus on otsusel , et kas tuleb või ei...
     
  20. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    :D minugipoolest kui tahavad võtku silku maha :D seni mina peenestan :D
     

Jaga seda lehte