Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Eesti seadused näevad ikkagi ette, et igasugune auto ümberehitus vastava loata on keelatud.
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Auto jah, jutt käis rollerist. (Peale arvelevõttu on ka rolleri ümberehitus ilma vastava loata keelatud.)
    Kuid trahvi saab politsei küll teha kui sa ntx ilma sumpsita ringi lased, või mõne väga kõva häälse summutiga. Üks asi on et kõvem hääl kui tavaliselt, aga kui ikka roller tekitab hullu kisa siis võidakse trahvida küll, kuigi alguses pigem tehtaks hoiatus.
     
  3. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Ma olin mõtetega autode lainel, sorry. :D
     
  4. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    passis on siiski kirjas lubatud db arv ja toda ei tohiks ideejärgi ületada, aga keda kotib see
     
  5. OttyM

    OttyM New Member

    4
    0
    0
    Kuulsin, et mendid hakkavad kubatuuri uurima... Keegi oskab kommenteerida, täpsustada? :|
     
  6. Rooman

    Rooman New Member

    25
    0
    0
    Sain kah ükspäev mentidega veits juttu puhuda--Sõitsin neist 80 mööda,peatasid kinni,aga kuna mul spidoka peal numbrid alates 90 on punased,siis rääkisin neile et see roller on itaalia oma ja juba stockis ongi piiraja 90 peal:D:D ja toimis niiet go figure,eks asi mendis kah kes kinni peab,mõni tahab sitta keerata
     
  7. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Ei koti.. Sul võib piiraja 200 peal ka olla, mopeediga pole lubatud sõita kiiremini kui 45km/h, too see kasvõi alaskalt. Kui läheb üle 45km/h ei vasta tehnonõuetele ning ei tohi liigelda.
     
  8. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    jep üle 45 tõesti ei tohi sõita aga nh eks see oleneb mendist ja sinust endast mida see politseinik otsustab sest kui sa kohe midagi põrkama hakkad sis rautselt väänatakse ära.
     
  9. Cheiver

    Cheiver New Member

    458
    0
    0
    A tegelt mis juttu sa ikka neile räägid, kui sõidad 80-ga mööda ja A1 lube pole.
    Kui tahavad, siis väänavad nii või naa ära.
     
  10. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    no kui sa ikka kohe midagi kõvatama ei hakka sis nad võivad sind hoiatusega minema lasta.
     
  11. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Lisaks peab masin ka arvel olema seljuhul, omama ÜV ja kindlustust.
     
  12. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    mina olen aru saanud praegu kehtivast süsteemist, et kuna mopeed pole mootorsõiduk siis nad ei saagi trahvi teha nagu autodele vms kui kiirust liiga palju ületad ? võino saab aga nii palju kui tean siis kellegiga väga ei huijata, tavaliselt mingi suuline hoiatus vms. sitemal juhul väike trahv.
    kuigi no erandeid on ka, 2007 tuttav jäi streediga vahele nõmmel, mingi 72 radarisse vms ja läks ekspertiisi, sellest oli uudistes ka kui keegi kunagi seda klippi näind on.
     
  13. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    mis seal ekspertiisist sis avastati?
     
  14. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    mitte munnigi, pidi maksma aint kulud vist.
    http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=16227431
    lol :D
     
  15. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    kulud? ma saadan küll pikalt ja laialt mendid kui nad tahavad mul võrri ekspertiisi saata ja sis pean veel kulud kh kinni maksma ja kuidas nad ültse seda kindlaks teeva? kakuvad mul silku maha vaatava tõmbavad mõned vaod sisse jätavad vanad tihendid, pooled juhtmed jäävad ühendamatta, kruvid, poldid jutud pooled kadunud käigu kanni.
     
  16. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    pidi maksma ekspertiisi kulud mis oli kõvasti suurem kui trahv ise. kokku läks tal vist mingi 3-4 kilo millest trahv oli alla tonni
     
  17. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    jajaa,raudselt hakkad sina mente kuhugi saatma pikalt ja laialt,täis situd ennast lihtsalt vast
     
  18. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    no eks seda ole näha kui mõni tahab ekspertiisi saata.nahhui mul neid lisakulutusi vaja tehku trahv ära ja asi korras.
     
  19. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    sellepärast ongi ekspertiis nii kallis, vahetatkse tihendid ja mõllud ära :lol:
     
  20. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    mis sa arvad et sa saad ise midagi muuta v kui nad ütlevad et läheb siis võetaksegi ja läheb. see vend ütles kyll et piirajad maas aint muidu 50 aga mendid ikka lasid viia nahhui,
     

Jaga seda lehte