Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. SV1

    SV1 New Member

    121
    0
    0
    kiiruse kohapealt rapla mendid rolludele ei ole veel midagi teinud.
    aga kivri kohapealt noikvad koguaeg :wink:
    aga lubadeta sõit ei meeldi neile yltse :wink: ,väga paljud sõbrad on saanud lubadeta sõidu eest protosid kes yhe korra kes kaks :wink: :|

    OT: sa elad raplas?
    saada ES kui elad kuskil siin ligidal ja sõidad raplas ringi :p :roll:
     
  2. Salty

    Salty New Member

    58
    0
    0
    Kõige idiootsem asi millega mendile vahele jääda ongi see, et ilma kiivrita sõidu eest :-x
    Ise riskite teiste eluga ja õnnelik selle üle... Hale..
    Ise elan Tallinnas ja sõber on 3 korda vahele võetud ilma kiivrita sõidu eest ja teine veel kiiruse ületamisega, kus roller viidi ekspertiisi ja vägagi suur trahv tulemas!
     
  3. Kalev

    Kalev New Member

    147
    0
    0
    Re: Re:

    Kõige õigem post üldse selles teemas 8) !
    Ise olen sõitnud 1650 km lube pole aga septis saan 16 .
    Seni pole õnneks vahele võetud , sõidan korralikult ja alati tuledega , sõpra on jällegi päris üks kord vahele võetud.
    Muidu linnas tiirutades on ment nillinud küll linnas ringi , aga rajalt maha pole võetud.
     
  4. shck

    shck New Member

    4
    0
    0
    Re: Re:


    Kui sa oled nii palju politseinikega kokku puutunud, siis peaksid teadma, et nende kuules ära neile ment ütle, vaid ütle võmm.
    ;)
     
  5. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Re: Re:

    Ei tea kas neile seegi meeldib.
    Soovitan "uhkelt" kutsuda Seadusesilmaks :D
     
  6. s22ks

    s22ks New Member

    107
    0
    0
    Re: Re:

    Ta ei ütlend seda juu praegu võmmide/seadusesilmade/mentide/kitsede kuuldes.
     
  7. coolDJ

    coolDJ New Member

    175
    0
    0
    Ühte asja oskan ma ikka öelda oma esimese ala 10000km jooksul no politseid nägin no nii 5 korda max ma arvan, aga nüüd vabsee enam üle 65Km/h ei sõida linnas lihtsalt korra peedistad vaatad tuleb politsei vastu ja eriti veel koduümbruses olen ma viimase kahe nädalaga 3me politseid näinud :p kant siis laagri
     
  8. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0
  9. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Kuulge tahaks teada kas need politsei uued kaamerad rollusid kah regavad?
     
  10. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0
    ei saa nad midagi teha kui nr märki pole
     
  11. Da_freez

    Da_freez New Member

    1
    0
    0
    Eestisse seda niipea ei tule ,sest vaadake juba eesti majandust,selline masin mida need mendid kasutavad maksab vist sitaks ja eestisse siis igasse linna neid paar tükki osta tuleks kallis:D Aga olen kuulnud ,et tartus vist selline instrument juba on.
     
  12. l33k

    l33k New Member

    154
    0
    0
    neid instrumente juba ikka on parasjagu.
     
  13. C1rca

    C1rca New Member

    100
    0
    0
    eile õhtal pool 11 pandi puhuma küsiti lube :D :p sellest nad ei teinud väljagi et sõitsin 55-60-ga
     
  14. Carel

    Carel Member

    92
    0
    6
    mina sain mõned nädalad tagasi lubadeta sõitsmise eest 240.- trahvi :)
     
  15. kivimugi

    kivimugi New Member

    18
    0
    0
    eestis ainult 1 kaamera ja see kah autos sees... sinine peareauto mingi...
    ford galaxi või vw sharan vist
    need märgid ainult kohtades kus nad võivad mõõta
     
  16. Maaaaark

    Maaaaark Member

    71
    0
    6
    Õnneks pole nende "piidrite" kitsedega kokku puutunud..
    sõbral peatati ka masin kinni kui sõitis 70 alas mingi 64 või 66'ga..
    hakkasid ajama, et see ei ole 50CCM! ja ,et see mingi 100CCM'ine vähemalt..
     
  17. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0
    Teine hooaeg kui sõidan ilma...See külakonstaabel teab ka mind ja seda teab ka et ma 14.
     
  18. yamaha128

    yamaha128 New Member

    1
    0
    0
    njaaa.ise siis koos kasutaja krossboyga keila linnas s6itsime mingi 65-70km/h ja sisi tuli ment vastu endal radar käes :| algus oli küll et kas nüüd s6idab j2rgi v6i mitte,õnneks siiski ei s6itnud,et kas neid ei huvitand v6i polnud siis radar sees.aga nüüd siis load ka olemas :)
     
  19. Krisss

    Krisss New Member

    39
    0
    0
    sõitsin siis niisama ringi, vaatan et vastutulev auto vilgutab tulesid, teadsin kohe, et politsei ees, aga noh, sõitsin teise auto taha ning rahulikult sõitsin seal, eesolev auto võeti rajalt maha, mind ei võetud :D õnneks... sõitsin 50-ne alas mingi 45-ga vist(väga õnneks oli nagu) süda suht puperdas ka, vist sellest, et pole veel kordagi vahele jäänud. 19.sept siis lube tegema, siis on ikka palju julgem sõita kui load käes :D
     
  20. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    Tartus ülenurme kooli juures kh koguaeg mingi mendid vahivad , ükspäev hakkan koju minema , vaatan , ment . Mõtsin et pohh et l2hen ikkagi , mingi ylivaikselt s6itsin , ja ta peatas just minig auto kh niiet muret polnd , 18 sept sõidueksamile :D, siiis lasen igalpool paaru :)
     

Jaga seda lehte