Probleem Eesti Politseiga

Discussion in 'Jutud' started by purexpure, Aug 19, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kristokx

    kristokx New Member

    218
    0
    0
    ma lasen päeval parktuledega ja võrukuked ei ole sõnakestki mulle ütelnud :lol:
     
  2. taavis

    taavis New Member

    45
    0
    0
    No siis on sul joppand, kuna parktuledega ei tohi sõita aind seista võid tee ääres võinii :)
     
  3. Creator

    Creator New Member

    219
    0
    0
    Sama siin ja keegi ole ytlema tulnud midagi.Õhtu poole panen täis lähituledega!Või kui väga vaja siis kaugtuledega!
     
  4. Steven

    Steven New Member

    27
    0
    0
    Mis nende mentide nimed olid vaat protokollis peab üks nimi kirjas olema,huvitav teada kuna ise olen pidevalt Jõgevamaakonnas Mustvees ja ennast ka mendid liiga palju kottinud.
     
  5. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    protokolli ta ei saand vist :roll:
     
  6. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    ei streedi originaal tuled on jah väga halvad. pimedas pole pea midagi näga.. ja mis asja te räägite, et pirne läheb nagu sokke.. ma üle aasta stock pirniga sõitnud..
     
  7. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    põhivend on siin Diana Eerikson, igalvõimalusel väntab sulle kuidagi ära.
    ise olen 5 korda juba saanud sitalt.
     
  8. kiiwiw

    kiiwiw New Member

    106
    0
    0
    3 korda hoiatust (kaks korda selle eest , et roller seisis ja ise istusin peal ) :roll:
     
  9. Heixio

    Heixio New Member

    19
    0
    0
    Jõgeval on üks haige ment kellele jäävad sellised pisiasjad ette,see on viitkin,eesnimi on vist agu või ago:D
    Selline paksuke on.
    Ja muidugi Erikson on ka muidugi selline omaette tegelane.
    Kindlasti on neid siin veel aga hetkel ei tule pähe.
     
  10. Tartzzz

    Tartzzz New Member

    272
    0
    0
    kui võtit ees pole, siis ei või nad midagi teha :wink:
     
  11. kiiwiw

    kiiwiw New Member

    106
    0
    0
    võtit polnudki ees :D
     
  12. Raul

    Raul New Member

    132
    0
    0
    Kui sa advokaadile ei taha maksta siis sa v6id ennest ju ise kaitsta (õpid natuke seaduseid jne), samas sul pole ju mingeid t6estusi et ta sinuga m8lises jne. nii et see oleks ajaraiskamine.

    Aga minu soovitus oleks ,siis järgmine kord panna diktofon telefonist käima ja kui ta siis ka mingit aru ei anna miks ta su kinni peatas ja teeb trahvi , vot siis mine juba kohtusse kooos lindiga. V6iv olla tuleb siis lehte ka mingi artikkel et rolleripoiss tegi kohtus politseile ära :D
     
  13. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36

    ei tohi lindistada ilma loata ! pead ennem politsei või kohtust loa hankima , muidu võid plindrisse sattuda .
     
  14. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Tegelikult. Kui nüüd seaduse järgi asju ajada...siis seaduses EI olegi täpselt öeldud, mis tuli(lägi/kaug/misiganes) peab mopeedi klassi alla käival liikuril ees põlema. Mopeedi tehnoseisund peab vastama valmistaja nõuetele. Mopeedil peab sõites ees põlema valge tuli.

    Jõgeva ei ole suurlinn, äkki olete ise mingi sigadusega hakkama saanud, et politsei teid ei salli? Olete ikka igati korralikult(seaduse järgi) liigelnud? Niisama lambist ei tahaks eriti uskuda, et politsei peedistama hakkab. Mind pole küll kunagi peedistatud. Samuti väiksemas kohas elan ja politseid pidevalt näen.
     
  15. Raptor

    Raptor New Member

    129
    0
    0
    Sõidan ka streediga ringi ja politseid on nähtud kyll ja kyll aga tuledega pole kyll kunagi probleeme olnud .
     
  16. antiii

    antiii Member

    459
    0
    16
    No järelikult oli mendil lihtsalt sitt päev vms. :)
     
  17. Raul

    Raul New Member

    132
    0
    0
    ment v6tab kinni siis hakkad temalt luba ksyima lindistamiseks? :eek:
     
  18. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    kohtust vms ma ütlesin ! et vahele ta võtta, aga seda ei anta nii kergesti !
     
  19. shenris

    shenris New Member

    111
    0
    0
    lindistada muidu võib, kui sa räägid kellegiga, kuid sa ei või lindistada vestlust, kus sina kaasa ei räägi!


    Aga seda ma ei tea, kas politsei juttu võib või mitte.
     
  20. l2rrri

    l2rrri New Member

    12
    0
    0
    üks sõber sai kah kymco vitalitiga 300kr trahvi aga tal ei põlenud ültse tuled
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte