Probleem karpaga

Discussion in 'Help!' started by kermo144, Märts 31, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mina sügavalt kahtlen et klapilehtedes on asi. Pigem ikkagi karburaator on väga timmist ära või ikka veel sitane(ligunemine ei aita kui liivatükk vms ees, puhud või lased suruõhuga). Kui mootori täiesti üle uputab nii et pärast käiamist loik all, siis ujuk ei pea. Küünla juba märjaks lööb siis peab kütet kätte saama ning ka tööle minema. Mis ennem tegid, et karpa enam ei tööta? Või esimest korda proovid selle mootori peal/selle karpaga?
     
  2. kermo144

    kermo144 Member

    336
    0
    16
    Rolleri vahetasin telefoni vastu sõbraga, sõber sai ta mingilt tondilt, kes hoidis pilli keldris vms.
    Karpa on vist orginaal, sõber sai rolleri korraks karpaga käima, aga enam ei lähe, praegu pole ikka rollerit veel minujuures, ei saa proovida ka :roll:
    Kollektorit ikka tean kus asub :)
     
  3. KalaHari

    KalaHari New Member

    126
    0
    0
    silindri ja muud tihendid võid ka üle vaadata :D Me "sõpradega" lammutasine seda su juures kunagi ju :lol: Aga seda tead kus klapi lehed ikka asuvad?
     
  4. kermo144

    kermo144 Member

    336
    0
    16
    See oli kunagi, aga üks tark ütles, et on õieti kokku laotud :)
     
  5. KalaHari

    KalaHari New Member

    126
    0
    0
    Ah neid küla tarku ei tasu ka alati uskuda, mõni tuleb ütleb et sul pill sõidab kah :lol:
     
  6. matukas92

    matukas92 New Member

    1,454
    0
    0
    Proovi mõnda teist karpat,ja pane õhupuhasti ka ikka külge,see on vähemalt minu soovitus,või puhasta ilusti see vana karpa ära.
     
  7. kermo144

    kermo144 Member

    336
    0
    16
    Nii sain täna rolleri kätte, otse peale valades laksupill, muidugi on mul praegu paagis segu :)
    Täna ma ei jõudnud eriti rollerit puutuda, homme vaatan kui koolist koju tulen.
    Ma vaatasin, et Druzba karpa ka ei sobi, liiga vähe ruumi :| , eks peab vana karpa uuesti puhtaks tegema ja stock õhupuhasti otsa panema, aga ma mõtlesin, et kas proovida koonukaga?
     
  8. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    Õhu puhastiga
     
  9. kermo144

    kermo144 Member

    336
    0
    16
    Selge, panen karpa otsa, õhupuhasti karpale otsa, nõela astet madalamaks ja siis peaks käima minema? :)
     
  10. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    proovi karpat ka reguleerida kui ei l2he .
     
  11. mairokas

    mairokas New Member

    9
    0
    1
    liigset õhku kimub vahele.... ma arvan et karpa ja silku vahelisel kollektoril praod sees....
     
  12. kermo144

    kermo144 Member

    336
    0
    16
  13. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Küsin ühe asja, enne kui julgen kindlalt midagi väita.
    Kas masin reageerib kui tühikäigu kruvi välja keerata?
     
  14. kermo144

    kermo144 Member

    336
    0
    16
    Ei reageeri minuarust :roll:
     
  15. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Keera täiesti välja, mitte nii et ära tuleb, aga nii et ei töötagi. Kui ikka töötab, saab lisaõhku masin.
     
  16. kermo144

    kermo144 Member

    336
    0
    16
    Nii, et päris ära ei tohi võtta?
    Eks ma vaatan, lähen kohe välja, rollerit tegema :p
     
  17. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Täiesti ära võtad, hakkab sealt ka lisaõhku tõmbama. Pmst võid ära ka võtta aga kata auk ära.
     
  18. kermo144

    kermo144 Member

    336
    0
    16
  19. KalaHari

    KalaHari New Member

    126
    0
    0
  20. kermo144

    kermo144 Member

    336
    0
    16
    :lol: , agano, kas ma siis saan selle kolvi osta? :roll:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte