purexpure Aprilia SR50 Street '07

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by purexpure, Dets 1, 2007.

  1. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Teadlased koos. Uurige välja palju käivitushetkel voolu võtab. Seda ma tean isegi et muidu kui ta juba põleb võtab vähem. Niipalju kui ma olen näinud ja kuulnud siis siiani on ainult 70ccm tööle jäänud xenonid.. ei tea kui kauaks.. Hans K. Leet pani ka oma SR (50ccm) xenoni ette.. kasutas seda kaugtulena sõidu ajal lükkas lülitit ja paar minutit sai näidata xenoni valgust. Kui oma kala oled ära rookinud siis räägi mis lõpptulemuseks jäi. :p
     
  2. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Eitea, endal Street'il ka Xenon ees, sõidu ajal panen tööle alles ja suutis samalajal isegi akut juurde laadida:O St. Oli pmst tühi aku võetud kasutaja udiam käest ja siis kõik tuled ja LED'id ja kaadervärgid ei põlenud, sõitsin mingi 10minta kodu, koguaeg xenoniga ja kuskil paar minta ennem kodu, sai aku nii täis isegi koos xenoniga, et kõik LED'id ja värgid põlesid:p Ei mul pole midagi kahtlaselt ühendatud ja tegu 50cc stock pilliga. Xenon näitab ka hästi, mitte pole mingi praak kraam:p Seega hetkel on kõik OK, võin nendele kes on huvitatud teada anda, kaua ta pikemal sõidul põleb(aka võin kunagi testida).:p
     
  3. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    maeitea kas striitidel tulede lüliti on et tuled kustus saaks sõita, aga päeval ära kasuta xenoni. Mõtetu. õhtul hämer, lükka sisse. Päeval kasuta mingt halogeeni või lede orsamting. Xenon on õhtul mõtekas 8)
     
  4. raimond123

    raimond123 Member

    241
    0
    16
    vanadel streetidel on lüliti,aga uutel ei ole ja tuled põlevad koguaeg :roll:
     
  5. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Lüliti võib ju alati ise ka vahele lükata
     
  6. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Jah, nt. Võrus oli Jawa poes kask sellist, mis täpselt sinna parema käe tühja kohta sobisid, kuid need nüüd minul ja kasutajal kirjuap:p
     
  7. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    Jalgealuse gondli juures on 2 lülitit juba olemas. Üks xenoni ja teine stock pirni jaoks :p Homme hakkab ühendama.
     
  8. PosPhaze

    PosPhaze Member

    700
    0
    16
    nägin täna liikumas, sõidab küll :D
     
  9. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    Kus kohas? :p
     
  10. PosPhaze

    PosPhaze Member

    700
    0
    16
    Jõgeval ületasid kiirust :D
    Maxima juures
     
  11. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    kle jah :D seal 30 ala, hui viitsbiki keegi seal 30ga sõita :p
     
  12. terekest

    terekest New Member

    106
    0
    0
    Ma ei tea kas oled juba öelnud aga kust sa said selle kala kickstarteri?
     

Jaga seda lehte