Puutöö

Discussion in 'Kool / Töö' started by muhahaaa, Jan 24, 2008.

  1. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    Meil üks vend tegi puust vibra , surises päris hästi . Ja siis õpetaja pani talle 4-ja selle eest , vend ütles õpetajale , proovige järgi ja tahate näha , et te panete mulle 5-e selle eest ! :D
     
  2. w00x7

    w00x7 New Member

    206
    0
    0
    Mingi klipp levis ka paar aastat tagasi, et mingi vend tegi dildo ja siis keegi oli klipi teind, kui õpetaja teda sõimas sellepärast:D
    Mingi miljon ühte lubas panna jms:D Väga naljakas klipp oli igatahes:p
     
  3. kuivik

    kuivik New Member

    39
    0
    0
    raske aga nojh yritada võid tee majaka koopia maitea kus ni palju puitu aint leida ..
     
  4. biztAh

    biztAh New Member

    32
    0
    0
    soovitage midagi mida teha puutöös nah , midagi siukest millest oleks ka kerge joonist teha .. midagi siukest kergemat .
     
  5. KaidiK

    KaidiK New Member

    68
    0
    0
    Taburet;)
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Kas lõputööks võib ka midagi mootorratastega seotud (rauast!!!) teha? Kui jah siis esitleks hea meelega praegust projekti lõputööna... Saaks lisatöö, vana sita, kaelast ära ja teeks midagi meeldivat mingi puithui asemel. :roll:
     
  7. Chernobyl

    Chernobyl New Member

    94
    0
    0
    ...meil on väga tropp õps
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    So what? Kedagi ei koti see pask...
     
  9. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Oleneb õpetajast, aga ma usun et saab ikka. Meil õpetaja ütles et tehke mida tahate.
     
  10. manGO

    manGO New Member

    128
    0
    0
     
  11. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Meil on vastupidiselt teile siis kui te seda nii välja reklaamite. Privileegid missugused!
     
  12. manGO

    manGO New Member

    128
    0
    0
     
  13. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    te rääkisite pesapallikurikast me võime küll kurikat teha ja kou viia meil hää õpa!!! :D
     
  14. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    eelmine õps lasi pesakaid teha ja ka koju viia aga uus ei luba :D
    õnneks enamus ajast saab vabat teemat teha,ma tegin suht normi cd riiuli :D
    yks tyyp võitis meie koolis mingi auhinna,tegi lõputööks cd hoidja,välja näeb see suur pliiats ,umbes mingi meetrine ja ymbermõõt mingi umbes 55 cm v rohkem,ja tegi ta kuuskandiks nagu pliiats on ja lõikas sooned,kuhu paneb cd-d sisse
    sry sai keeruliselt seletatud
     
  15. v2rskeviss

    v2rskeviss New Member

    9
    0
    0
    degin ka puutööd
     
  16. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    ma olen teind laua, lillepostamendi,linnumaja, puustprillid, kaks autot, mõõga, mingi puust kujukese, siis väikse tuuleveski kuhu pidid lambid sisse minema aga see jäigi poooleli, paadi, tabureti, väikse mootoriga rongi taoline asi, siis enam ei ule meelde
     
  17. Mass1ve

    Mass1ve New Member

    51
    0
    0

    Meie koolis alguses võis kurikaid teha, aga pärast seda kui töpa õpsile tõmmati kott pähe ja kurikatega läbi peksti enam ei võinud :lol:
     
  18. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Enne oli enamvähem aga eelmine aasta tuli uus klassivend ja ei saanud õpsiga läbi, peale seda läks õps segaseks ja nüüd huiab kõigile, eelmise õppeaasta keskel hakkasime talle vastu huiama nt tegime enda ühte tööd 2 veerandit :D
     

Jaga seda lehte