qevin7 Aprilia sr50 2000.a. Valmis. Pildid!

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by qevin7, Okt 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    kle, sa ei pea sseda siin mainima :p
     
  2. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    Tegelikult ainult ühel sisegondlil on värv maha koorunud. Bensukulu saad lahjema survekaga vähemaks.
    Ning üldsegi mõtetu näituse jaoks teha, vähemalt võiks samade värvidega siis teha, aga ma teeks nii et gondlid maha, ette mingi auto udutuli ja taha lükkad zidi tule, vat siis on hea masin, läheb 90 pealt tagale ja puha.
     
  3. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    Ei teegi seda näituse jaoks. Lihtsalt tahan teha rohkem välisemalt ilusamaks!
     
  4. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    osta uued peeglid,need originaal streedi peeglid on suht rõvedad
     
  5. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    plaanis ostagi f1 style´i peegel!
     
  6. -red-eye-

    -red-eye- New Member

    519
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    See jah tegelt suht reaalne loom. Timmis oli vägahästi ja no niikaua kui ta minu käes oli siis oli suht isane rebimine. Igastahes käinud nüüd ka seda pilli vaatamas ja Kevin avaldas soovi, et ma ka enda abikäe ehitamisel külge paneks. :D
     
  7. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    Need peeglid ja asjad mis sa kõik panna tahad teevad minu meelest selle koledamaks, aga vb on asi maitses, minule lihtsalt ei meeldiks.
    Kiirendus on selllel -60km/h 180cc gileraga sama või isegi parem, niiet liigub küll.
     
  8. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    No Mattias sa pole seda lihtsalt käinud vaatamas vaid ka oled juba oma abikäe rolleri tegemisele pannud ja teoorias oled ka mind palju aidanud! Ma arvan, et sellest tuleb pooleldi sinu roller kaa :D
     
  9. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    No juba ammu olen mõelnud läbi milline see peaks tulema ja ... noh tuleb selline nagu ta tuleb. Loodan, et vähemalt endale meeldib!
     
  10. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
  11. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    Õuh jah, hea idee, pane 25mm karpa peale... not.

    mm, ei.


    Osta siia sisse malossi/polini 70cc 2rõngaga kolb, ja asi astub jälle rämedamalt edasi, ja kütte kulu on normal.Sest no, muidugi to üherõngaga kolb kulub ära ju. kui ma selle sain, oli küttekulu täiesti talutav, rahulikult sõites 3l sajale umb. tallasid, siis ikka võttis piisavalt. No, viimati oli jah nii,et panin paagi täis, jõutsin võrru, sõitsin võrus ja õhtul jäin tee peale. Ja no miks teha 50cc omfg. samahästi oleksid võind oma freedfoga edasi sõita ju .
    ja uus kolb tuleb odavam, kui uus 50cc silinder.

    Muide, tagaporikas, vario kate, variokaane tihend, ja mõnginaid väiksemaid asju + dok mu käes veel.

    ja maitea, igatahes, mu käes oli sellel rolleril ainult 1. gondli kinnitus katki ja to ka tühine.
    spido töötab nüüd? viimati kui võrru sõitsin, hakkas segast peksma, ju vist sellest,et kui tagarattal suurtel kiirustel nina alla lasta..
     
  12. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    Ma üldsegi ei möliseks, värvitud oli hästi, va. üks gondel mis pidi uuesti värvimisse minema, lihtsalt ajutiselt oli küljes. Ning kui pannakse matsu, siis vaevalt keegi rollerit üle värviks, mis sellest et mõlemal pool kriimud, gondlid mõrased jne.
    Ning robskar, minuarust algul oli stokk survekas ning hiljem punane ja punasega olid pöörded suuremad mille tõttu oli kütusekulu ka suurem. Kolvi jutt on tõsi.
     
  13. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    Värvitud on kyll jah hästi aga pärast kukkumist ikka suured kriimud sees. Gondlid ka logisevad, et yritan niipalju neid korda teha kui võimalik. Aga see on kindel, et tuleb uus värv.
     
  14. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    [/quote]

    Spidoga selline lugu, et pole gps i ga veel proovind, kui palju mööda spido näitab. Aga segast kyll ei peksa va kui kaasi põhja ikka vajutad sis ei jõua spido järgi! Kui vajutad pidureid sis näed, et spido läheb veel aina yles poole ja mõne aja pärast ales kukub alla. ... Tegelikult neid juppe mis su käes on , et neid mul kiirelt vaja.
     
  15. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
  16. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    nonoh, sa kahetsed ,et mingi 50cc siia paned. hiljem kui kõik 70cc mööda vuravad sust, siis edu.
    siis hakkad mõltema 70cc, paned mingi spordi peale,aga pole ültse see sama.
    ja priidu surveka jutt ka tõsi,aga põhiline kütusue kulu tuli ikka jah.

    No dvai, tuled ise kohale, saad dokud, hooldus raamatud, ja igast pahna veel.
    mingi raha eest võin anda rulle survekaid ja igast pahna veel sulle.

    edit: speedcontroliga muidu ei ole nii raju kiirendus, kui stokk varioga.
    stokk varioga oli isegi tipp suurem.
     
  17. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    No kui silindrit ära ei osteta sis jääb see muidugi peale!
     
  18. -red-eye-

    -red-eye- New Member

    519
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    Kevin, see stock vario millest Robska rääkis see mu käes, võin selle sulle anda vms.
    Sest stockiga oli tõesti kiirenuds märksa reaalsem. Igastahes varsti Tallinnast tagasi siis tulen vaatan üle mis toimunud vahepeal.
     
  19. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    Rolleri olukord siis selline:
    [​IMG]
    suht palju burnout´i tehtud:
    [​IMG]
     
  20. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    Re: qevin7 Aprilia sr50 projekt!

    Täna sai siis tehtud undertailile selline asi:
    [​IMG]
    Monsteri logo!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte