Raidi Quad 200cc LC

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by -vanaisa-, Juuli 2, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    :lol: :lol:
    Edu vaja kuid kardan, et seda masinat mu käes kauaks pole, oleks mootoriga kõik korras (ei suitseks jne) siis vast ehitaks valmis aga praegu... pole oskusi lihtsalt et ise teha ja rahakott väga ei luba seda asja perse ka keerata :D
     
  2. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    korralik päev oli :lol: :lol: sai mingi viie ajal sõbraga minukale lennatud kuna üks tüüp tahtis tulla masinaid vahetama, siis tollel läks aega ja sõbraga mõtlesime et pohhui teeme siis viimase sõidu, mõeldud-tehtud, ma tegin oma tiiru ära ja kõik läks ilusti ja siis läks sõber tiirule ja tal jäi gaas peale ja paarkend meetrit eemal oli kraav, alguses hakkas käiku välja peksma mis ei õnnestunud muidugi :D siis tõmbas lihtsalt sidurit ja näppis suretuslülitit, siis hakkasime gaasitrossi uurima ja vaatasin et tra mis märg asi see masina all on ja nägin et radikas on kiviga v millegiga pihta saanud ja lekib normaalselt niiet tänane sõit läks maksma radika + gaasitrossi :lol: aga see vend lõpuks ei saanudki täna vahetama tulla vb läheb homme masin minema, aga poh, fun'i sai ja liikus edasi küll :lol:
    [​IMG]
     
  3. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    mm ront kui ausalt
    ja sa vahetad seda emexi opeli vastu w?
     
  4. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Stiv oli nõus muide, kuid asi jäi ära sest kummagil polnud transporti kuskilt võtta, ja ma lohutan ennast sellega, et isegi nii sitas seisus liigub ta 4 korda paremini kui su cpi :p
     
  5. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    läinud, lukku
    [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte