Raidox15, Aprilia sr 70

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by raidox15, Juuli 3, 2009.

  1. raidox15

    raidox15 New Member

    185
    0
    0
    Ikka pole masinat korralikult käima saanud. Masin tühikäigul käib, kuid kui pöördeid anda siis hakkab paukuma ja ei käik korralikult, Külma mootoriga ei võta ültse pöördeid üles. Mõtlesin algul et mass on sitt, kuid kõik juhtmed on ikka omal kohal nagu peab, vahetasin küünla ära aga ei mõjund seegi. Mõtlesin, et äkki on siis 87 düüs liiga suur ja panin väiksed traadid sisse aga ei aidanud seegi. Nüüd mõtlesin, et peaks süüte oma kohapeale tagasi keerama, kuna mul oli süüde varajasemaks keeratud aga ei usu et see sellegi viga on kuna corsaga asi toimis ilusti. Äkki võib viga olla selles, et mul Polini sport 70 kuid kolb on malossi mhr-i oma?
     
  2. Twostep

    Twostep New Member

    595
    0
    0
    ei, see võib vabalt lisaõhk olla näiteks . või probleemid pealesaamisega, võid klappe ka vaadata tegelt
     
  3. mesa.

    mesa. New Member

    202
    0
    0
    Antud tunnustega, mis sinul on, oli minul keps väntvõllil läbi.
     
  4. raidox15

    raidox15 New Member

    185
    0
    0
    Ma ei usu et väntvõll, kuna väntvõll mul uus, umbes 500km sõitnud.
     
  5. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    Väntvõll see kohe kindlasti ei ole. :D Naljamees.
    Lisaõhk või mingi sisselaske teema(karpa tahab timmimist vms).
     
  6. raidox15

    raidox15 New Member

    185
    0
    0
    eks ma homme möllan selle karpaka siis veel.
     
  7. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    sõbra sr-il oli sama jama.Tal oli see seotud kolviga.Kolb ei jõudnud täiesti silku ääreni välja vms..Ja masin liikus mingi 20 km tunnis ja paukus rämedalt
     
  8. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    mul ka kolb ei ole täiesti silku ääreni, panin väljalaske ava kaudu kõik paika ja ülevalt j2i umbes 3mm puudu;) töötab paremini kui enne väiksema avaga;)
    pigem soovitan jah üle vaadata sisselaska ja õhulekked. Teemat ma l2bi ei lugenud kas enne silku vahetust blokki laiali ei v6tnud? kui ei siis lihtne ju kontrolli simmerid ja kollektor üle ja siis vaata ka karpa üle..Imelik et 2taktine roller paugub..siis peaks süüde olema väga väga valesti..
     
  9. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    jah,saime ta käima kuid paukus, peksis ka 1 korra tuld sumpsist välja.
    imelik loodan et minu polini spordiga nii ei lähe. kuid loodame et saad käima, eks ma ükspäev tulen kaen asja.
     
  10. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    Kas ta ei paugu sellepärast, et liiga palju kütust on silkus sees ja see hakkab seda välja viskama läbi sumpsi???
    Ei pruugi õige olla, kui eksin parandage.
     
  11. raidox15

    raidox15 New Member

    185
    0
    0
    Nv-el võtan ehk mootori jälle maha ja kontrollin kas kolb ikka õigesti käib. Ma ei usu, et see segu viga sest ta ei saa 87 düüsist ikka nii palju bena peale, et ta pauguks, pigem hakkaks pooma.
     
  12. maarjokas

    maarjokas New Member

    383
    0
    0
    Mina olen see kellest saimon ennem rääkis, oli siis jah kunagi sr ja kolb ei käinud üles välja, paukus ja kõik sama jama mis sul, silku äärest jäi mingi 5mm puudu, panin õige kolvi mis käis silku ääreni välja, töötas korralikult, nii kuidas pidi, kuni otsustas splint nahhui tõmmata ja mootor jooksis kotti, jee uus silku kit :lol: Õpitakse ikka oma vigadest, nüüd panen igal kolvi maha võtmisel uued splindid :p
     
  13. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    Ma mõtlesin seda, et kolb ei lähe lõpuni välja ja ei põleta kõik pena ära ja see mitteärapõlend bena paugubki ;)Vist :D
     
  14. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Eks ma hüppan siis NV läbi :p
     
  15. raidox15

    raidox15 New Member

    185
    0
    0
    No kui ta lõpuni välja ei lähe siis ma viskan tihendi vahelt ära ja panen ainult hermetsi veidi :p
     
  16. maarjokas

    maarjokas New Member

    383
    0
    0
    See ei aita, kolb peab pmst silku ääreni käima, tal vale kolb.
     
  17. raidox15

    raidox15 New Member

    185
    0
    0
    Võtsin just silindi lahti.

    [​IMG]
    Silinder koos tihendiga.

    [​IMG]
    Tihendita
    [​IMG]
    Tihendita. Näpuga ei ole üleminekut tunda.

    Taskus panna siis silinder ainult hermetsiga peale? Jääks kolb veidi paremini aga samas ei pruugi ta hermeetiliseks jääda.
     
  18. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    kui see on corsa siis ei pea käima servani,sest silindripea on ju astmega
     
  19. raidox15

    raidox15 New Member

    185
    0
    0
    Oskab keegi öelda mis juhtmed ma pean lahti tegema või omavahel ühentama, et süüde oleks koguaeg sees? Ma panin Honda süüteluku ja enda süüteluku tagumise osa tugeva liimiga sinna külge. Äkki ei keera ta süüdet ilusti sisse ja paugub selle pärast, tahaks proovida ilma süütelukuta.
     
  20. raidox15

    raidox15 New Member

    185
    0
    0
    Seal on 2 pistikut. Üks suurem ja teine ainult 1 juhtmeline. kas mõlemad?
     

Jaga seda lehte