Raini BMW e36 318i 85kw 93'

Discussion in 'Lugejate autod' started by ktm777, Jan 15, 2013.

  1. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    Mina ja äkki keegi sõpradest ka aitab
     
  2. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    nüüdseks keretöödega algust tehtud, esimesena võtan ette kõik uksed ja siis vaatab edasi, sai alustatud kõige hullamast ehk juhi uksest ja rooste eemaldus on lõpule viidud ning peaaegu ka lihvimine/matistamine, ainult seest poolt ka veel teha. kui kõik 4 ust lihvitud siis lähen ostan happe krunti ja teeb haljad kohad sellega üle, siis pahtel ja krunt. värviks tuleb monatana black sarjast arvatavasti pure orange ja katus läheb mustaks. oranzi toon vb muutub veel.


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36


    Mis sidurikomplekti eest välja käisid,vöid psi kh visata hinna
    omalgi vaja osta
     
  4. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    täna sai natuke krunditud, esimese ukse tagumine pool, tagumise äär tagant ja pealt ka. 1 üpeeglitest ka krunditud, homme üritan ära lihvida ja kruntida teise peegli ja juhiukse pealt

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
  6. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    mõned pildid:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    keevitatud karp, pole just parim töö aga ma olen rahul. hiljem tulevad katted peale niikuinii.
    [​IMG]
    siin juba karbid lihvitud ja keevitatud koht sai mastiksiga üle käidud. lasen kuivada nädalalõpuni ja siis krundib ära.
    [​IMG]
    mõned niisama pildid:
    [​IMG]
    sai värv otsa poolepeal aga pole hullu.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    teed keretööd värvid üle ja jääb rajaautoks?
     
  8. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    jap,kardikapilliks,talveks ostab uue kolmese aga mingi rimakama kerega :D
     
  9. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    jah just, teen seda, kuna sain normi kerega auto ja miks mitte säilitada. tööde tegemisel kogun ka endale kogemusi jne, arvatavasti tuleb ka kasuks sest väike plaan on peale gümnaasiumi automaalriks õppima äkki. ennast huvitab igatahes.. paljud küll öelnud, et miks raja auto nii korralikult teed aga see mind ei kõiguta ja miks siis raja auto ei või olla ilus ja korralik ? :)

    talveks on plaan jah uus ligi võtta, siis juba load ka ma loodan ja saab jäärada edasi sõita ikka :p
     
  10. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    panen siia ka praeguse seisu, tegelt on ikka oranz mitte punane :D:D
    [​IMG]
     
  11. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
  12. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Alguses peale vaadates jäi ikka karp lahti :eek:
    Pealtnäha tundub korralik töö, kuid vaja veel teha.

    Edu, märk, yolo, ktm777 8)
     
  13. LRP

    LRP New Member

    115
    0
    0
    Tagant on väga kena!
     
  14. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    Tänud tänud, värv tavaline ehituspoe kaup. Sitt värvida, ei taha üldse püsida, kipub voolama kähku. Ma rahul tulemusega igatahes. 1 kohast voolab aga kui ei näita siis ei leia kah. Kui kunagi uue auto kere tegema hakkab siis varvin kindlalt vesikaga jne. Sellel bemmil ongi savi, kui midagi juhtub on hea odav värv peale tõmmata jalle
     
  15. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    miks just vesikaga värvid uue?just nussi rohkem ju.

    muidu võiksid normaalseid pilte teha uue värviga nüüd.
    jooksma minemine pole ka värvi süü,kõik on ikka enda teha :p
     
  16. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Bummi kenaaa, käisin ka katsumas. Värv täitsa maasikas :p
     
  17. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    uue alla mõtlesin seda viiest mis mul on, punane. kui alles jääb võiks sellel ka kere korda teha rohkem. kõik uued värvid on ju vesikad ja siis lakk. ega ma seda mingi suvalise läti värviga ei teeks :D

    no kui rolleri kondleid värvisin vesikaga siis no võrreldes selle pentaprimiga on vahe ikka suur. see läheb nii kergelt voolama et jube, see värv ju kuskile seinale mõeldud vms. :D

    normaalsemad pildid on siin, telo ei võta ikka seda erksust. Kui koos näppan õelt peeglika ja teen ilusad :)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    ja tänane töö kah
    [​IMG]
     
  18. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    tänksu elvis :p
     
  19. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    ega ikka ei ole kõik vesivärvid,kasutatakse siiani vähe neid,mis sest,et lahusti baasil keelatud on.
     
  20. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    ei ma ei ütlegi et kõik vesikad on, pinnavärvid ja rekka värvid ei ole ju vesibaasil ?

    muidu uste värvi lahustasin nitrolahustiga, prooviks. loodan et homseks midagi üles keedetud pole seal :D Kuidagi parem tundus ka värvida, vb lihtsalt arvan vms :lol:
     

Jaga seda lehte