rattaga hüppamine

Discussion in 'Hobid / Huvid' started by sanju, Jun 27, 2006.

  1. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    tagarattal ikka suht kõvasti. talvel lasime sõbraga, elvajärvel ringi :lachtot: suht katastroof. tehke talvel lumevall ja siis laske täiega sinna nii sisse, et nii kui ratas valli puutub, vajutate esipidurit. Ülikõva lend tuleb :lol:
     
  2. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    selle väikse lume ajal mis oli , me tegime ka nii :D
     
  3. Neon

    Neon New Member

    19
    0
    0
    Hehh... Kas teil polegi rolleri otsatarve kõigeks?

    Oli BMX sellega sai ka kõike sõidetud nüüd on rollu ratta asemel :p Ajab kõik asjad palju asjalikumalt ära.[/img]
     
  4. simpson

    simpson New Member

    19
    0
    0
    :D :D :D :D head juttu puhute :) 3 koht EMV 05 dh (downhill) kui keegi ei tea :wink: :wink:
     
  5. RUNNER

    RUNNER Member

    133
    0
    16
    Tüübil oli nii kallis ratas et ostis selle eest rolleri :d 8)
     
  6. kalamees13

    kalamees13 New Member

    15
    0
    0
  7. ken112

    ken112 New Member

    369
    0
    0
    Mustamäe metsas on treppide juures päris head hüpped.. Eile sai väheke hüpatud.
     
  8. Jõunääś

    Jõunääś Bännitud Bännitud

    21
    0
    0
    Üks suvi sai trial'it tehtud aga selle rikkus sõber ära kes hakkas oma väikse võrriga põristama ringi. Tänu temal hakkasin rohkem huvituma mootorratastest. Talvel sai sellega räigelt nalja ning kui teda polnud kodus vms. siis lasin tavalise ratta ringi driftides ainult. (slickid 8) )
     
  9. muhku

    muhku New Member

    145
    0
    0
    hüppasin kunagi küll aga peale mõnda kukkumist ei taha
    muidu päris tore
    BMX
     
  10. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Sõidan siis dirti,mongoose fireballiga,ja krossboy,nõmmes on ju dirti kohti küll ja küll :O
     
  11. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    rattaga tagarattal ja niisama äärekividest hyppeid , aga talven on need vallid (sahaga lükatud) panime mingi mini rattaga sisse sinna , alt tuli äärekivi vactu , ja üle täiega :D . Pulli sai , vanad ajad :wink:
     
  12. Symster

    Symster Member

    283
    0
    16
    vahest ikka hüppan kah kui äärekivi või mõni muu asi ette juhtub aga muidu niisama tegelt eriti ei sõidagi ... ehk siis kas harjutan tagarattal sõitu või hüppan üle asjade :wink:
     
  13. Kristjan

    Kristjan New Member

    531
    0
    0
    Minul endal pole juba mingi aasta olnud jalgratast aga kui vaja ratast siis kasutan ema oma aga nuhh kui mingi äärekivi ette tuleb siis ikka hüppan aga tänu sellele on ema ratta veljed täiesti kõverad! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  14. Symster

    Symster Member

    283
    0
    16
    :D mul sõber hüppas tagurattaga täpselt vastu äärekivi nurka et tagavelg käiub ilgelt vastu pidurit tegelt nüüdseks on asi korras aga tol hetkel sai suht palju naerda :lol: :?
     
  15. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    suvel harjutasin tagaratta sõitu , eriti hästi välja ei tule kuid ajab asja ära küll . Muidu hüppan suht tihti rattaga , teeb sõpradega hüpekad ja hüppame , ülikõva on hüpata ja siis kukkuda :D sõber ka alles hiljuti hüppas mu rattaga mingi meetri kõrgusele ja kukkus täiega esiratta peale ja käis üle , siis tal oli käsi kipsis vms või noh mingid torud pandi käe sissse , nüüd aga tal kõik korras ja mu rattal on nii esi kui taga rattad keheksas aga sõita saab , muidu mul pole pidureid kaa :lol:
     
  16. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    Re:

    sõidan oma jalgrattaga tagarattal keskmine on 150m-200 rekord ca:300m
    mul kah pidureid pole mul üldse leisdangi pealt pidurid maha võetud sama asi et mõlemad rattad kaheksas
     
  17. ConversE

    ConversE New Member

    651
    0
    0
    tavalise veloga lasen :lol: tagarattal eriti kaua ei lase :D
     
  18. McHelari

    McHelari New Member

    147
    0
    0
    bmx-iga sõidan.
    põhiliselt pargis aga muidu kah igalpool linnas.
     
  19. kelwin

    kelwin New Member

    150
    0
    0
    streeti lõhun :D et siis tahaks juba kevadet siis uuele rattale üle :D: 8) :lol:
     
  20. engine

    engine New Member

    1,280
    0
    0
    Meeldib ka sõita tagarattal ja samuti norm hüpetest hüpata
     

Jaga seda lehte