rattaga hüppamine

Discussion in 'Hobid / Huvid' started by sanju, Jun 27, 2006.

  1. N.O.S

    N.O.S New Member

    4
    0
    0
    Ma sõidan Streeti :)
     
  2. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Eelmine aasta ja enne seda siis sai rattaga tihedalt ikka sõidetud. ja pikki otsi ja värki. Vahest sai sõpradega sõitmas käidud. Sõbrad sõidavad DH-d. Ise olin tavaliselt niisama kaasa sõitja. Kunagi väga väikseid künkaid sai hüpatud.
    Natuke sai tagarattal proovitud.. stoppit ka.. nu nagu ikka.. aga põhiliselt oli siis ratas niisama punktist A punkti B jõudmiseks ja linnas sõitmas käimiseks.
    Aga suurt erilist ei midagi :wink:
    Mul siis mingi Classic Stinger
     
  3. olliver

    olliver Member

    571
    0
    16
    ikka dirti
     
  4. awerx

    awerx Member

    188
    0
    16
    Sõidan BMX-i niisama pargis teen tavaliselt igast trikke ja hüppan ja küla vahel saab ka vahel taga rattal sõitta:D
     
  5. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Vahepeal sõitsin BMX-i, siis harjutasin flatlandi natuke, sõitsin minimaalselt striiti ja hüppasin väiksemaid dirte..
    Enam BMX-i pole ja vahel harjutan tavalise rattaga tagarattal sõitmist, eriti hästi veel välja ei tule, aga hakkan vaikselt seda pidurite kasutamist tagarattal olles selgeks saama.. Trialit oskan mingil määral, esirattal oskan tasakaalu hoida natuke ja tagarattal seistes hüpata mõned korrad :p
     
  6. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0
    Ükskord oli naljakas kui olin noorem ei teadnud et pidureid pole ,kihutasin mäest alla vanaema juures ja vastu lauda seina .Kurivaim kui naljakas oli. Aga muidu hüppan ikka kui äärekivi ees.
     
  7. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    äärekividest hüppan ülesse,
    stoppie'sid meeldib sitaks teha - kodu lähedal on mägi, sealt lasen alla ja konsumi parklast kah :D
    tagurattal lasen ka pidevalt
    praegu harjutan piduritega ümberkeeramist, nagu 90* kaupa, kui veab siis varsti 180* kah
     
  8. akuuu

    akuuu Member

    259
    14
    18
    Ennem sõitsin bmx iga , ei tulnud sellest sõitmisest eriti midagi aga noh , nõmme big airis sai veel käidud suve lõpul.
     
  9. bluebird

    bluebird New Member

    38
    0
    0
    vaikselt harjutan streeti ja sellist teemat.
     
  10. JJ1

    JJ1 New Member

    7
    0
    0
    BMX, street, dirt.
     
  11. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Sama siin, varsti teen ratta terveks uuesti ja siis jälle kerge stunt :D
     
  12. timeout

    timeout New Member

    156
    0
    0
    sõidan bmx-iga ka parki ja striiiiti
     
  13. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Ma teen rattaga tagarattal sõitu, stoppie'sid, hüppan treppidest alla, väiksemast dirt hüppest olen hüpanud ja väikestviisi tegelen downhilliga kah (Laululava mägi :D ).
     
  14. w0mu

    w0mu New Member

    14
    0
    0
    sõitsin, aga müüsin ratta maha :)
     
  15. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    vahepeal arenenud lasen piduritega tagarattal oskan igasugu trikke alustades ilma väntamatta tagarttal nagu ajalad lahti ning lõprtades no handed wheeliega:D
    rekord tagarattal 1200m ehk 1,2km nüüdest hakkan sõitma siis bmx :D
     
  16. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Vahest harjutan ka tagal, sain velje uue tagumise, ja pidurid ka taga olemas, nats piduriga tagarattal tuleb, healjuhul mingi 100m või üle selle suts tuleb üleüldse , aga pole mõõtnud nüüd täpselt, kurat seda teab, harjutan rohkem selle pärast, et rolleriga kergem oleks hiljem, rekordit taga ei aja , :p
     
  17. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    krt ei oska tagarattal eriti sõita.keegi oskab õpetusi jagada? :roll:
     
  18. tudish

    tudish New Member

    329
    0
    0
    :D endal rekord mingi 200m. 3 päeva harjutanud!
    :D enda nipp ,tuum:D:D:D seisneb selles et alustada hästi aeglaselt mitte et ruttu hakata väntama,ja olla võimalikult taga ,ehk siis sõita piiri peal,üle läheb päris tihti aga hüppad ise maha!
    ja kõik ok!
    käik 21-st 3-mas vahel ka 4-s
     
  19. Marten ;)

    Marten ;) New Member

    340
    0
    0
    Just kiirema hooga on parem tagale tõmmata, stabiilsem. Ise oskan siis niisama tagal lasta suht pikalt , ja väntamata harjutan ka. Eks circle hakkab ka tulema.
     
  20. tudish

    tudish New Member

    329
    0
    0
    :D kui sa koguaeg hoogu juurde annad siis ju jääb väiksemaks maa selle arvelt!
    ega sa väntamata tagal sõida või no mingi hästi natukene jah .
    aga ma küll ilma väntamata ei oska sõitas:p
     

Jaga seda lehte