Rattaspido

Discussion in 'Soovitused' started by masin, Mai 3, 2011.

  1. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Siis ei valetagi nii hullult, nagu stock spido pmst.
     
  2. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Aga milleks siis üldse rattaspido vaja, kui näitab ikkagi samu numbreid, mis originaalspido?
     
  3. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kui panna Downhill lenks millele ei saa panna originaalspidomeetrit, ning ei taha suurt summat raisata mingile kallile spidomeetrile.
     
  4. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    mõõda uuesti ümbermõõt, sitasti mõõdetud, täpselt pead mõõtma.
     
  5. masin

    masin Member

    414
    0
    16
    mhm , eks ma tsuksin vähe , aga peamine eesmärk on see et 45 oleks siis kui vaja
     
  6. 7hp

    7hp Member

    290
    0
    16
    Ma kunagi ostsin maximast rattaspido, 69 krooni maksis, seisis paar aastakest ja pea 2 nädalat tagasi panin Diole peale, diameetrit ma ei mõõtnud vaid jagasin 20" ratta kaheks, sest Diol 10" rattad, ja siis vaikselt GPSiga mõõtsin ja ajasin paika omal selle diameetri. Tippu läheb 64,7km/h :lol: :lol:
     
  7. masin

    masin Member

    414
    0
    16
    njh mul näitas 88 spido aga tglt oli mingi 85 , kõigehullemalt mööda eipane kui viitsid ise täpseks ajada.
     
  8. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    kõige parem on mõõta nii et teed kummi peale joone markeriga ja sama koha peale maha ka markeriga joon(kuskil asfaldi peal) siis keegi las lükkab rolli edasi nii et tuleks täpselt ring peale ja siis joonistad uuesti joone maha ja mõõdad mõõdulindiga ära. ning saad näiteks mingi 2.36m (suvalise mõõdu ütlesin) ja paned rattaspidosse 2360 mm vms sinna kust saab seda muuta
     
  9. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    aga mõnda firmat keegi ka oskab soovitada kuna mul peal nii pask et seal ei saagi seda muuta vist?
     
  10. masin

    masin Member

    414
    0
    16
    rademarist mingi s tähega ostsin , eimäleta hetkel 15 €
     
  11. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    sigma?
     
  12. masin

    masin Member

    414
    0
    16

Jaga seda lehte