Reijo ´ Aprilia SR50R 07

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by RolluP6nn, Aug 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    tõmba mingi tule juhe kaheks vms. Võta sealt ledidele toide :p
     
  2. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    nja.
    Plaanid siis veel :
    Veljed valgeks pritsis.
    Põhjagondel mingit teist värvi , aga ma ei tea täpselt mis värvi :)
    Siis veel nipet n2pet, amordikõrgendus jne...
     
  3. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    Mina seda seletada küll ei oska , et tahad xnenonit ka veel . Võta ühendust kellegi targemaga .
     
  4. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Ta küsis et ledid läheks põlema siis kui süüde sisse panna, kui tule juhe kaheks teha siis läheb põlema ainult siis kui esituli põleb, samas ma ei tea kuidas aprilial on esituli kuna ta põleb ja kuna mitte, cpil peab ntx mootor töötama tulede jaoks
     
  5. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    mul on niijah et süüde sees põlevad kõik asjad :D
     
  6. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    mul esituled ei p6le siis , ainult taguoma ja spidotuled vms...
    Aga jah , ehk siis on nii et yhe panen - klemmile akul ja teise ühendan syytelukku kus tuleb vool ?
    Sain õigesti aru ?
     
  7. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    eks ta kindlasti tuleb kui õigesse kohta juhe panna
     
  8. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    mina igatahes endal ühendasin nad parktule külge ja partuli on ka mingi eluvõimsatest lediest pirn lisaks, millega sõidan valgel ajal...pimedamas lükkan xenoni sisse ehk tavatule/kaugtule..... mina ei raatsinud ja julgenud süüteluku juhtmeid nusserdama hakata.... panin ledidest mõlemad juhtmed partule juhtmetele vahele lihtsalt:D veitsa pikk mõtetu tekst tuli :oops: :lol: :lol:
     
  9. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    R-il ei ole parktuld , vähemalt mul mitte... :) ma ei tea rsk :)
     
  10. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    ma ei tea kas eespool oli sellest kirjutatud v ma kujutan ette, aga kas mitte spido ja tagatuli ei läinud tööle siis kui süüde sisse panna? -vb ma kujutan ette ei viitsi eespoolt lugeda ka :oops: :oops: :lol: :D aga saaksid siis tagatule külge juhtmega vedada:D 8) :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: sry
     
  11. xox

    xox Member

    361
    0
    16
    tra , mis krdi kaugtulest vooluvõtmisest jms teema , led ribapaned otse akupealt , voolu need sittagi ei võta nii et genekas jõuab ära laadida küll, kui tahad võid veel lüliti ka vahele teha, siis saad sisse-väljalülidada neid. xenon on see, mille jaoks kasutad lähi-kaugtule juhet, nii et kui paned lähi ja kaugtulle xenoni, siis võtad mõlema juhtme kasutusele, kui panedlähitulle, siis ainult võtadlähi tule oma ja kaugtulle jääb tavaline pirn.
     
  12. ATMracing

    ATMracing Active Member

    1,126
    0
    36
    Mul oli alguses nii et süüde sees tuled põlesid,tegin tagasi,nüüd peaks uuesti nii tegema .aga oli nupukonsoolis üks juhe ümber tõstetud.
     
  13. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    Vot see oli päris hea ülevaade :)
    Tänud sulle.
    Aga mulle öeldi et yks led riba juhe peab minema - klemmi ja teine siis syytelukku kui ma tahan nii et kui syyde sees siis töötavad.
     
  14. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    xox, rahune nüüd maha :oops: me anname teisi soovitusi ka, akupealt otse oskab igaüks pirni põlema panna.. vb igaüks ei taha et tal 24/7 jõulupuu garages oleks või mingeid lisalüliteid vahele toppida
     
  15. xox

    xox Member

    361
    0
    16
    haha , tahad öelda ,et kui süüde pole sees siis see led riba põleb , no edu sulle siis . ja mõlemad , nii pluss kui miinus otse akule , kui tahad et sõites sad välja lülitada , siis paned lõliti vahele , mis pole ju raske. 8) lihtne.
     
  16. Smart49

    Smart49 Member

    607
    0
    16
    Esiteks orig pistik ei toida xenoni ära.Hakkab vilkuma ja igast nalja tegema niiet tuleb akult panna.Factoryl peaks jh orig tule pistikust ära toitma.
     
  17. PosPhaze

    PosPhaze Member

    700
    0
    16
    suht loll jutt see mittetoitmine
     
  18. Nihhuja

    Nihhuja New Member

    779
    0
    0
    jep.sest igatepidi tuleb sealt 12v :D
     
  19. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    as
     
  20. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    okei . v]tsin tagumised gondlid , istme ja benapaagi ka maha. sumpa lasen mattmusta kuumakindla värviga üle.
    siis rihma vahetan ära kuna see väljaveninud. krt võtsin silku pea maha , siis sumpa ka , ja kuidas ma seda silku keskmist osa ära saan ?
    Seal pole mingeid mutreid ka v kruve mida keerata...
    Pärast tulevad pildid ka :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte