RK@Chat

Discussion in 'Jutud' started by Z0ne, Okt 25, 2012.

  1. GustavE

    GustavE New Member

    988
    0
    0
    mitut bmwd omanud oled,et seda väidad?
     
  2. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    jep rasmus2 samuti puudub kvalikteet aprilial, yamahal, audil, volvol, piaggiol.
     
  3. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    LADA hea ?
     
  4. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    õlivahetusvälpa saab pikaks venitada vaid väga suure õlikogusega (rekkadel käigukastis kümnete liitrite viisi õli ja välpa mõõdetakse kuuekohalistes arvudes) ja koormuse vähendamisega. sõiduauto kast on nii väike ja seal on nii vähe õli et see saastub suhteliselt kiiresti. eluaegse õli meestelt küsiks kohe, et äkki nad viitavad tootja spetsifikatsioonile ka, kus on öeldud niimoodi. või siis ütleme nii - eluaegne õli - kui kast surnud, siis sai õli eluiga läbi ja tuleb uus kast osta...??

    bmw oli 90ndate esimeses pooles veidi parem kui hiljem, vähemalt minule on jäänud niisugune mulje. mersut kirutakse ka, aga tihti on need sellised mehed kes on ostnud 1 200 000 km (jah, miljon kakssada tuhat) sõitnud auto ja siis vannuvad põrgusse seda.

    aprilial on jah tihti probleeme elektriga jne, ning yamaha viimistlus ei ole vist siiani ka jaapani nelikust parim, hondal on valualumiiniumist tükid jube karvased jne... igal asjal oma vead, sellepärast sõidangi Suzukiga.
     
  5. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    dwi pakkuge roxi vastu vaz 2105-te
     
  6. GustavE

    GustavE New Member

    988
    0
    0
    rasmus2 vms tal oli kunagi aprillia mis koguaeg putsi läks,kohe olid kõik aprilliad sitad.Samas kui kõigi aprilliad olid 100% töökorras koguaeg
     
  7. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Kuule siim, mida sa ajad, volvo on pommikindel apraat ja seda saab vabalt võrrelda vanade mersudega mis sõitsid miljoni maha, kui kogemust ei ole siis pole mõtet ka kraaksuda.
     
  8. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    kuule idikas ma töötan autoremonditöökojas ja isal on autoaed, mis sa mõtled, et ma ei tea autodest w?
     
  9. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    ktmi ema teeb bemme arvad et ta ei tea midagi bemmidest v
     
  10. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    sinu õdeee
     
  11. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    NIHHUIJAA mul isa on põllumees, mis te arvate et ma ei tea kuidas "merevaiku" tehakse või mis on TL1000R puhul sitt???!?
     
  12. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Ja kevin on raini onu w :eek: :lol:
     
  13. t4rio

    t4rio New Member

    223
    0
    0
    Vanad volvod veel eriti, vabalt sõidavad ulmelisi kilomeetreid.
     
  14. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    sputnik sõidab ikka oma eluaja jooksul rohkem kui mingid volvod ja muud räbalad
     
  15. SLR

    SLR New Member

    124
    0
    0
    :lol: :lol: :lol:
     
  16. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    :lol: :lol: :lol: :lol:

    parim mis ma siit foorumist üle pika aja leidnud olen.
     
  17. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    ma kipun arvama, et rasmus2 isa on maailma kõige targem mees läbi aegade slp, et tal autoaed on.
     
  18. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Ja Aprilia on maailma kõige sitem mototehnika tootja, sest rasmuse oma lagunes ära :S
     
  19. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    +1 meil peres olnud bmw aastast 99 ja pole kastiga kunagi probleeme olnud, selle väitega nõustun ka, et varemad bmw mootor ja kast on parema vastupidavusega, väga paljud mehaanikud väidavad seda. pole ju raske seda õli vahetada ka ju.
     
  20. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    See ei ole mitte ainult põmmadiveedel, kõikidel masinatel muutuvad mootorid üha nõrgemaks.
     

Jaga seda lehte