RK@Chat

Discussion in 'Jutud' started by Z0ne, Okt 25, 2012.

  1. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Nhuuj sa tont seletad ? Kuule ennustaja kuido, krdi mis valemiga pidin teadma, et 6lipump persel2ks ? Maiv6i.... igatahes ma ei viitsi su nullistele postitustele enam vastata, midagi on iis Ps.

    Danielile niipalju, et kes teist masinat regas, sinuteemas masina vanus 2001 vini j2rgi 2001 ing passis oli 1994 või 1996 o.o haige :D

    E: s6itsin puhas bena + natukene 6li, kuna samal p2eval kui rolleri sain, siis eelmine omanik ütles, et 6lipump töötab, ning peale 6li paaki lisamist, hakkas masin ka jubedalt suitsema, niisiis töötas nii nagu pidi, kuid ostupäeva õhtul andis mingihetk otsad ning ega ma ei teadnud, et 6li ei saa enam niisiis saigi kotti lastud, aga polnud minuviga, kna algul töötas ja lic. lakkas lamp töötamast..
     
  2. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    :lol: :lol: Tahad öelda, et sa sõitsid puhta bensuga? :lol: :lol:
    Mina võtsin üldse selle õlipumba ära sealt, aint seguga sõitsin.
    Ja regatud on selle tüübi poolt, kellele ma selle müüsin, Põlvasse.
    Selle VIN-koodi vms järgi vaatasin aastat ja tuli 2001, ei tea mis seal ARK-is nii pange on pandud.
    Numbrimärgi järgi vaadates on jah 1994 kirjas ARK-is. Kahtlane...
     
  3. skeleton02

    skeleton02 New Member

    995
    0
    0
  4. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    tra kuradi sitaputsid rikkusid praegu tuju ära, riigiteenijad nahhuiiiii
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mille eest said?
     
  6. loolo11

    loolo11 New Member

    1,305
    0
    0
  7. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
  8. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Haiged inimesed muidugi, raha paneb inimesi üldjuhul siukesi asju tegema. Üks vale liigutus ja see sõib jääda su viimaseks sõiduks..
     
  9. brain14

    brain14 New Member

    590
    0
    0
    kellegil mootorsaanidega on kokkupuutumist olnud?
    Mis võib viga olla kui alguses hakkab pooma ja siis kui vaikselt astmeliselt gaasiga minna siis hakkab pöördeid koguma ja siis lendavad pöörded nii lakke ja minek on siis pmst selline nagu kohapealt täie gaasiga minema minek, lint käis nii kõvast ringi et pmst mulda lendas. õhku ja bensiini saab samamoodi peale nagu varem, aga varem töötas ilusti igas olekus liikus väga kenasti.
    Tegu siis Polaris Indyga.
     
  10. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Kes nende ledidega siin tegeles? Üks oli Sander ja siis oli veel mingi vend kellest pole ammu kuulda olnud. Selline küsimus ka et neid ribasib saab lõigata aga see nn. lõigatav osa on siis hiljem kõlbmatu?
     
  11. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Tegu on kahe silindrilise masinaga ?
     
  12. brain14

    brain14 New Member

    590
    0
    0
    kolme
     
  13. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Osasi lede saab lõigata peale igat pirni, kuid osasi saab lõigata üle 3.
    Põhimõtteliselt peaks saama neid teisi ka kasutada,kui jootekolb olekas või mõni teine tööriist.
     
  14. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    sel juhul vaataksin algul kyynlad yle,siis piibujuhtmed ning piibud,et sädet yle ei peksaks ja lõpuks karpad.
     
  15. Yamaha15

    Yamaha15 New Member

    603
    1
    0
    Kuidas põhjakaitset teha? mis mõõtude järgi vms... aprilia rx
     
  16. derbi50cc

    derbi50cc Member

    252
    0
    16
    Krt nendel peab ikka mingi räme adre laks sees olema pärast sõitu!
     
  17. skeleton02

    skeleton02 New Member

    995
    0
    0
    180cc mootor anyone ?http://www.rolleriklubi.net//viewtopic.php?f=66&t=91141
     
  18. t4rio

    t4rio New Member

    223
    0
    0
    Lisaõhk, kindlasti kohe. Lihtsalt segu jääb lahjaks. Ära kaua nii sõida, saad kolbidesse augud nii
     
  19. kapusta

    kapusta New Member

    194
    0
    0
    kui ment leiab mu jopetaskust pläru, ja kui siis ütlen et venna vana jope ja täisealine vend jättis taskusse, mis ta mulle teha saab siis?
     
  20. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    kui rolluga tagal lasin suvel ja mendid maha võtsid vaatasid istme alla leitsid tobipaki, täisealine sõber tuli sinna ja ütles, et tema oma võttis ära selle aga ma sain ikka trahvi kaela.
     

Jaga seda lehte