RK@Chat

Discussion in 'Jutud' started by Z0ne, Okt 25, 2012.

  1. marekk

    marekk Active Member

    1,767
    0
    36
    ilmselt pead ostma uue malossirihma
     
  2. marekk

    marekk Active Member

    1,767
    0
    36
    kui ma oleks suguhaige, siis miks ma peaks pihku lööma ???


    [​IMG]
    uut dpd ei taha panna v?
     
  3. matrixx

    matrixx New Member

    253
    0
    0
    eitea mine mõtle, rk niiputsis koht nkn, midagi teada kunagi ei saa ei viitsi üldse küsida, mingi mongolid kohe hakkavad iba ajama,
     
  4. marekk

    marekk Active Member

    1,767
    0
    36
    tra sa oled ise paras idiot meile ütleb palju kui Sa ütled lslt et säde on ja tööle ei lähe kastua oma munnikujulist aju ka hetkeks ja mõtle veidi muude asjadepeale kui teistel lahti imemise vb tuled millegi peale
    karl94 ka tervitab
     
  5. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    täitsaptsis :D:D:D
     
  6. matrixx

    matrixx New Member

    253
    0
    0
    head mõtted sul siis vähemalt kui lahtiimemisest mõtled. ise eriti tark ja unustab bena sisse panna kui käima lähed panema ja targutad siin v .
     
  7. marekk

    marekk Active Member

    1,767
    0
    36
    mida vittu sa nüüd ajad ohman millal ma seda veel tegin, Sa oled ise lootustetu vend vaata kui perse s aselle boosteri oeld keeranud targem on üldse Sul ära hävitada ennast imbetsill kellegile Sind vaja pole nkn !
     
  8. marekk

    marekk Active Member

    1,767
    0
    36
    kasuta oma matrixi võimeid ja pane oma sita junn keeva veega tööle ja sõida tagurpidi türisalu pangalt alla
     
  9. matrixx

    matrixx New Member

    253
    0
    0
    mine putsii ma sain selle boosteri sellisena ja ma teinud ? Käi vittu kuradi ahv, mine aele oma aeroxi otsas kuradi KEILA pederast.
     
  10. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    we got some team moisar here ..
     
  11. marekk

    marekk Active Member

    1,767
    0
    36
    Miks ma peaks oma aeroxi otsas aelema , peab ikka päris pede olema peast et üldse sellise asjapeale tulla :D:D:D:D
    Ja sulle teadmiseks ma ei elagi keilas matrix kasuta nüüd uuesti oma võimeid
     
  12. matrixx

    matrixx New Member

    253
    0
    0
    ei koti ka kus elad, asukoht KEILA , järelikult meelejärgi sulle. ja sa nendest matrixi võimetest kaugemale ei arene ka vist, mõtle midagi paremat välja maun.
     
  13. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    poisid päris kurjad.....

    Aga jah mõtlesin teha väikse vandenõu et kui keegi chatis küsib umbes et miks käima ei lähe jms. siis keegi ei aita, tra nii närvi ajab kui ühte ja sama asja küsiatkse päevast päeva.
     
  14. marekk

    marekk Active Member

    1,767
    0
    36
    Tead ka et me teeme Sinukulul lihtsalt nalja :D:D?? nii naljakas on vaadata kuda minig matrix teiselpool eestis kirjutab boosterile sisse ehitatud rolleriklubi apist mingeid naljakaid lauseid samalajal on nägu punane ja ni vihane et õhtul saab kojuminnes emalt kerepeale sest lõhkus kuuri ukse ära
     
  15. matrixx

    matrixx New Member

    253
    0
    0
    nahuj ma peaks närvi minema, pole nagu mingit kasu sellest küsimisest saanud ja polegi vaja enam.
     
  16. marekk

    marekk Active Member

    1,767
    0
    36
    väga tore
    aga kõigile teadmiseks et kui te kirjutate chatti lslt et " aidake roller ei käivitu" siis ega me mingi nõia intsud ple kes koos välja mõtlevad mis rolleril viga, otsige terve rk on täis igast sitta kus kirjas kindlasti erinevaid lahendusi
     
  17. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    nagu mingit kaks tatti liivakastis üksteisele liiva näkku viskamas.
     
  18. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Ou vitu.pea, su tussihais on läbi interneti ka tunda.
     
  19. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    3 võimalust miks käima ei lähe
    bena ei tule peale-karpa umbes vms
    Kompressioon puudub
    Säde puudub


    Või saab kuskilt rämedat lisaõhku nt simmerid võib ka olla klapilehed vms.
     
  20. matrixx

    matrixx New Member

    253
    0
    0
    gaad kui andekas sa oled ikka. sa pole tussi näinudki .
     

Jaga seda lehte