RK@Chat

Discussion in 'Jutud' started by Z0ne, Okt 25, 2012.

  1. SSTunT

    SSTunT New Member

    145
    0
    0
    KARPAT, KARPAT, KARPAT !
    ISEGI DELLORTO 12 SOBIB VÄGA HÄSTI !
     
  2. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    tartu kandis asud siis mul pakkuda :D mujal asud siis ei ole pakkuda kuna ei viitsi postiga jännata :D karpa on 14mm :D
     
  3. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    ou , keegi oskab öelda mida vaja on , et sebida 25-ese dokke ? , ebays vaatasin et pingid vario piirajad jne.
     
  4. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    ongi, topid piiraja peale et üle 25 ei lähe
     
  5. vydesign

    vydesign New Member

    38
    0
    0
    Nii tartus nüüd oma garage kus saab osta ja lasta paigaldada carbon kilet! Varsti erinevaid värve. Paigaldame ka veekindlaid Led ribasid tuledesse gondlitesse, erinevad ümberehituse võimalused, pulbervärvimine, metallkuulprits, istme nahkade õmblemine!

    Autodele sama, paigaldame, müüme carbonit, ledid, roolide nahatamine, nahkistmed, velgede värvimine, supportite värvimine ja taastamine, erinevad meedia ja audio lahendused! Ühesõnaga võimalusi on megalt!

    56 864 611 helista ja küsi hinnapakkumist!
     
  6. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    tra just räägiti sellest, ei oska otsingut kasutada?
     
  7. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Siukene rumal küsimus, et kuida ma õhutan tosoolikanaleid, kui Corsal pole seda niplit? Stockil peal ilusti õhutusnippel olemas, või jätsin ma midagi kahe silma vahele?
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Õigesti mäletan, siis corsal polnudki õhutusniplit tõesti, kõige kergem on sõbra abiga masin tagarattale tõsta, et õhk läheks radikasse, ja sealt välja.
     
  9. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
  10. NOS-

    NOS- Active Member

    1,024
    0
    36
    Selle kohta on mulle erinevalt öeldud:
    Veebikonstaabel Maarja:
    Tüübikinnituse ja muu taolise saate ARKist. Ma soovitan minna seda piiraja teemat sinna küsima. Minu teada ka piiramine peab olema sel juhul tehniliselt nähtav ja fikseeritud, mitte nii, et täna piirate ja hakkate sellega homme ringi sõtma.. Soovitan uurida ARKist.
    Veebikonstaabel Andero:
    Tere
    Kuna olin puhkusel siis viibis ka vastus. Kiiruse piiramine ise ei veel mopeedist pisimopeedi, nii võiks ka ju Ferrarile panna piiraja peale ja öelda, et üle 40 km/h ei liigu, on liikurmasin, mitte auto ja seeläbi välitada suuri kindlustusmakseid. Seega tuleb siiski arvele võtta ja kindlustus maksta kui on soov mopeediga liigelda.


    Niiet pigem mine osta saksamaalt pisimopi dokkidega masin ja vsjoo :D

    pakkuge ikka mulle Qinqgi RS450 QM50QT-3a mootori juppe. Oleks vaja süütesüsteemi(magneeto jne) ja silindrikomplekti(vertikaal)
     
  11. sannu123

    sannu123 Member

    627
    0
    16
  12. SLR

    SLR New Member

    124
    0
    0
    Ehk kellegil 12mm sõrmega malossi spordi kolbi müüa ? Minarelli.
     
  13. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Kuttid kas keegi oskab öelda kuidas töötab Stage6 Pro Replica koos Malossi Spordiga 70cc? (Minarelli mootor) :roll:
     
  14. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Soovitage Tallinnas kohta kus vessule tupsu saab.
     
  15. marekk

    marekk Active Member

    1,767
    0
    36
    Igalt poolt saab. Bensukatest jne
     
  16. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    jou kutid, it alane küsimus probla siis selles, et arvuti lülitab ennast välja algul mõtlesin, et toitekas õhtal tellisin siis uue toiteka ja ikka täpselt sama probleem sai proovitud mälusi eraldi jms. Mingi 15-20 minti töötab ja siis kööga.
     
  17. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Mul oli jahutuses probleem, et üle kuumenes. Ventikas ei töödanud korralikult ja siis mingi ajaga kuumenes üle.
     
  18. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    tundub jah et kioskisse minek
     
  19. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    see on 400 leht ja 6000 vastus :D

    E : nüüd 401 leht :D
     
  20. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    paistab, et ventikad töötavad aga videokas läheb nagu ühest nurgast kuumaks. Sistem idle procceses ka suht tihti 99 cpu. Ise enam lahti ei mõistata.
     

Jaga seda lehte