RK@Chat

Discussion in 'Jutud' started by Z0ne, Okt 25, 2012.

  1. SSTunT

    SSTunT New Member

    145
    0
    0
    Reporterit ka kohal polnd v :p
     
  2. madis'

    madis' Member

    912
    0
    16
    Ega kui nad võrri ära nussid sul siis ma kaebaks selle edasi kohtusse, samas anna teada mis võrriga tehakse ka hiljem...
     
  3. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    Ilmselgelt viiakse ekspertiisi
     
  4. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    siis suht ptsis kah , arvel ju 50cc ?? , ning silku peal pole kuubikuid kirjas ?
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ei lähe ekspertiisi, viidi parklasse kuna mul polnud tehnopassi kaasas, ning masin polnud minu nimele registreeritud.
     
  6. anddrizhh

    anddrizhh New Member

    460
    1
    0
  7. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Aga saad tagasi ikka?
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ega sellist masinat päris politseiparklasse mädanema küll ei jäta. :roll:
     
  9. snr

    snr New Member

    925
    0
    0
    muideks, sa pead hiigel summa maksma, et seda kätte saada, kuna parkla peaks tasuline olema. :D just sayin D:
     
  10. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Knagi sõbra auto sinna jäi, oli ööpäev 50 eur :D


    Kellegil Tartust-Tallinna transporti pakkuda 30 euri eest ( edasi - tagasi, käruga või siis kaubikuga, kuhu roller mahub ) siis PS. Võiks olla sel nädalal.
     
  11. SSTunT

    SSTunT New Member

    145
    0
    0
    http://www.reporter.ee/2013/09/02/tana-reporteris/
    Tundub, et ikkagi näeb eest ära sõidu videot ju 8) Sõidab täpselt meie ees ja kiirus on 130km/h :lol:
    Ise arvan küll, et see roller läheb ekspertiisi, selliste kiirustega vaevalt nad jätavad selle rolleri sinnapaika ..
     
  12. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    sa tahad ikka väga odavalt ära käi , phmst tallina ots koos käruga 100€, alla selle ma ei usu et keegi viitsiks sõita , sul kergem ennem rongiga minna

    // SunShine
     
  13. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Samas kaubikuga, kuhu sisse mahub on kindlasti odavam..
     
  14. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    arvad tõesti,et siis kohe 2 x odavam w
     
  15. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Kui inimene ise peaks ka minema siis oleks see täiesti arvestatav summa .

    keskmiselt 10l/100km. Edasi-tagasi max 400km. aka 40l kütti... poh 1,4eur liiter = 50-55€... kui selllest 30 maksan mina j22b tal maksta kütte peale vaid 25 max ning ongi tema k2ik peaaegu poole võrra odavam.


    E: Tahad öelda et inimesel on kasulikum minna kaubikuga üksi ning maksta 50 euri 25 asemel. Või siis minna üksi ilma käruta ning paar liitrit väiksema küttekuluga aka 45 euriga ?
     
  16. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    ma arvan , et keegi sitaks viitsib minna , kui peab veel oma rahast pool kinni maksma :lol:

    / SunShine
     
  17. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    kui suur on võimalus,et keegi siit foorumist omab kaubikut,läheb lähitulevikus tallinna,võtab SINU koos oma kolaga peale? suht väike on see võimalus kas sa ei leia? lisaks veel,et kui sa isegi leiad kellegi ja kui ta su peale võtab,siis egas ta viskaks su nkn poolel teel maha kuna sa hakkad nkn oma röönidest talle jahuma või kui tahad iluste pärale jõuda võta suukorv kaasa.aga eks sa hoia siis PÖIDLAD JA NÄPUD PIHUS,et sa kedagi leiaks if you know what i mean :p
     
  18. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    aga räägi miks kuradi pärast sa nahhui tahtsid sõita? lasid tagal vms et maha tahtsid võtta?
     
  19. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    lol, jutt k2is sellest kui keegi peaks nkn minema.. :D
     
  20. SSTunT

    SSTunT New Member

    145
    0
    0
    Mittenähtava tagatule pärast olid tahtnud vist rajalt maha võtta, väike led tuli oli taga istme küljes olnud. :roll:
    Tra ma ei jõua kella 7-t ära oodata :p
     

Jaga seda lehte