RK@Chat

Discussion in 'Jutud' started by Z0ne, Okt 25, 2012.

  1. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Mina küll raiskasin ja ei kahetse. Maksad 200 euri ühe korra vähemalt asja eest, mitte ei loobi tuulde seda raha trahvidega..
     
  2. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Mõni vend suudab ilma lubadetta sõita kui tuleb tõsisem masin ja ütleme nii,et sa maksad enne trahve kui lube,trahvid tulevad igatepidi odavamad kui sa teed need mõtetud load ära. Ise olin ka autokoolis käinud 2 tundi siis viskas kopa ette ei viitsi mina neid punnvõrri lube teha,ootan kuni tuleb vanus peale ja suurema masina load. Trahve olen ka maksnud juba,aga ei tea ei kahetse väga midagi sõitsin siis sõitsin sain trahvi siis sain,aga lube ma ei viitsiks rolleri lube küll never ever teha.
     
  3. snr

    snr New Member

    925
    0
    0
    jah kallike, sa oled taun, igakord, kui sa saad trahvi, läheb sul aastake juurde, et ei saa lube teha. seda tead ikka?

    ma käisin ilma lubadeta kgg võrus, kedagi ei kottinud
    ma sõitsin taifuuniga ringi, igapäev erinevat värvi, 2 erineva nr märgiga ja mendid isegi ei vaevunud mind kinni võtma. kui sa sõita oskad, ei näpi sind keegi.
     
  4. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    tean väga hästi ja viimane trahv viis lubade saamist 2 nädalat edasi. Ei tea ei kurda väga et kurb oleks või õnnelik,vähemalt ei ole paar kuud.
     
  5. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    tra mis te kõik olete mingi 14 just saanud või? no mina 14 olin siis lihtsalt istusid arki arvutis 5min teooria tehtud ja järgmine päev sõit load maksid kokku midagi üle 100 kr äkki ja olemas, ärge nüüd sellist türastunud hoiakut ka võtke et persse kellele neid lube vaja on, eks muidugi käib ajudele et pead seal autokoolis vahtima nüüd, aga no eks te sõitke siis ilma lubadeta ja plekkige oma trahve, lihtsalt oma rikkumiste nimekirja suurendate koguaeg ja põgenedes riskite eluga..
     
  6. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    igalühel pole seda 200 tagataskust võtta ka...
     
  7. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    ja raha on et rollerit osta??
     
  8. snr

    snr New Member

    925
    0
    0
    ah küll sa sitt selle aastakese otsa saad, siis nutad patja kodus
     
  9. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Ise ka ilma, kuid oleks võinud teha kohe krooiajal load ära. Masina sain alles hiljem, kui tuli uus seadus peale ja sinna ka see kõik jäi. Kuni selle aasta keskpaigani sõitsin peaaegu ülepäeva, kuid peale seda tuli mõistus pähe ja sõidan ülivähe. Viimase kuu jooksul 2-3 korda sõitnud, ülejaänud aja jalgrattaga. Sõidan ka edaspidi vähe, kuniks juba autojuhi ja A2 käes.
    Ei poolda lubadetta sõitu, kuid meie peast soojad poliitikud nussivad lihtsalt ajusi. Samas ei ole mitte midagi ka nende vastu, kes sõidavad lubadetta, kuid lugenud eelnevalt teooria ja liikluseeskirju. Tahan öelda, et kui liiklusest mitte mõhkugi ei tea, siis oled juba poole jalaga hauas.

    (Kirjutasin pika teksti telefoniga ja võis tulla paar kirjaviga. Pooldan õigekirja)_
     
  10. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    rk eeskuju.
     
  11. Alligator

    Alligator Member

    564
    0
    16
    Mina näiteks sõitsin lubadeta rolleriga, millel olid 50cc dokid, kuid ise ei poolda lubadeta sõitu kah, aga juba mitu kuud pepu all on masin 25km/h paberitega ja polnud probleeme mentidega, vä. see et üks kord võtsid vahele ja hakkasid hu*ama et "miks pole numbrimärgi jne", panin mendile nina ette oma passi ja 25km/h pabereid ja ment kurja näoga läks tagasi oma autosse ja sõitis minema :lol:

    muide ise ütleks rollerite kohta, et siis parem sõita lubadega kui ilma või siis üldse omada masina, millel 25km/h dokumendid

    Head ööd kõigile 8)
     
  12. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Endal kah sama teema, et oleks saand tollal odavalt ära teha, aga lükkasin asja uue seaduseni edasi, seejärel juba mõtsin oodata 16nda eluaastani, et teha A1 katt ja 16selt juba mõtsin, et poh ootan 18nda ära ja teeb autoload. Nimona ss ongi mingi 5a lubadeta pöristatud.
     
  13. ollubmx

    ollubmx New Member

    1,129
    0
    0
    Ise sõitnud 3-4 aastat igasuguste masinatega ringi, küll puudusid tuled, küll midagi muud, lube ei ole ka siiani.Snri jutt õige, kui sõita oskad ei nussi sind keegi.Kuigi omast lollusest olen ka saanud mõned paugud ära, viimasest trahvist saab 10 sept aasta aega täis.Ja ega enam ei roni ka sinna rollerirooli, eitahaks autolubadest ka ilma jääda.
     
  14. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kes politseiautosse satub, olge head ja küsige "mobiilsete dünamomeetrite", ehk rullide kohta. Mina sain näiteks sellise vastuse "Väikestes autodes küll ei ole, aga muidu on küll"
     
  15. Mihhailov

    Mihhailov Member

    260
    0
    16
    Minge keegi politsei patrulli juurde ja küsige "Kui vanalt võib sõita autoga ilma lubadeta?" :D Tehke natuke huumorit :p
     
  16. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Ilma lubadeta minge politsei juurde ja küsige kas te rooli tohite istuda, et tahaks puhuda kui ment ütleb ja siis tuleb lihtsalt minema sõita :D
     
  17. TURBOon-

    TURBOon- Member

    789
    0
    16
    +1
     
  18. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Ei sõida enam rolleritega,ootan järgmist aastat et alustada lubade tegemist.
     
  19. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    vaidlen snrile vastu, kui sa isegi ilusti sõidad võidakse rajalt maha võtta, nagu nt puhureid + neil piisab kõge tühisemast asjast et sind kinni võtta, nagu nt tuli ei põle või mida iganes. Ise olen läbinud autokooli kui olin 14 ja teooria sai teisest korrast tehtud aga nüüd olen 2 korda praktikas läbi kukkunud mille tõttu teen aasta neid võrri lube ja nüüd järgmine kord kevadel ehk olen võrri lube teinud 2 aastat selleks ajaks, arvestades et saaks juba kevadel a või b1 teha siis suht mõttetu ettevõtmine oli see. Aga eks see ole ka põhjus miks Rk välja sureb, endal oli 2 sõpra kellel oli plaanis võrr osta aga ostsid selle raha eest hoopis peegelkaamera ja iPhone sest neid ei pea arvele võtma ja lube tegema.
     
  20. snr

    snr New Member

    925
    0
    0
    no ma ei tea, mind on rajalt maha võetud 6 aasta jooksul 5? korda kokku?
    esimene kord võrriga, ilma tuledeta ja näitasin parema käega suunda, keskmine näpp püsti, olin 12.
    teine kord sõitsin lambist sõbra hoovi, tulid järgi 12.
    kolmas kord tõmmati selle maha, et me sõitsime kahtlaselt, siis olime 13.
    kiiruseületamine 31km/h üle, 14 aastane.
    ilma kiivrita lasin ringi läksin poodi, tulin välja, ment kutsus autosse.
    ja mul pole mitte ühtegi trahvi, ma ei saa aru, how the fuck te suudate trahve saada???? ja no ark eksamid on ühed lihtsamad asjad üldse, eriti praktika, rolleri load tegin esimese korraga kõik ära, b1 tegin 1 korraga ja nüüd b kat 1 korraga, autoga pole selle 2 aasta jooksul mind mitte ühtegi korda vahele võetud, kuigi keskmine kiirus on mul kgg 120+.
    puhureididel pole mind samamoodi kinni peetud.
     

Jaga seda lehte