RK@Chat

Discussion in 'Jutud' started by Z0ne, Okt 25, 2012.

  1. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    hah nägin seda vist üks päev linnamäe kandis teeääres.
     
  2. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Pole kõige raskem, endal on kõva klaasriide kiht peale, siis tagant tugevdus taha + klaasriide ja tükid mis väljas need tugevdusega kinni, peen pahtlit peale ja siis veel klaaskiud pahtlit ja nagu uued, klaaskiud pahtlit paned sitaks ja lihvid lisedaks siis jääb sitaks hea. Ise tegin, nagu uued näevad välja, kõik praod kadusid ära, lihivisin vesiliivapaberiga. Kogu selle pulli peale läks vist mingi 20€, kõik gondlid tegin endal.
     
  3. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ma olen varemgi korduvalt neid juba lappinud, nüüd pole aga väga aega ega viitsimist teha enam neid jälle.
     
  4. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Hm kes hüüdis seda valgeks saaniks, mingite peldikute omanikud? Ja ilmselgelt kui ma olen 3 aastat piaggioga sõitnud ja ei loobu, siis põhjus on selles et see on hea.
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Phm kõik kes kohapeal olid, hüüdsid valgeks saaniks :p
    3 aastat sõitnud, mitu korda on see asi sul lambist otsa saanud ja käekõrval või pooleldi elusolles koju saanud? Kui pole mitut erinevat omanud, pole mõtet kiita ega kiruda, ma olen omajagu masinaid omanud ning peab lihtsalt ütlema et piaggio mootoriblokkide kvaliteeti annab loota ning disain on aetud neil idiootselt keerukaks.

    Milleks on pool blokist üldse eraldi, variaatorikaanena? Kui minarellidel on variaatorikaas otseses mõttes kate, mis õrnalt tugevdab blokki, on piaggiol üle poole bloki paksusest variaatorikaas.
    Milleks toppida veepump mootori sisse, kust teda kätte ei saa, kui midagi peaks juhtuma?
    Miks ajada tosool jooksma karterite kõrvalt? Muud ei tee kui soenda kartereid ning sisse tulevat küttesegu.
    Milleks panna reduktor istuma otse bloki peale, ilma mingisuguste laagriteta? Võll laagrid läbi kulutab, vahetad laagrid ning naudid sõitu - bloki ära kulutab, vaheta kallist mootoripoolt.
     
  6. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Tõsijutt, ainuke pluss on karpa asetus, muu kõik jama.
     
  7. Elavpõrgu

    Elavpõrgu Member

    495
    0
    16
    Parandan, veepumpa on võimalik vahetada ilma mootorit laiali võtmata ... Vaid tiivikut ei saa kätte nii.
     
  8. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Lepime kokku, et Minarelli ja Piaggio on mõlemad kehvad, sest kumbki ei talu väärkohtlemist. Pidev häda, et kui jahutusvedelik kõik välja voolab, siis jookseb kokku ja kui ilma õlita sõita siis jookseb kokku ja kui midagi kinni ei keera, siis murdub plokk pooleks ja kui liiga kõvasti keerad siis murdub plokk pooleks ja kui sumpat kinnitad, siis sumpa murdub pooleks või keerab keerme silindri küljest maha või minarellil ploki küljest.
    Minarelli veepumpa ajavad ringi 3 nõmedat kummilutut ja nende puksid mis magneeto sees pisikeses keermes peavad püsima ja piaggio veepumpa ajab ringi nõme rihm.
    Minarellidel ma olen kohanud kindlasti rohkem katkiseid keermeid. Tihti silkutikkude keermed, sumpa kinnitamise keermed silkus ja plokis, variokaane keermed, ploki-poolte keermed, mähise keermed ja magneetos keermed.
    Üsna tihti pekstakse Piaggiol löök-starteri osa vario kaane küljest lahti, seda Minarellidel pole kohanud.
    Piduri-sadula kõrvu on mõlemil küljest kukkunud.
    Harkjala süsteem on Piaggiol parema kinnitusega, aga kulub see-eest ikkagi väga kiirelt ära. Minarellidel too otse ploki küljes, tulemuseks tihti murdunud kinnitused.
    Reduktorid on mõlemal vastupidavad, kui on vastavalt seibidega komplekteeritud.
     
  9. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    veepump on minu jaoks pigem pluss, see ei vedele jalus kui syytega midagi teha vaja, ja ei lähe katki kah. Neil kes sõidavad kolme poldiga variokaanes pole mõtet viriseda, kui kasutada ei oska siis lähebki katki. Minarelli reduktor on paras nali, päris mitmeid roxe näinud millel need vilisevad, piaggiol max et variokaane laager läbi. Enda kogemusest võin öelda et aeorx polnudki nii ylim masin kui arvasin, sammuti minarelli mootor.
     
  10. NOS-

    NOS- Active Member

    1,024
    0
    36
  11. record

    record New Member

    220
    0
    0
    Tere. Piaggio sr50r läheb keema . Veepumba tiivik mis on bloki sees , sealt on üks laba ära tulnud ma arvan ,et tolles ei tohiks viga ollla . Kui keegi oskab mind aidata siis palun kirjutage postkasti ! :)
     
  12. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Õhuta ära ja vaata, et voolikud on kinni.
     
  13. dannukas

    dannukas Active Member

    1,044
    0
    36
    Pakun 500€
     
  14. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    CPI tuunijaid on ? Teeks üli hea pakkumise mootori juppidele mis mul vedelevad. Huvi korral PS!
    Võimalik asjade transport, minu poolt.
     
  15. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Äkki keegi saaks anda selle lehekülje, kus sai Aeroxile erinevaid värve proovida?
    Otsisin, aga enam ei leia seda..

    JA PAKKUGE PIAGGIOLE PIIRAJAVABAT STOCK SUMPSI!
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
  17. Smurf

    Smurf New Member

    3
    0
    0
    dvj poisid pakkuge audile 5*112 velgi. 16"
     
  18. marekk

    marekk Active Member

    1,767
    0
    36
    jou jobud kellegil immobiliserit ple w speedfight 2hele
     
  19. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Ahoi siin uus generatsioon peal vist pole mingi 3 aastat käinud siin peale autoluvade saamist
     
  20. Pan0mees

    Pan0mees New Member

    19
    0
    0
    kahjuks uued tatikad peale tulnud, kes ainult mölisevad ja mingeid tegusi pole. pole ka enam vanemaid kes õpetaks :roll:
    aar aastakest veel ja asi on täiesti surnud
     

Jaga seda lehte