roller ja varuosad

Discussion in 'Jutud' started by foxyboy, Dets 25, 2009.

  1. sossu

    sossu Member

    30
    0
    6
    Ise pole mitte kunagi rollerile oma raha eesti midagi ostnud. Ainult osa oma rahast läks rolleri ostule.
     
  2. terekest

    terekest New Member

    106
    0
    0
    Roller ja rollerile vajalikud jupid ise aga vahel ka ema ja isa on sponsoriks:D
     
  3. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    rolleri ostsid vanemad mulle ja kiivri jaoks andid pool, aga tuuningjuppide peale ei anna nad sentigi, bensiini ostan enda taskurahadest jne
     
  4. kimalane

    kimalane Member

    365
    0
    16
    kõik olen enda kuludega teinud roller tuuning bena jne.
     
  5. oPpL22

    oPpL22 New Member

    370
    0
    0
    Esimese rolleri ostul aitasid kaasa vanemad, aga teise rolleri ostul ja teise kiivri ostul ikka oma raha mängus aint:D ja tuuningut ka aint omarahaga..
     
  6. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Võrri ostmisel oli 15k oma raha letis ja isalt tuli 3k niiöelda klassilõpetamise puhul heade hinnetega 8)
    Tuuningut jms on alla läind 3-4 k kanti ja see samuti ainult omade vahenditega.
    Bena, õli jms jupid ka kõik omast taskurahast.
    Pmst vanematelt pole sentigi saand nii, aint ostmiseks tuli. Rohkem pole küsind ka. Ise teenitud rahaga ikka mõnusam. Tead et ise teind et masin selliseks saada jne 8)
     
  7. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    enamus ikka vanematelt.
    benaraha jms tuleb pokkerist.
     
  8. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    esimese rolleri ostul oli oma raha 10k ja paar kilo tuli isalt ka, bena ostsin enamus ajast oma rahast, vahepeal aitas vanaema ka, ja osa ostis õli!
     
  9. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    olen kõik ise ostnud oma töö rahade eest, nii rolleri, kui ka jupid. vahepeal tõmban murutraktorist ka bena välja või rotin isa kankust, aga muidu ikka enda rahade eest:D
     
  10. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    ~ma rottisin päris tihti muruniidukist bena! suvel lihtsalt niipalju sõitmist et ei tulnud rahadega välja vahest:D millegi eest vaja möllu ka panna ju:D
     
  11. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    talalisest muruniidukist üle poole liitri ei saagi ju:D:D aga mul murutraktoril 20l paak ja kui sealt 5l tuuri panna, siis ei ole pmst aru saadagi:D:D
     
  12. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    no parematel aegadel sai liitri ja veits peale kätte:D mingi 3 õlle raha siiski:D
     
  13. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    walter ei ole õlle:D:D:D:D:D:D
     
  14. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    walterist pole keegi rääkinudki:D kuid eks toda on ka ikka omajagu joodud:D
     
  15. Unique9

    Unique9 Member

    404
    1
    18
    No suvel sai ikka muruniidukist bena võetud väheke (umbes 3l) ja ka mujalt kui sai. Jupid mis vaja olen ise ostnud, vahest ema on õli ja benaga toetanud kui kitsas käes.
     
  16. Username

    Username Active Member

    1,173
    0
    36
    rolleri jaoks andis isa 2k, jupid ja bena ostan ise aga vahepeal sponsoreerivad vanemad. :)
     
  17. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Hetkel enamus tuleb emalt,kuna endal kindel sissetulek puudub,aga 60+ eur kuus tuleb,taskuraha
     
  18. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    mis sa jamad??? ma võtan tavaliselt ikka murutraktorist paagi täis:D nii, et isa arugi ei saa::D:D:D paak on traktoril 20l ja benatase väga ei muutugi paagis:D vahepeal isa suvel ütles ikka, et jälle sa traktorilt pena tuuri pannud:D:D sest mõnikord unustasin korgi peale panna paagile:D:D
     
  19. vorrimen

    vorrimen New Member

    302
    0
    0
    Kui raha on ,siis ostan ise bentsu(tglt bentsu ostan suht vähe ise) ja juppe
    aga kui raha pole , siis ostab ema/isa

    murutraktorilt olen ka bena võtnud,terve paagi tühjaks murutraktorilt
     
  20. Stuff

    Stuff New Member

    154
    0
    0
    rolleri ostsin ise aga isa toetab kuluvate juppid puhul
     

Jaga seda lehte