Rolleri, arvele võtmisest natukene\registreerimine.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Apr 16, 2010.

  1. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    70 eur ei ole just kõige odavam aga ikka parem kui trahv jms. Tänan info eest.
     
  2. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    70 eur on lumme kusta jupi eest mida arvad endal vaja minevat.
     
  3. kimalane

    kimalane Member

    365
    0
    16
    olen enda rolleri edukalt arvele võtnud ja ei esinenud mingeid probleeme (dh peal ja suunakaid pole ja sport sumps all ja mhr replica silku) midagi ei öeldud ka.
     
  4. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Probleem selles, et hiljem tuleb ÜV ja siis nii kergelt lahti ei saa.
     
  5. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Kannata, kul liikluses politsei probleemi nägema hakkab.
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    põltsamaal eile mingi pedekas lasi õhtul pimedas vabsee ilma ühegi tuleta ringi, tra järgmine kord näen keeran talle ristmikul ette! :roll:
     
  7. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Oleks võind siis kasvõi mingi helkuri külge panna.
     
  8. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    ja siin veel küsitakse, kas on mul vaja seda, teist ja kolmandat :D lasteaed, momendini kui mõne mutikese alla ajavad, siis on küll emme, issi... ja elu per***
     
  9. vipi666

    vipi666 Member

    155
    0
    16

    Sellised tondid peaksid hakkama trahvi saama ja loodetavasti tulevikus hakkavadki saama. See trastunud müra, see on mingi väikese karvadeta noku pikendus w? Rsk, ma elan tänava ääres ja ülbenärvi ajab, kui mingid tattnokad öösel müristavad oma peldikutega. Mingi sumpsid on niisama pullipärast välja mõeldud w? Nähtavasti on müral pöördvõrdeline seos IQga.
    Sry for OT
     
  10. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    võiks teha seaduse et koonuka ja ilma e-täheta sumpaga arvele ei saa :D oi plää kus mõni saaks kurjaks.
     
  11. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    No rollerid pole ainuke tänavaliikur. Ja ei usu et yamaha R1 teeb vaiksemat häält kui aerox.
     
  12. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Ei vaidle vastu, aga siin on üks suur AGA, rollerikutsikad aga ronivad oma vinguvate asjadega kõikvõimalikesse kohtadesse peale liikluse. Suvel on asi eriti hull, kui need tihedas elamurajoonis sul akende all edasi-tagasi nagu tiirased lasevad. Mõni eriline tüüningvend arvab, et erilahe on veel üldse ilma summutita lasta. Lihtsalt niisama sihitult. Otsige oma föönide peeneksajamiseks ja tümaka kuulamiseks mingi kõrvaline koht, kus te ei häiri kaaskodanikke.
    Pole mina ühtegi mootorratturit sihitult elamurajoonis edasi-tagasi müra tekitamas kuulnud.
     
  13. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    R1 hääle peale tuleb telekat vaatav mees akna peale vaatama, kuidas baik laseb. Rolleri hääle peale vannutakse, et juba jälle need türastundu tattnokad siin kärutavad oma susladega.
     
  14. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    siin asi puhtalt suhtumises, mina olen ja mina võin.

    Mul ka kodus leo vince summuti ja kui see mu 4 tatkilisele alla panna on 1:1 chopperiga, kuid kiirus nagu rolleril, aga ma ei pane seda alla, kuna naabritest kahju linnas, oleksin maal ... võib olla isegi topiks alla.
     
  15. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Sa mõtled kindlasti sellise "chopperiga"[​IMG]

    Päris chopperi häält sa ei ole vist kuulnud, kui sellega võrrelda tahad:)
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    noo mu 200ne tegi omal ajal sirge tühja 35mm toruga, mis oli leegika otsa pandud, taolist häält nagu valju toruga ls650!
     
  17. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Täna sõbraga parklas tiirutades tuli politsei asja uurima, küsiti rolleri dokumente, mida mul kaasas polnud. Öeldi et rolleri dokumendid peavad kindlalt kaasas olema, kuna viimasel ajal on väga palju rollereid varastatud. Sõbral oli arvele võetud ning nr. märk taga, ning öeldi et isegi siis peavad dokid kaasas olema.

    Muidu tõesti, rolleri hääled käivad endale ka juba närvidele, bike'i häälte vastu pole midagi :D
     
  18. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16

    Ma ju rääkisin veel eelmine aasta, et kui tuleb seadus hakatakse rollereid varastama ;)
    Ja veel rääkisin, et palju tuunituid pille tuleb turule ja vaadake kuulutusi, aprilia 70cc...- 100cc

    Ja rääkides summutist, mõtlesin sellist: http://www.youtube.com/watch?v=Vv2ZVBScxgE
     
  19. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Ise küll plaanin mingi 70cc 2t pilli järgmine aasta osta.
    Ega nad sul väga uurima ei hakka kas on suurem kui 49cc. Ja kuidas nad seda teevad veel? võtavad silindri maha :eek:
    Nt. kui aerox on paned piirajaga CDI peale ja masin ei lähe üle 45. Saad arvele ja kõik.
    Ise ma ei usu et sellist nalja üldse teha vaja on.
     
  20. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Suht lox peaks olema, kui ostad piirajaga cdi selleks et üv läbi saada. Seib variosse.
     

Jaga seda lehte