Rolleri, arvele võtmisest natukene\registreerimine.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Apr 16, 2010.

  1. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Mis numbriks said ? :)
     
  2. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    035B :p
     
  3. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Mis numbriks said ? :)[/quote]

    035B :p[/quote]

    Ma siin muigan ja leiutan 035 ( roheline number ) B ( nagu beebi ) :lol:
     
  4. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    035B :p[/quote]

    Ma siin muigan ja leiutan 035 ( roheline number ) B ( nagu beebi ) :lol:[/quote]

    Leiuta edasi- :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  5. Italkit

    Italkit New Member

    144
    0
    0
    selline küsimus , et kas led tuled koos suunakatega saaksid sealt ülevaatuselt läbi?
    seda küll ,et isegi käima ei pea panema aga kui ta vaatab , et suunatulesi nagu pole.
    muidu on tuli legaalne aga kui suunaka sisse paned muutub illegaalseks.
    ja sama küsimus toonitud tulede kohta , kas saaks läbi?
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kui mõtled seda tuld mis roxidele sobib, siis on olemas teine variant millel smoked klaas, ning e-märgistus ka suundadel. Saad öelda et see on see, aga klaas läks katki ning ostsid läbipaistma asemele.
    Toonitud tuled vast ei saa.
     
  7. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    tulede toonimine on keelatud!
    tean, et annab räigelt optilist juurde, kuid on mõtet selleks riskifaktorit suurendada?
    tiintuld ei märgata nii hästi, ja tänu sellele on ka paugud kergemalt tulema :roll:
    võiks nagu veic mõelda ka, kas tahetakse elusalt punktist A punkti B sõita, või mitte
     
  8. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    eespool juba hästi vastatud, lisaks et enda pillil kiskusin xenoni maha, et kui kontrollivad, siis ei oleks ütlemist.

    Sinu küsimus paneb mõtlema, kuidas sa ellu oled jäänud ilma suunakateta ? Või sa elad vaiksemas kohas kui Tallinn...
    Tuuning, tuuninguks, kuid enda turvalisus peaks ikka nr 1 olema!

    Arvan, et nüüd viimane ja õige aeg roller registrisse kanda, kuna nemad ka alles õpivad, järgmine aasta, äkki on karmimad.
    Ja siin kirjutati, et ootama peab kaua...nii see kahjuks on, see aasta veel talutav, ma ei kujuta ette mis järgmine aasta toimub, pikad järjekorrad, paberimajandus, närvis teenindajad, õhku pole. :D peaksite vist mobiili kiirvalimise klahvi alla 112 panema, nii kui tunned, et hakkad kokku vajuma, viimase jõupingutusega vajutad nuppu :D
     
  9. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Muideks ma olen ilma suunatuledeta ellu jäänud Tallinnas, kohe mitu päeva sai nii sõidetud. Kuni kesklinna ei roni siis saab ellu ka jääda.
     
  10. Italkit

    Italkit New Member

    144
    0
    0
    mul on roxil suunatuled , lihtsalt tagatule sees , aga nemad ju sealt vaatavad , et nagu ei ole suunatulesid.
     
  11. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Siis paned süüte sisse ja näitad et on.
     
  12. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    võiks nagu aru saada, et suunatuled ei ole niisama rolleritel "peaaegu ,et kohustatud
    ei ole veel rollerit näinud , millel oleks tehasepoolt toonitud suunad, või suunad puuduks
    mida suuremad suunakad, seda parem autojuhtidele
    sõidate mingite krdi 1ledi suundadega, siis imestate , et miks autojuhid plõgavad, et kuradi Munn** sõidate ette, suunda ei näita, jne
    Aga noh , mina siin maailma ei muuda, kes tahab surma saada see toonib suunad ära, või viskab minema, sama asi on ka peeglitega
    ise sõitsin ka ilma esimeste suunatuledeta, kuna ei olnud kusagile panna neid :roll: nüüd õnneks olemas
    aga jh ütlen ausalt, suht võimatu sõita ilma esimeste suunatuledeta

    Niiet võiks natukene enne mõelda , kui mingi djuuning stahvi ostate!
     
  13. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    mul on roxil suunatuled , lihtsalt tagatule sees , aga nemad ju sealt vaatavad , et nagu ei ole suunatulesid.[/quote]

    Mul oli siin mingi aeg suurem hiinakas STC Eagle, norm pill…
    Sõitsin päikeselisel päeval ja pidin pöörde tegema suunakas sisse ja rahulikult keeran, tagant tuli aga mingi rullnokk BMW-ga. Ja ei osanud või ei tahtnud märgata, et suunakas sees on…õnneks midagi ei juhtunud, kuid kui juba see pidi saatuslikuks saama, siis ma ei kujuta ette, toonitud suunakad, vanasti oli ütlus, nagu sea silm helendab pimedas :D sama siin.
    Olen näinud mitu korda, kus motikamehed päikeselisel päeval käe välja sirutavad ja nagu jalgratturid pööret näitavad, vahest olen ise ka seda teinud.
    Point, et kui tehase suunakad on juba nii nõrgad, et ei näita valgust, miks siis seda veel hullemaks tuunida? Surma saada…
    Hangi ikka korralikud suunakad, siin foorumis ju liigub igasugu jubinaid. Ja miks näiteks suunakad ei ole tagatulega ühes ( minu pillil on, kuid seal on ka ruumi, tehase poolt aretatud, et oleks vahemaa ja märgatav )…kuna siis on neid parem märgata ei ole mingi vikerkaar, punane, oranz, vaid eraldi mingi julla vilgub, suure pirniga, mitte külma LED valgusega, mis on pimedas vinge, kuid päeval seda lihtsalt ei märka.
     
  14. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
  15. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    ise ütleks sellise kohta, et mida rohkem, seda uhkem. Kuigi endal on ka sisseehitatud suundadega, esimesed nähtavad vägagi korralikult, nii päikses kui ka pimedas. Tagumised aga mitte nii head, kuid siiski paremad kui mõned mis müügil on.(3 väikest LED'i, ainult öösiti on näha neid normaalselt)
    Endal kahjuks/õnneks aga midagi erilist, kuna pole ühtedel suundadel takisteid vahel, käib disko kui sisse lülitada suunad.(2x sekundis umb vilguvad)
     
  16. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    kui on normaalsed ledid, siis näeb neid ta päeval
     
  17. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Minu pillil ongi ees ledid ( originaalis ) ja taga siis pirnid.
    ledid on muidugi rivis 7*20 :) mitte 1-2 pisikest.
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Suhteliselt normaalsed ledid, ühel suunakal 3 väikes ledikest läikival alusel.
     
  19. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    lisaks neil üks viga kah et kui pidurit peal hoiad ja suund sees siis neid näha pole kuna suunatulele mõeldud ledid töötavad siis piduri tulena(põlevad punaselt)
     
  20. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Muideks sellel mis mul on, põlevad need oranžikaspunaselt ning vilguvad veel. ühes LED'is on 2 dioodi(või kuidas neid nimetatigi.
     

Jaga seda lehte