Rolleri Eksamid!

Discussion in 'Jutud' started by hisijama, Apr 10, 2011.

  1. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Mis sa värdjas ise parem oled? Kiiruseületamise eest saadud trahv oli sul ikka päris mehine. Ja need kihutamised lisaks, mil sa pole vahele jäänud.
     
  2. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    tahad öelda, et kui sina autoga hakkad sõitma(kui juba ei sõida), kas sina siis sõidad koguaeg piirkiiruse sees?
     
  3. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Rääkisin ma kiiruseületamisest? Parkimisest. Samuti ei öelnud ma ka kellegile isiklikult värdjas, kes sulle munni pakkus, et sa oma suu lahti tegid?

    Aga sulle seletuseks, see 5400 kroonine kiiruse trahv oli politsei poolt mõõdetud 93km/h.. nende väitel 50 ala, TEGELIKULT 70 ala. Paraku teatud asjaoludel kohtusse ei läinud, minu õigus kohtus oleks olnud küllaltki tõenäone. Ja ei võta asja õhust, vaid minu poolt oleks kohtus olnud ka politseiametist üks isik, kõrgemal kohal kui tava patrullid.

    Samuti ei ole ma ka väitnud, et ma kõige korralikum liikleja olen. Üldsegi mitte, aga mõista minu postitust ka. Samuti häiriks ka sind see, kui keegi kuskil värdjalt pargib. Väida mida tahad, nii see on, või kui pole, küll kunagi aru saad.

    Ja kes sina üldse oled, et minu kihutamistest üldse niimoodi sõna võtad? On sul näidata radaril fikseeritud minu kiirusületamisi? Ei? Seljuhul silmaga võid ainult mu-nni mõõta, sedagi vaid ainult enda oma.
     
  4. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Nii, ütleme nii, et vanasti võis küll mopeedi lubade tegemine väga lihtne olla, sest mul sõber tegi enne uut seadust ja väga lebo oli. Nii ma tegin autokooli 50küsimust ja kõik õige. Sõit läks ka perfektselt. Nüüd paar päeva tagasi läksin arki teooria eksamile. Seal kõik hoopis teisiti. Autokoolis olid teised vastused. Esimine kord Ark-is panin vastuseid nii et 20 küsimusest 4 valet. kolm võis olla. Nüüd täna käisin, läks veel hullemini 7 valet. Suht eba loogile et autokoolis 50 küsimust kõik õiged ja arkis jumala puuuse:S Nüüd laup. tegema, kui ära ei tee siis see aasta lube ei saagi:S:S:S Niiet ärge targutage [mõtlen neid, kes pole lähiajal, peale uut seadust käinud tegemas]. :|
     
  5. t4rio

    t4rio New Member

    223
    0
    0
    Oot, kas ma lugesin lehelt õieti et maksab 26 euri riigilõiv? Kui sinna veel muu värk ka otsa liita siis on odavam 3 korda vahele jääda lubadeta juba...
     
  6. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    35,14 eur oli riigilõiv :lol:
     

Jaga seda lehte