Rolleri Talveuni !

Discussion in 'Soovitused' started by KuKiMuKi, Dets 17, 2009.

  1. elu

    elu Member

    268
    0
    16
    Sul siis arvatavasti 2T roller, millele õli küttesse käib. Kas 4T talv otsa tagarattal seistes mitte õli valesse kohta ei valgu?!?

    Trosside õlitamine tundub päris hea mõte nende pikema säilimise seisukohast - lugesin siit foorumist eestpoolt.

    Karburaator ja selle düüside ummistumine kütust välja laskmata on lahtiseletamist vajav teema. Pealegi peab siis paak ju tühi olema, kui kraani vahele ei areta, või eksin?
     
  2. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    selle jaoks ongi rolleril vaakumiga kraan, ehk kui mootor ei käi ringi siis ei teki ka vaakumit, mis teeks kraani automaatlelt lahti
     
  3. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    ma soovitaks kuidagi rolleri püsti panna et ta rataste peal ei seisaks vaid mingse värgendusega a soovitaks ka igapäev teda tööle panna umbes 15 min ja kuidagi mootorrata kate või rolleri või ükskõik peaset ta kaetud oleks ! kui garaziz oiate:D :roll:
     
  4. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    ma soovitan sul tihedamini actimeli juua ja pävas 1,5kg c vitamiine süüa,toob äkki mõistust juurde.
     
  5. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    no ega sul roller naine ei ole ju(või ma ei tea äkki on khm:D) aga ei ole vaja midagi muretseda nii paju, ei juhtu rolluga midagi kui ikka varju all seisab
    aga noh aku peaks ikka maha võtma, ja see on gi ainus asi mida teha oleks vaja.
    kevadel mine anna vänta ja mine kevadet kuulutama:p
     
  6. pazawazar

    pazawazar New Member

    293
    0
    0
    Loll jutt et peab pidevalt käivitama , enda oma seisab õues paku peal ja mootor esikus soojas , bena on mingi paar liitrit eks esimene käivitus lasen vana kaki välja ja uus kütus sisse , inimesed kellel õlipaak nende asemel vahetaks mina kindlasti õli ära.
     
  7. AP70

    AP70 New Member

    34
    0
    0
    Mida ootate. Kena libe tee talve kummid alla ja jumala hea sõita. Käisin isegi jäärajal päris hea oli nii et mis see rollu ikka talveunes peaks olema.
     
  8. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Rollerile kõige parem kui ikka terve talv hoorata , siis kevadeks on silinder ovaalseks kulund 8)
    saabki emmelt-issilt uue silindri raha küsida
     
  9. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    ma ei saa nendest tüüpidest aru, kest kõik raha ema ja isa käest küsivad.
    kui ikka endal käed-jalad otsas siis minge tööle ja teenige enda raha ise.
    ise olen kõik raha rollerijaoks ise teeninud alustades ostmise rahaga,juppide rahaga ja sõpetades bensuga
     
  10. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    pool siinsest rahvast keda ma tean on kõik ise oma rahade eest teinud, maru palju reageeritakse üle, et vanemad ostavad kõik jne.
    Mul seisab nt roller garaasis kus on mingi +5 vähemalt, paak täis, veljed koos rehvidega toas, aku rolleri peal. siiamaani on 1 vändalöök ja käib.
     
  11. Unique9

    Unique9 Member

    404
    1
    18
    Kunagi alguses kui ema mulle ATM 50-ne (no see Monkey järgi tehtud) kinkis, siis ta ostsis mulle ise benssu ja mootoriõli :lol:
    Hiljem kui ise hakkasin raha teenima sai see ATM maha müüdud ja enda raha eest roller ostetud millele ma ise benssu ja õli ostan.
    Nüüd kui lumi enam-vähem ära sulab teen rollerile hoolduse (vahetan õlid ära) kontrollin rullikute olukorda jne ja eks siis saab vast kevadet kuulutama minna 8)Rolleri talveune koha pealt niipalju, et mina enda omal võtsin ainult aku maha ja muud midagi. Midagi ei tohiks taga juhtuda kuna garages koguaeg vähemalt +15C sees.
     

Jaga seda lehte