Rollerid registeerimisele

Discussion in 'Jutud' started by Super9, Märts 21, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. gunnarv

    gunnarv New Member

    97
    0
    0
    ma ei tea täpselt kuid mingit koodi on vaja et arvele saada kui seda ei ole siis ei saa ka
     
  2. Antu

    Antu New Member

    254
    0
    0
    pohhhuiii..müün võrri maha:D:D:D
     
  3. kelwin

    kelwin New Member

    150
    0
    0
    aga ntx mu roller on 94 aasta ja mul ei ole enam dokke ? mis siis saab? raaminumber ja mootori number on täitsa loetavad.
     
  4. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Kui mingeid dokke ei ole, siis võivad nad hakata arvama et varastatud vms.
     
  5. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    mul saksa dokid olemas :D roller 2002aasta oma ise suht pooldan seda asja aint kindlustus suht tappev jh. a kas alates 16a on kaa siis rollerilube vaja ?

    A naljapärast küsin et kas Võrr peab ka siis regatud olema ve ei kujuta nagu hästi ette seda ma ei kujuta naaq hästi ette :D
     
  6. gunnarv

    gunnarv New Member

    97
    0
    0
    ma tean nii palju et kui seda koodi ei ole ei saa arvele ka võtta
     
  7. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    ma tean niipalju et ostumüügi lepingust on kasu.
     
  8. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Siis läheb jamaks kui arvele võtmine , sest keegi ahv autoga sõidab , näeb et sõidad mingi 60ga helistab menti ütleb registreerimis numbri ja ongi perse majas :S
     
  9. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    las t6estab ka et sa 60nega s6itsid :D
     
  10. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    seda tahaks näha selleks on vaja video teha ja ma ei usu et igal ühel on mingi vähemalt 5.0 mpx kaamera et filmida

    samahästi ma võin ka helistada kui tahan kellegile sitta keerata et see nr-iga sõitis mingi 87km/h :D
     
  11. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Ja nii need külajutud tulevad. Mootorratastel EI kontrollita heitegaase.
    Küll aga teeb ülevaataja helimõõtmise, kui kahtlustab, et müra on lubatust valjem. Ja rollerite nn sportsummutid ei tee teps mitte vaikset häält. Ja tehase poolt on ka rolleritel paika pandud detsibellid, mida nad teatud pööretel teha võivad. Kui ülevaataja avastab, et on üle, siis tuleb tehasesummuti alla kruvida. Hiina neljataktilistel on raamil oleval andmeteplekil igatahes detsibellid ja pöörded ilusti kirjas.
     
  12. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Mul on raami küljes, seal kus on VIN kood see db värk. Mingist teatud db kuni teatud db on lubatud
     
  13. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Justnimelt. Seal see kirjas ongi.
     
  14. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    Pmst kui dokke vaja polnud ei saa nad ka nüüd neid küsima hakata ju. Ma arvan, et ostu-müügi lepingust ja korralikult loetavast VIN-ist piisab küll. Ennast see asi eriti ei puuduta, jääb nagunii viimaseks hooajaks rolleril. Ja see db värk on minul vähemalt igal rolleril olnud.
     
  15. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    sport summile treid mingi puksi nagu piirajaks et jõudu vähem ja vaiksem peale kontrolli viskad nahat :wink:
     
  16. kelwin

    kelwin New Member

    150
    0
    0
    aga dp mõõtmine ei ole kohustuslik ülevaatajale :wink:
     
  17. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Ei. Kuid kui talle tundub heli natu suurevõitu olevat, siis ta seda ka kontrollib. Ja kui on lubatust rohkem, siis kordusülevaatus naksti.
     
  18. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    tuleb lihtsalt õigesse koht minna kuss ei ole mingid vi**upead kes kõike uurivad ja ajusi nu**ivad
     
  19. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Õige koht ongi see, kus masina korrasolekut igati kontrollitakse. Pean sellist tegevust igati oigeks.
     
  20. Antu

    Antu New Member

    254
    0
    0
    Tuuningu vennad, muud teil üle ei jää kui kaks blokki. Üks stock millega käid ülevaatusel, ja teise kruvid siis alla, kui ülevaatuselt läbisaand. :lol: Kõige mõistlikum vast. Kuna eraldi koguaeg juppe peale ja maha kruvida on natuke kaka.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte