Rollerite mõnitamine/solvamine

Discussion in 'Jutud' started by ApGirl, Okt 14, 2010.

  1. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    See suht tavaline :DMõned kutid teevad rollusid räigelt maha , kuskile tobi/viina/sa*** järgi vaja minna siis kohe ou plzzzz laena korra jõle hea masin ikka :D
     
  2. Russilaps3

    Russilaps3 New Member

    108
    0
    0
    Irw, ehk siis järgmine kord kui mingi bemmivend sind täis pritsid, peenestad järgi ja ütled et "paneme joonele"? Reaalne kunde:D
     
  3. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Pange põlema oma kuradi pinisevad sitanikerdised!
     
  4. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Kuule tont sõida sitale.
     
  5. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Ja esimene ullike läkski kohe liimile :lol: Mul tuju kohe terveks päevaks hea:)
     
  6. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Amne pohhhuii...
     
  7. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Ja-jaa, nüüd on pohhui, aga enne olid kohe nagu kiunuv eit minut peale minu postitust soigumas:)
     
  8. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Nii nagu sina, siis vastan ka samaga ;) Ole õnnelik edasi..
     
  9. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Sa ullike pole siis aru saanud, et minu post oli mõeldud provotseerimisena? Ja töötas 100% ja oi kui kiirelt:)
    Tra, olete ikkahädapätakad küll. Sõidan ka ise aeg-ajalt rolleriga ja jummala savi, mis rollerite kohta räägitakse. Mina sõidan ja ei lase mingitest juttudest end häirida.
     
  10. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Noo jah, ei paku tegelt eriti pinget, aga jamh ; ) Sul töötas see 100% ;)
     
  11. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    MINGIT ROLLERIHOMOD/ Friigid koos ? , Ma saaks aru kui keegi su naisele / pruudile ütleb midagi . Aga noo rolleri kohta mõnitab . Me ei jõua nii mitte kuskile
     
  12. vännu

    vännu New Member

    155
    0
    0
    ma olen rollerihomo , roller ongi mulle nagu naise eest (A)
     
  13. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
  14. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    mönikord on roller ka truum kui see naissoost kahepalgeline imetaja. 8)
     
  15. vännu

    vännu New Member

    155
    0
    0
    ÕIGE! :roll:
     
  16. Karlaa

    Karlaa New Member

    46
    0
    0
    +1
     
  17. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    endal oli kh suvel taoline juhus, valgusfoori taga olime, mingi bemm oli ees, rahulikult tiksume seal, siis bemmi vennal oli vaja ikka lõõrid puhtaks lasta, andis ns lappi tühikäiguga, mul olid lühikesed püksid jalas ja valgesd sokid, sokid olid täiesti mustad, jalad olid kh suht ja kui pärast seda näpuga üle esikondli tõmbasin, oli kh ikka suht tahmane asi :lol: :lol: aga muidu poh, mis õeldakse ju, tra parem ikka kui jala käija, ma saan aru veel kui mingile vennale, kes 18+ ja autoload käes siin pinistab, et sõbrad hüppavad, aga ma alles 15, ei saagi midagi paremat ju perse alla võtta.
    keegi rääkis siin ennem, et viskasite mingidele chopperi vendadele käppa ja näidati fakki vastu, :lol: mul nüüd just nii, et ise pole kunagi varem mingi käpa viskaja olnud, aga kui supermotoga linnas ringi sõitsin, siis oli küll ikka mitu venda viskasid käppa :p
     
  18. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Kui kihk peale tuleb, siis keerad rollerile sumpsi või? Perverdikari ma ütlen.
     
  19. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    nulline 0
     
  20. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    P E D E D !
    kui see kahepalgeline imetaja sind kodust 300 km kaugusel maha jätab, jood halvemal juhul pudeli viina ära ja lähed koju, aga mida sa teed siis kui sama asi juhtub rolleriga? :lol:

    [​IMG]
     

Jaga seda lehte