Rollerite mõnitamine/solvamine

Discussion in 'Jutud' started by ApGirl, Okt 14, 2010.

  1. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Mulle,on korduvalt öeldud,et aah sa sõidad hiinakaga,see ei liigu ju, jne-aga mulle pole see mõjunud-Kasutan rollerit a-b jõudmiseks-ja ei ole kuhugile kiiret ka,sest arvestada tuleb ka seda-et ma sõidan rolleriga,mitte autoga,seepärast tuleb ka varem teekonda alustada,et õigeks ajaks kohale jõuda


    Noh pange proovile:D 8)
     
  2. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    omal olnud kah sitaks juhuseid kus on sõimatud fakki näidatud jne.
    oli siis selline juhus kus olime 2 rolleriga siis mingi vend oli 2 eidega ja n2itas fakki niisiis j2ime kohe seisma ja l2ksime selle venna poole ja see vend pani lichalt jooksu ja veel 2 eide ees... ise to vend veel raudselt ürtas naiste ees kõvatada et n2itab rolluvendadele fakki no plinn...
    ja chopperi ja teiste moto vendadega pole probleeme olnud alati ikka normaalselt k2ppa vastu viskand :p

    igasugu molisemisi on olnud sitaks n2iteks auto aknast keskmise sörme n2itamisi eriti kui tehakse möödasõite.
    näiteks linnas oli selline juhus kus 1 vend autoga lihcalt yritas minust mööda trügida aga hui lasingi mööda keerasin gaasi pohja ja ootasin kuni kiirus suureneks ja vend pole mööda saad:D

    tavaliselt on palju juhuseid olnud kus on küünlapiipe maha tömmatud jne.
    paarkorda on isegi roller pikali tõugatud.

    autojuhtide suhtes tuleb lichalt ettevaatlik olla kuna nod tropid lichalt keeravad igal voimalusel ette mul nii ikka päris mitmeid kordi juhtund.

    Ja isegi klaasipesu vedelikku on lastud kiivri klaas t2is kui auto taga olen soitnud ja siis auto on saba hargivahel eest 2ra peenestand.

    Aga mina lichalt järeldan seda et need vennad kes mõlisevad ja mõnitavad ja mis muud vigureid teevad, neil pole kunagi lapsepõlves võrri voi rollerit olnudki ja vuravad vabal ajala ratastega ringi.
     
  3. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    vennal võis päris hirmus olla ju :roll:
    suht korralik vana oled muidu :lol:
     
  4. terekest

    terekest New Member

    106
    0
    0
    Täiesti loll jutt! 2t sportsumpsiga hääled täiesti normaalsed:p
     
  5. terekest

    terekest New Member

    106
    0
    0
    see herko jutt hirmutas kohe ära:S
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Ma olen rolleriga sõites teinud omajagu selleks et neid mõnitataks ja solvataks. :lol:
     
  7. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Sitapott peaks olema rolleri aunimetus, sest sitapotist on vähemalt kasu ka midagi, rollerist nii väga pole.
     
  8. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    tegelt roleriga soites ongi selline tunne et istuks nagu potil ainult ajaleht on puudu:D
     
  9. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    võta iste ära ja istudki potil. 8)
     
  10. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    kes keelab teil vetsupaberi rulli ette sisegondli külge kruvida ja vajadusel iste lahti ning kook maha ? :D pärast pepu puhtaks , deodoranti , iste kinnni , pärast kodus survekaga puhtaks ! =)
     
  11. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    tartus üks rollerivend öösel kell 2 kesklinnas näitas fakki meile näitasime vastu tuli tagasi meiejuurde ja siis üks drusja ja Approx näitasid kuidas asi käib :lol: :lol:
     
  12. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Haha, sandri oma suht h22, endal on aind ette keeratud autoga.
     
  13. -hain

    -hain New Member

    253
    0
    0
    sinu bemmiga sõites oleks mul sama tunne, nagu istuks potil aind et pott on umbes
     
  14. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    nulline
     
  15. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  16. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    NOT :lol: :lol:
     
  17. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Haha, sinu jaoks võib jah nulline olla kuna see käib sinu kohta :D
    :lol: :lol:
     
  18. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    RK @ NALI 2011 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  19. timokurves

    timokurves New Member

    298
    0
    0


    nali mis sugune :D:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  20. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    ahhahaa :d. tra kus seal sai koomi laks roller kullili tostsime pusti sober loi kohe teisele poole kullili. vottis kiivri peast siis kiiver kohe kaest sai koos tollega vasta vahtimist :d lopus tuli politsei reivisime kiivrid peas keset teed teepeal ise jooksin minema kiiver peas. sober oli nii hoos vms v kondis ise mendi autosse vist ei saanud midagi aru. mai maleta kuda too oli.
     

Jaga seda lehte