Sõjaväe teema

Discussion in 'Jutud' started by KeN1, Apr 24, 2007.

  1. Chernobyl

    Chernobyl New Member

    94
    0
    0
    kes ei lähe on emane.
    saategi endal pekki ka vähemaks. mina seda ei karda ja kõrvale hiilima ei hakka. ei saa nendest inimestest aru:D
     
  2. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Mina tahaks ka sõjaväkke minna jumala, saab korralikult trenni teha voolitakse mees valmis:D
     
  3. olliver

    olliver Member

    571
    0
    16
    tubli
    niimoodi tulebki võtta vastu sõjaväe teenistust mitte kuhugi ära põgeneda
    präegu pead olema ka nii vähe sõja väes ja seal pole raske ka
     
  4. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    hahha ainuke asi mis natuke kahju mul ilusad kiharad trimmerdatakse maha xD:D
    Aga noh pohh see :D
    Teglt mul ka sugulane mingi t2iega piztiitab ei tema ei l2he seal nii m2ttetu blablaaaa, mingi eide juttu naq kardaks et teda tehakse kukkeks seal vms, kui mingit pugejat m2ngida seal muidugi tehakse kukkeks:D
     
  5. Kevin

    Kevin New Member

    46
    0
    0
    tra, ise olete eided, et sellist juttu ajate, et ,,SÕJAVÄGI TEEB POISIST MEHE''! JEAAAAH.. :lol: :lol: Buuuullllshiiiit:D selle asemel, et seal 8 kuud istuda, võid selle ajaga tööga teenida u. 100 000.- krooni, kõva tööga isegi rohkem. niiet, mis see istumine ja metsas nälgimine sinust kõvemat meest teevad kui ise tööd teha jms..
     
  6. olliver

    olliver Member

    571
    0
    16
    see annab sulle elukogemust
    ja kuidas elus paremini edasi minna ja seal sa võid veel kergemini rahateenida
    lähed iraaki 30-90kilo kuuga muidugi kõik olenub kui kõva mees sa oled
     
  7. Kevin

    Kevin New Member

    46
    0
    0
    see nüüd küll ei näita kui kõva mees sa oled kui sa lähed vabatahtlikult pommi otsa istuma..
     
  8. olliver

    olliver Member

    571
    0
    16
    seda jah :lol:
     
  9. Chernobyl

    Chernobyl New Member

    94
    0
    0
    vb ei saa ma ka minna kuna mul on ka migreen ju. tra pärast trenni ka koguaeg mingi tund aega pea lõhub ja sittagi ei näe. ei tea mis siis veel kui mingi 2 päeva müdistad seal:D
     
  10. koty

    koty New Member

    166
    0
    0
    Võtad naise ja teed vähemalt 2 last, siis pidi pääsema..

    Endal sinnani pikk tee, aga arvan et ikka lähen. Kindlasti lähen!
     
  11. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    kuulge see kyll vale jutt, et pärast lähed Afganistaani vmj ja teenid palju raha! Kui peale sõjaväge mõtled minna sis saab vähe aga et saada yle 40k peab veel edasi õppima mitu aastat!
    Ja seal kerge kuuli ette ka jääda!
     
  12. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Kui see sa k2id arstide juures 2ra naq ylevaatusel vms siis ja nad vaatavad et sulle ei sobi see koht sinu tervise p2rast sis oled prii s2jav2est.
     
  13. ands

    ands New Member

    92
    0
    0
    kõvad mehed teenivad milli v rohkem selle ajaga:D
     
  14. RAIVO

    RAIVO New Member

    27
    0
    0
    registris sees ja ootan kevadel kutset arstlikku komissariaati

    põgenema ja haigusi välja mõtlema ei hakka
     
  15. Chernobyl

    Chernobyl New Member

    94
    0
    0
    asi on rohkem põhimõttes.
     
  16. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Kuule meil neid niisama pulgakommimehi kuhjaga.
    Eesti vajab mehi kes on valmis oma kaitsma ja ka seda osata kaitsta mis sa hakkad vaenlase rahapakkiga peksma we?v2i ma ei tea mida.
    Nt mingi NATO v2i asi tuleb alles 3 p2eva p2rast peale rynnakut, hmm nt venkudel piisab sellest kui saadavad meile yhe polku(bolku v polku ei tea kuda kirjutatakse)peale oleme me lihtsalt 2un kes lihtsalt s22dakse 2ra kui k2ik hakkavad pistiitam et s2jav2gi on m2tetu.
    Ja on tore lugeda et keegi veel sellest lugu peab, ja m2nedel meestel onsee vabandatav et nad ei saa sinna minna.
     
  17. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Nõus 4stroke -ga täielikult .
     
  18. ands

    ands New Member

    92
    0
    0
    nõus isegi.

    aga täpsustuseks see, et kolme päevaga ei tule nato mingi valemiga
    2-3 nädalat on reaalsem. kurb aga tõsi.

    2-3 päeva läheb vast et saada mobilisatsiooniga esimesed kompaniid metsaalla laiali koos varustusega.

    käinud-teinud-näinud. ei liigu need asjad väga kiirelt.

    teenisin eelmisel aastal aega ja tegime ka mobilisatsiooniharjutuse. kuigi kõik asjad olid valmis pandud, läks ikkagi päev, et patarei(=kompanii) riidesse ja valmis saada. aga kui kõik asjad ei oleks ühes kohas valmis, mehed ei tea nädal aega ette, et tuleb kohal olla, varustuse jagamine ning rühmade komplekteerimine jnejne......

    kaua läheb.

    ja käisin augustis gruusias. seal oli hästi näha, kuidas kasvõi abiorganisatsioonid ja asjad toimivad.VÄGA aeglaselt.

    Ands
     
  19. olliver

    olliver Member

    571
    0
    16
    muidu eesti sõduri on välismaal väärt kraam =ühesõnaga on eesti sõjavägi vägal heal tasemel
     
  20. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    2-3 nädalat võtab natol jah aega
     

Jaga seda lehte