Sõjaväe teema

Discussion in 'Jutud' started by KeN1, Apr 24, 2007.

  1. Prozact

    Prozact New Member

    2
    0
    0
    Tuli endale ka vastus kunagi eelmine suvi :D
    Läksin siis järgi postkontorisse :p
    Järgmine päev otsustasin ikka ise kohale minna vaba tahtlikult :D
    2 oktoober 2006 läksin siis Kaitseresurside ameti kontorissse ootama :D
    Pidi juba vist kell 7 olema kohal täpselt ei mäletta :roll:
    Ootsaime siis busse mingi tund aega ,seal oli ikka igasguseid koos :lol:
    Kui pusiid olid kohale tulnud jaotati meid 2 bussi peale ära ja sõi Kuperjaanovi poole võis alalta :wink:
    Jõudsime mingi poole teise tunni pärast sinna ning mingi hullem rivistus kõik oma kaasa võetud kotid laokile ja narko koer otsis kõik läbi ning tehnika võeti ära :-x
    Nalja ja pinget oli esimene päev ikka :D
    Eks ma mingi "5" kuud olin seal siis läksin ära laatsaretti :D,sealt edasi saateti mind koju ära :p.Aga se jama et pidin seal olema kuu aega :-x
    Ühesõnaga õpid ka midagi ja raiskad mõtetult aega ja oma närve :roll:
    Edu neile kes peavad minema :D
    Muide väga kerge on komisjooonis läbi saamda et ei pea minema sõjaväkke :p
    Kuid ennem pead näita pere arstilt saadud haiguse lehe :D:D
    Kui tekkis ksimusi ksige julgelt :D:D
     
  2. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    Re:

    Siis võib ju alati uue arsti kontrolli teha ja tõestada et pole LAMPIS JALAD :D

    Ise ei usu et ei vici minna , mis ma ikka teen seal , ajan oravaid taga mööda metsa ja kuulan kuidas mingi aff ming k2sutab :? ? hui :D ma omastaks parem haridust selle ajaga ja möllaks niisama (naised ja ölu , sõbrad :p ) Ma arvan et ma pole niii äbarik et ma trenni ei oska teha ja ise uusi tutvusi leida :lol:
    aga pmts võib seal kh pull olla aga mai tea :wink:
     
  3. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Sain paar kuud tagasi kirja, et olen arvele võetud. Aga minna küll väga ei taha, ei ole mingit soovi oma patsidest ilma jääda. Ning teisigi põhjuseid on, selle asemel, et seal orjata ja 2k kuus saada, käin parem tööl ja ajan korraliku raha selle ajaga kokku.
    Ja sõjavägi ei tee poisist meest, seks teeb! :)
     
  4. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    õige :D
     
  5. n2utsu

    n2utsu New Member

    12
    0
    0
    Ma tahan küll sõjaväes ära käia, pealegi mul võrus kuperjaanov tutvusi täis - nad seal rohkem joovad ja pidutsevad kui treenivad.
     
  6. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    mina tahaks ka suht kindlalt minna , sest tahaks sõjaväes ennast ilusti vormi ajada ja vaatab mis edasi saab , sõjaväes saab pulli jne . Poisid see on kogemus , ja väga hea kogemus , arvan et lähen suht kindlalt . Ei kavatse küll kõrvalt mööda hiilida , suht mage oleks . :p
     
  7. RaXBoY

    RaXBoY New Member

    115
    0
    0
    ma võin jõusaalis käies ka ennast vormis hoida seepärast ei pea kohe sõjaväkke minema ,et vormi saada!!
    Sõjaväkke minek võiks olla vabatahtlik kes tahavad need ka lähevad, kes ei taha need ka ei lähe.. :)
    Mina igatahes ei lähe ma kordan yle mingi nirused paar tonni saab kuus kui seal oled ma parem peale kooli lahen soome ära kus saan kuuga 44 tuhat nii ,et võite ise arvata mix kõik sealt ära hiilivad...
     
  8. Ghost

    Ghost New Member

    194
    0
    0
    Endal veel kõvasti aega, muidu lampjalad ka mul :lol: nii et kui selleks ajaks ära ei parane siis suht kindel et ei lähe. :wink:
     
  9. Sylk

    Sylk New Member

    5
    0
    0
    Ayo` kutse tuli ära...käisin ise arsti juures ...sain teada et mul on 2. astme lampjalad(3. oleks ära saanud):D
    S.t et lähen sõjaväkke piiratud koormusega aga ma arvan, et seal mingit erilist vahet küll ei ole kas piiratud või mitte. Samas endal vahet ei ole, kas minna või mitte. Ja ei usu ka et selle 8 või 11 kuuga mingi erilise papi kokku ajab :)
     
  10. hindrek

    hindrek New Member

    160
    0
    0
    Endalgi tuli kunagi septembri alguses Kaitseressursside ametist kiri, et olen seal arvele võetud jne.

    Kuigi eriti ei usu, et sinna minna saan, kuna seljaga jamad. Aga kui peab minema, siis lähen ka. Mingeid olematuid haigusi küll külge tembeldada ei lase.
     
  11. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Minu arust 2 otsaga asi... samas nagu tahaks minna, kuid jällegi need 8-11 kuud ning olen metsas elanud küll ja küll ja läbi teinud samu õppusied... samas a kardan oma jalgade üle, kuna mul lampjalgsus :-x ( jõudu ning võhma on aga jala tallad hakkavad valutama :S). eks ole näha mis saab...
     
  12. w00x7

    w00x7 New Member

    206
    0
    0
    Üks asi millepärast ma ei taha minna on see, et arvatavasti hakkan seal suitsetama, praegu on juba suitsetamis kalduvused.
    Muidu tahan KINDLALT minna. Sry kui kedagi solvan sellega, aga minuarust on need küll pussyd, kes lihtsalt mõtlevad haigusi välja minna, et mitte minna sõjaväkke.
     
  13. Kristjan

    Kristjan New Member

    531
    0
    0
    Aega on edasi läinud ja siiani pole oma arvamust muutnud ei lähe ja kõik!
    Mind ei sunni keegi midagi tegema nii,et jah
     
  14. JuSs

    JuSs New Member

    159
    0
    0
    Ma arvan et ma ei saa sinna minna, kuna ma kergelt lühinägelik , aga eks aeg näitab :p
     
  15. zann

    zann Member

    247
    0
    16
    lühinägelikke ei võeta?
    ise arvan, et ei saa minna, kuna põlved ei pea suuri koormusi hästi vastu
     
  16. RKsilver

    RKsilver New Member

    365
    0
    0
    Täitsa õige kusjuures, mul paar tuttavat sama lausunud :)

    Müts maha su ees Rait-Rivo ! :)
     
  17. Symster

    Symster Member

    283
    0
    16
    sain kah mingi kirja eile et on arvele võetud aga ega suht eriti aru ei saa mis nad seal kirjas tahavad öelda .... kõik on mingi paragraafe täis 8)
     
  18. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Aga poisid tehke oma Jäägrikompanii. :) Rahhi peaks tulema küll.
     
  19. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Ega jah :D

    "suurtel" :D:D meestel pole seal eriti tore :)
     
  20. Gert

    Gert Bännitud Bännitud

    31
    0
    0
    Sain ka täna kirja, et olen arvele võetud :D :D
    palju sõbrad saand, aga edasi pole keegi mingit kirja saand :D
    huvitav kuna se arstlik kontroll tuleb vms xD
    sõjaväkke mina igastahes ei lähe, küll midagi välja mõtleb !
     

Jaga seda lehte