Sõjaväe teema

Discussion in 'Jutud' started by KeN1, Apr 24, 2007.

  1. Hunt-R

    Hunt-R New Member

    11
    0
    0
    Kannatage, see kiri ei tähenda sisuliselt veel mitte midagi. Lähed siis kui täisealine oled või kui
    (MINUTEADA!!!) 1. Oled gümnaasiumiõpilane, siis enne lõpetamist ei lähe kuhugi(saad ajapikendust).
    2. Kui sul on 2 last, siis ei pea ka minema.
    3. Ülikoolis või välismaal ülikoolis õppides saad ka portsu ajapikendust.
    + loomulikult ei lähe ka siis, kui bailid arstliku komisjoni(nemad tunnistavad sind kõlbmatuks).
    Niimoodi räägib siis enamik.
     
  2. delete

    delete New Member

    88
    0
    0
    ongi nii . ise lähen küll igal juhul :D
     
  3. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    sõjaväes pole käinud, elu pole näinud - ma kindlasti lähen
     
  4. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Ise arvan et ikka läheks aga samas kui palju aega vms raisku läheb vms aga saaks paremini vormi :D
     
  5. Kubsik

    Kubsik New Member

    46
    0
    0
    mis moodi ajaraiskamine? see on tegelt ju nagu kohus, sama nagu sa käiksid koolis. Kas kool on ajaraiskamine?(krt, tegelt minu arust on) aga noh Mina läheks kas või kohe, who givs a shit about 18 years? Tegelt kah täiega tahaks minna :D
     
  6. Symster

    Symster Member

    283
    0
    16
    mul on angu suht kama kas lähen või mitte ega seal enam nii nagu veneajal ei ole aga igaljuhul enne tuleb kool ära lõpetada ja siis veel vast lähen kuskile edasi õppima nii et aega on kõvasti :roll:
     
  7. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Kas tegelt ei peaks pealkiri olema kaitseväe teema? :D õhiskonnas räägiti et meil on kaitsevägi kuna Eesti pole agressiivne vms riik
     
  8. biker14

    biker14 New Member

    110
    0
    0
    Tundub, et mõned mõtlevad, et sõjaväkke minnakse raha teenima ? Seletate siin oma 2000 kroonist.. Ma ei näe üldse mingit põhjust, et seal raha kah veel makstakse..
    Ise lähen hea meelega, ei hakka kuskile ära hiilima, ega ma mingi naine pole.. :wink:
    Sõjaväes saab igast nalja :D Mässad relvadega, lased hooneid õhku ja siis veel igasugused lahingud jnejne..
    Esimesed 3 kuud pidi olema raskem aeg, võetakse kõik tehnika käest ära ja õpid praktiliselt..
    Aga edasi pidi lebo olema, saad oma läpakad-telefonid tagasi, vaba aega piisavalt.. normaalne :D
    Ei soovita kõrvale küll hiilida mingi raha pärast, raha saate terve elu kokku ajada.. aga seda kaheksat kuud te ei saa enam kunagi võibolla.

    Loodan et kellegile oli sellest tekstist kasu :) :p
     
  9. Kristjanh

    Kristjanh New Member

    107
    0
    0
     
  10. Gas

    Gas New Member

    267
    0
    0
    mingi 2 kuud tagasi tuli siis see kiri, et arvele võetud või nii.. siis käis ikka peas korralik pauk ära.. koguaeg on tundunud see sõjaväe teema nii kaugel.. aga jah ise eriti minna ei taha.. kahel põhjusel. esiteks mu põlved ei kannata kykakil olemist.. ja teiseks pinge all olles võib mul migreen välja lüüa, mis ei ole üldse meeldiv:S:/:/... eelmine aasta olid ikka väga haiged peavalud.. sisseastumiskatsete ajal...:/ ei aga jah muidu retspect kõigile, kes minna tahavad.. mina leian, et see on ajaraiskamine, aga see selleks.
     
  11. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    mine arstlikku kontorolli ja vii sinna perearsti tõend kus on kirjutatud mis sul viga on ja sind ei võeta sinna sisse (ja kui võetakse siis pannakse minimaalsele rešiimile :wink: )
     
  12. BulleT

    BulleT New Member

    2
    0
    0
    Kiri tuli kui olin 17 :D aga tahan kyl minna mingi siis kui 21 olen vms:p
     
  13. McHelari

    McHelari New Member

    147
    0
    0
    üks küsimus, vb on läbi juba käinud aga noh
    Kas need kellel on lampjalad, need saavad kergelt kõrvale hiilida?
    üht tean kes nii sai aga ma ei tea kas see on päris tõsi. :eek:
     
  14. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    nüüdselajal kui sul on lampjalad siis pead ikka sõjaväkke minema
    lihtsalt kergema režiimi saad
     
  15. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Lugesin seda sõjaväe brošüüri, 11 kuu jooksul saab 10 vabapäeva.Raha saab 1500(niikaua kui mingised eksamid ära teed, pärast seda 2000), peale 9.kuud saab 3000kr kuus.
    Füüsiline test koosneb 3200m jooksust, kätekõverdused ja kõhulihased.Vaja saada 190 punni kolme alapeale kokku, 100p on max ühe alapeal.
    3200m jooksus saab max punnid 11 midagi minutit.
    Kätekõverdused 82(aega 2 min)
    Kõhulihased 92(aega 2 min).
    Füüsilist testi tehakse korduvalt ajateenimise käigus.
     
  16. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    polegi nii hull ju :D (huvitav palju neid kätekõverdusi 2 min jooksul teha jõuab :D )
     
  17. w00x7

    w00x7 New Member

    206
    0
    0
    No ma praegu teen 30s jooksul 35 tk, osad teevad palju rohkem, niiet ma arvan, ~20 aastasena pole probleemi 2minutiga 82 kätekat teha.
     
  18. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    ma teen alla minuti 70 kätekõverdust :D
     
  19. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    oh, sa oled lahe
     
  20. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Vana klassivend läks sõkaväkke... Mees ei taha enam sealt ära tulla.
     

Jaga seda lehte